Galimybė pasidovanoti išskirtinę kalėdinę dovaną: prasideda naujojo „Renault“ elektromobilio užsakymai, paaiškėjo jo kaina

Pranešimas spaudai

2023-12-22, 13:57

0 komentarų

Žengdama koja kojon su besikeičiančiais visuomenės poreikiais ir vis griežtėjančiais ES taršos reikalavimais „Renault“ sparčiai plečia savo elektra varomų automobilių gamą.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Galimybė pasidovanoti išskirtinę kalėdinę dovaną: prasideda naujojo „Renault“ elektromobilio užsakymai, paaiškėjo jo kaina

Lyderiaujantis Prancūzijos automobilių gamintojas pirkėjams jau siūlo galimybę užsisakyti šiemet į Europos metų automobilio finalą patekusį „Renault Scenic E-Tech Electric“ modelį. Naujasis „Scenic E-Tech Electric“ sukurtas atsižvelgiant į šeimų poreikius keliauti laisvai ir saugiai, todėl jame netrūksta pažangių ir intuityvių technologijų.

Pirmą kartą „Renault Scenic E-Tech Electric“ dienos šviesą oficialiai išvydo 2023 m. rugsėjį Miunchene vykusioje „IAA Mobility“ parodoje. Besibaigiant metams prancūzų gamintojas siūlo galimybę užsisakyti šį modelį, pirkėjus pristatymai turėtų pasiekti 2024-ųjų pavasarį.

„Scenic“ vardas net ir nedaug automobiliais besidomintiems vairuotojams turėtų būti puikiai pažįstamas. Šis modelis užima svarbią vietą šeimai subalansuotų automobilių segmente. Automobilis gimė 1996 m. ir sukėlė revoliuciją rinkoje, tai pirmasis kompaktiškas minivenas Europos automobilių istorijoje. Pirmosios kartos „Scenic“ 1997 m. laimėjo prestižinį Metų automobilio apdovanojimą. Dabar jis – dar pažangesnis, patogesnis, saugesnis ir draugiškesnis aplinkai.

Naujausios kartos „Scenic E-Tech Electric“ yra lengvesnis („Techno Long range“ versija sveria 1 850 kg) ir kompaktiškesnis nei vidutinis C segmento automobilis. Nepaisant to, jo erdvumas yra išskirtinis – tą leidžia užtikrinti moderni „AmpR Medium“ platforma. Ilga ratų bazė (2,78 m) užtikrina komfortą gale sėdintiems keleiviams, o tą taikliausiai iliustruoja 278 mm keleivio kojoms ir 884 mm galvai palikta erdvė. „Scenic E-Tech Electric“ taip pat turi erdvią 545 litrų bagažinę, į kurią telpa viskas, ko reikia ilgoms išvykoms visai šeimai.

Pirkėjai turi galimybę rinktis iš keturių „Scenic E-Tech Electric“ versijų: „Evolution“, „Techno“, „Iconic“ ir – pirmą kartą elektromobilių asortimente – sportinę „Esprit Alpine“ versiją . Visas versijas galima įsigyti su „Long range“ (87 kWh) baterija, nuvažiuojančia iki 625 km (pagal WLTP standartą). Savo ruožtu „Evolution“ ir „Techno“ versijas taip pat galima įsigyti su „Comfort range“ (60 kWh) baterija, nuvažiuojančia iki 430 km viena įkrova (pagal WLTP).

Visose automobilio versijose yra įmontuotas įkroviklis, kuris veikia tiek su nuolatinės srovės greitojo įkrovimo įkrovikliais, tiek ir su vienfazėmis namų sistemomis per AC7 kabelį. Papildoma pasirinktinė funkcija – suderinamumas su kintamosios srovės trifazėmis įkrovimo sistemomis, tiekiančiomis iki 22 kW ir plačiai naudojamomis miestuose bei leidžiančiomis itin greitai įkrauti elektromobilio bateriją.

Nuo š. m. gruodžio 21 d. jau galima teikti „Renault Scenic E-Tech Electric“ užsakymus. „Techno comfort range“ versijos su 60 kWh baterija kaina prasideda nuo 44 190 €, o „Techno long range“ versijos su 87 kWh baterija – nuo 49 090 €. Automobilis gaminamas Prancūzijoje, „Ampere Electricity Douai“ gamykloje, o pirmieji užsakovai jį gaus jau 2024 m. pavasarį.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas