„Sony“ pristato naujas kompaktiškas belaides ausines su triukšmo slopinimo funkcija „WF-1000XM5“

Pranešimas spaudai

2023-07-26, 07:15

0 komentarų

„Sony“ pristato naujas į ausis įstatomas kompaktiškas ausines „WF-1000XM5“ su viena geriausių rinkoje triukšmo slopinimo funkcijų. Šios ausinės tampa naujausiu ne vieną pripažinimą pelniusios ausinių serijos „1000X“ modeliu.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Sony“ pristato naujas kompaktiškas belaides ausines su triukšmo slopinimo funkcija „WF-1000XM5“

Ši „Sony“ ausinių serija išsiskiria triukšmo slopinimo inovacijomis, įtraukiu garso patyrimu bei nepriekaištinga pokalbių kokybe.

Pristatydama šias ausines „Sony“ bendradarbiauja su pasaulyje žinomu atlikėju, aktoriumi ir dainų autoriumi Miguel, kuris dalinsis su ausinėmis susijusiu turiniu kampanijos „For The Music“ metu.

„For The Music“ tampa nauju šūkiu, kurį „Sony“ pristato kartu su šiomis ausinėmis ir planuoja naudoti ateityje kalbėdama apie kitus savo garso produktus. „Sony“ siekia toliau stiprinti savo poziciją rinkoje kaip premium lygio garso produktų prekės ženklas, kuris suvienija kūrėjus ir muzikos mylėtojus, įgalina autentišką muzikos patyrimą ir perteikia emocijas gerbėjams taip padedant realizuoti įvairių sričių kūrėjų vizijas.

Geriausia triukšmo slopinimo veiksena

„Sony“ naujosios ausinės „WF-1000XM5“ nepriekaištingai muzikos klausymosi patirčiai nustato naujo lygio standartą. Jos yra aprūpintos naujausiomis technologijomis, kurios užtikrina aukštą garso kokybę ir vieną geriausių triukšmo slopinimo veiksenų rinkoje. Realiuoju laiko signalą apdorojantys procesoriai ir efektyvūs mikrofonai veikia kartu su specialios konstrukcijos garsiakalbiais „Dynamic Driver X“, atkuriančiais platų dažnių spektrą, įskaitant žemus garsus ir aiškias vokalo partijas.

„WF-1000XM5“ modelyje panaudota po 3 mikrofonus kiekvienoje iš ausinių, tarp jų – 2 aplinkos mikrofonai, pagerinantys žemų dažnių triukšmo slopinimą. Tai yra didžiausias „Sony“ žingsnis į priekį aplinkos triukšmo slopinime užtikrinant, kad dar didesnė dalis nepageidaujamų garsų bus pašalinti.

Ausinėse naudojamas „Sony“ atnaujintas garso procesorius „Integrated Processor V2“, kuris veikia kartu su triukšmo slopinimo procesoriumi „HD Noise Cancelling Processor QN2e“. Šie procesoriai kartu valdo 6 mikrofonus taip užtikrindami itin efektyvią triukšmo slopinimo veikseną, kuri adaptuojama atsižvelgiant į aplinkos parametrus maksimaliam veiksmingumui pasiekti.

Papildomą izoliavimą užtikrina ir ausinių kištukai „Noise Isolation Earbuds Tips“, pagaminti iš poliuretano mišinio, kuris sumažina aukšto dažnio garsų prasiskverbimą.

Sukurtos įspūdingai garso kokybei

Ausinėse panaudoti garsiakalbiai „Dynamic Driver X“ atkuria plataus spektro garso dažnius, todėl su „WF-1000XM5“ galima mėgautis turtingesnėmis ir ryškesnėmis vokalinėmis partijomis. Garsiakalbio diafragmos centre ir kraštuose panaudotos kelios skirtingos medžiagos, padedančios atkurti aukštus ir žemus dažnius eliminuojant praktiškai visus iškraipymus.

Kartu veikiantys procesoriai „Integrated Processor V2“ ir „HD Noise Cancelling Processor QN2e“ užtikrinta tikslų 24 bitų garso signalo apdorojimą ir didelio našumo analoginio signalo sustiprinimą. Tai padeda itin švariai atkurti garso signalą.

Aukščiausio lygio garso atkūrimo kokybė yra skiriamoji „WF-1000XM5“ ypatybė, todėl ausinės palaiko „High-Resolution Audio Wireless“ standartą su LDAC glaudinimo algoritmu ir „DSEE Extreme“, kuris realiuoju laiku pagerina suglaudinto skaitmeninio turinio kokybę. Ausinės taip pat palaiko erdvinio garso formatą „360 Audio“.

„WF-1000XM5“ yra aprūpintos galvos padėties jutikliais, kurie padeda pasiekti realistišką klausymosi patirtį pritaikydami garso lauką pagal galvos judesius. Garsai yra tiksliai suderinami su telefono ekranu keičiantis galvos padėčiai, kad būtų perteikiama maksimaliai įtrauki turinio patirtis.

Geriausia iki šiol „Sony“ skambučių kokybė

Ausinės „WF-1000XM5“ užtikrina geriausią iki šiol „Sony“ skambučių kokybę tiksliai fiksuodamos balsą įvairiose aplinkose, pavyzdžiui, biure, namuose, viešoje erdvėje ar lauke.

Dirbtiniu intelektu paremtas triukšmo slopinimo algoritmas su „Deep Neural Network“ ir kaulų laidumo jutikliais padeda itin aiškiai ir natūraliai užfiksuoti balsą net ir triukšmingoje aplinkoje. Naudojant ausines lauke, vėjo triukšmą sumažinanti konstrukcija eliminuoja vėjo poveikį.

Patogi ir estetiška konstrukcija

„WF-1000XM5“ ausinės sukurtos patogiam dėvėjimui, jos turi pagerintą, glotnią paviršiaus tekstūrą ir suteikia kokybiško aksesuaro pojūtį. Ausinių korpusas atitinka žmogaus ausies formą, o ergonomiškas dizainas užtikrina saugią ir stabilią padėtį jas dėvint. Šios „Sony“ ausinės yra apie 25 proc. mažesnės ir 20 proc. lengvesnės, palyginti su ankstesniu modeliu „WF-1000XM4“.

Ausinių kištukai „Noise Isolation Earbud Tips“ yra pagaminti iš specialios medžiagos, kuri ne tik leidžia joms geriau priglusti ausyje, bet ir padidina komfortą dėl sumažinto spaudimo ausies kanalui. Be to, prieš pradedant dėvėti ausines galima pasirinkti iš kelių skirtingų ausų kištukų dydžio, įskaitant ir itin mažą dydį (SS).

Sklandi klausymosi patirtis

Ausinės „WF-1000XM5“ palaiko „Auto Play“ funkciją, kuri prisitaiko prie įpročių ir gali paleisti norimą garso takelį vos įstačius ausines į ausis. Įgarsinami pranešimai padės nepraleisti svarbių įvykių nuolatos nesekant telefono ekrano. Naudojantis tokiomis muzikos paslaugomis kaip „Spotify“, „Endel“ ar „Apple Music“ galima klausytis pamėgtos muzikos ir sukurti atitinkamus garsovaizdžius unikaliai klausymosi patirčiai.

Ausinėse „WF-1000XM5“ panaudoti nauji jutikliai ir erdvinio garso technologija, skirta papildytosios realybės žaidimams, tokiems, kaip „Ingress“, kurį sukūrė studija „Niantic“. Pasitelkus galvos judesių stebėjimą, garsas generuojamas iš skirtingų pusių, kad idealiai atitiktų veiksmą ekrane.

„WF-1000XM5“ taip pat aprūpinta tokiomis įprastomis „Sony“ funkcijomis kaip „Adaptive Sound Control“, „Speak-to-Chat“ ir „Multipoint Connect“, kuri leidžia ausines vienu metu susieti su keliais „Bluetooth“ įrenginiais. Prijungti ausines prie norimo įrenginio galima pasinaudojus sparčios sąsajos „Fast Pair“ ar „Swift Pair“ funkcija.

Ausinių baterija nepertraukiamu režimu gali veikti iki 8 valandų, o vos per 3 minutes jas galima įkrauti iki 60 minučių veikimo laiko. Ausinės palaiko „Qi“ belaidžio įkrovimo standartą. Ausinės yra atsparios vandeniui (atsparumo standartas „IPX4“), todėl jas galima laisvai dėvėti sportuojant ar atsidūrus lietuje.

Palankesnės aplinkai

Ausinių „WF-1000XM5“ konstrukcijoje panaudotas perdirbtas plastikas, o jų pakuotei naudojamas „Sony“ unikalus popierius „Original Blended Material“. Tai mažesnį poveikį aplinkai turintis popierius, pagamintas iš bambuko, cukranendrių pluošto ir perdirbtos celiuliozės.

Naujos „Sony“ ausinės „WF-1000XM5“ prekyboje pasirodys nuo 2023 m. rugpjūčio, jų rekomenduojama pardavimo kaina sieks apie 320 eurų.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas