Transportas

BMW ruošiasi naujo elektrinio šedevro pristatymui: jau anonsuojamas naujasis „BMW i5“ modelis

BMW pradėjo talpinti užuominas apie savo naujo elektromobilio „BMW i5“, pristatymą.

BMW ruošiasi naujo elektrinio šedevro pristatymui: jau anonsuojamas naujasis „BMW i5“ modelis

Tai įvyks jau gegužės 24 dieną, o bendrovė savo socialinių tinklų paskyrose išleido keletą trumpų vaizdo įrašų, skirtų pažymėti anonsinės kampanijos pradžią.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Pirmajame pavaizduotas artėjantis i5 siluetas, parodomos grotelės su LED kontūrais, taip pat įsijungiantys LED žibintai. Staigmena! Naujasis i5 atrodo kaip modernios eros, naujausias BMW.

Antrasis anonsas sutelktas į vidų, pradedant nuo priekinio keleivio zonos, norint parodyti mums, kad visur yra daugybė šviesos diodų, o tada leidžiama pamatyti prietaisų skydelio zoną ir ypatingai didelį centrinį ekraną su, kaip galėjote atspėti, dar keletu šviesos diodų apačioje, kur yra daugiau valdiklių.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Kol kas tiek. Remiantis ankstesne informacija, naujasis „BMW i5“ bus pradėtas gaminti šių metų liepą, o pasauliniu mastu bus išleistas spalį. Tikimasi, kad „Touring“ versija pasirodys kitais metais. Neseniai matėme „i5“ prototipą, kuris buvo baigiamas derinti „Miramas“ bandymų poligonuose Prancūzijoje ir ruošiamas dabar jau tikrai įvyksiančiam pristatymui.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.
Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas