Automobilių gamintojo sprendimas, kuris gali įsiutinti daugelį: svarstoma galimybė apmokestinti galimybę pasinaudoti net ir šildomomis sėdynėmis

Elektromobilius gaminančios kompanijos atrodo naują būdą kaip uždirbti daugiau pinigų. Niekam ne paslaptis, jog elektriniais varikliais aprūpintos transporto priemonės ir taip brangesnės nei tos, kurios veikia su vidaus degimo varikliu. Tačiau naujausias gamintojų triukas – nustebins daugelį.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Automobilių gamintojo sprendimas, kuris gali įsiutinti daugelį: svarstoma galimybė apmokestinti galimybę pasinaudoti net ir šildomomis sėdynėmis

JAV elektromobilių gamintoja „Tesla“ svarsto sprendimą, kuris sukeltų didžiulę nepasitenkinimo audrą. Neseniai pasirodė pranešimų, jog bendrovė ketina automobilių turėtojams pasiūlyti specialią prenumeratos paslaugą, kuri suteiktų tam tikras galimybes.

Neoficialiais duomenimis, „Tesla“ tarp tokių mokamų funkcijų mato mokėjimą už šildomas automobilio sėdynes ar priekinio stiklo valytuvus. Toks bendrovės sprendimas leistų pasiūlyti elektrines transporto priemones už žemesnę kainą, mat tai padidintų galimybes gauti JAV rinkoje taikomas mokesčių lengvatas.

Mokamos prenumeratos leistų pirkėjams išvengti didžiausio galvosūkio – ar mokėti už brangesnės komplektacijos modelį, o gal vis dėlto atsisakyti tam tikrų galimybių ir įsigyti pigesnį variantą. Teigiama, kad „Tesla“ tokiu būdu galėtų supaprastinti ir gamybos procesą – tokiu atveju visi gaminami elektromobiliai būtų gaminama su vienoda technine įranga. Tai leistų sumažinti gamybos linijų kiekį.

Tiesa, vertėtų prisiminti, jog tai nėra vienintelis atvejis automobilių rinkoje, kuomet gamintojas ketina pasiūlyti mokamas prenumeratas vairuotojams. Dar visai neseniai, „Polestar“ pradėjo siūlyti programinės įrangos atnaujinimą, kuris „Polestar 2“ elektriniams automobiliams suteiks daugiau galios.

Vienkartinį mokestį iš automobilių turėtojų buvo sugalvoję rinkti ir „Mercedes“ vadovai, o BMW bandymai pasiūlyti prenumeratas baigėsi visišku fiasko ir didžiuliu vartotojų nepasitenkinimu. Tiesa, „Tesla“ sprendimas gali būti paremtas ne tik papildoma finansine nauda, tačiau ir jau minėtu gamybos linijos supaprastinimu.

Teigiama, jog toks „Tesla“ žingsnis leistų ne tik supaprastinti gamybos linijas, tačiau ir ženkliai sumažinti su tuo susijusias išlaidas. Manoma, kad JAV elektromobilių milžinė galėtų programiškai reguliuoti transporto priemonės įveikiamą nuotolį, o vartotojai įsigijus prenumeratą – jį tiesiog padidinti. Tokia strategija galėtų padėti „Tesla“ sutaupyti nemažai lėšų, nes vienoje gamybos linijoje būtų galima gaminti dviejų skirtingų konfigūracijų automobilius.

JAV elektromobilių bendrovės atstovai tokios informacijos nėra patvirtinę oficialiai, tačiau jau artimiausiu metu tikimasi sulaukti naujienų iš paties gamintojo. Gali būti, kad šių pakeitimų pristatymas sutaps su itin laukiamu „Tesla“ autonominio vairavimo galimybės atnaujinimu, nors šio naujinio išleidimo data kol kas nėra žinoma.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas