Transportas

JAV elektromobilių milžinė turi rimtų problemų: pradėtas dar vienas tyrimas dėl mirtinos avarijos

„Tesla“ autopiloto sistema pastaruoju metu buvo labai tiriama po pranešimų apie neįprastą skaičių avarijų, susijusių su „Tesla“ automobiliais, ir galimybę, kad bendrovė suklaidino investuotojus ir vartotojus dėl autopiloto veiksmingumo.

JAV elektromobilių milžinė turi rimtų problemų: pradėtas dar vienas tyrimas dėl mirtinos avarijos

Jungtinės Valstijos pradėjo naują specialų incidento tyrimą, kad sužinotų daugiau apie neseniai įvykusios mirtinos avarijos, kurioje dalyvavo „Tesla“ transporto priemonė, faktus.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Tragiškai gyvybę nusinešusi avarija sukėlė susirūpinimą dėl „Tesla“ elektromobilių saugumo ir autonominio vairavimo galimybių. Tyrimui vadovauja Nacionalinė greitkelių eismo saugumo administracija (NHTSA).

NHTSA duomenimis, „Subaru Impreza“ vairuotojas žuvo per avariją, kai susidūrė su „Tesla Model 3“. Po kelių dienų trijų mėnesių „Tesla“ buvęs naujagimis mirė nuo sužalojimų, patirtų per avariją.

ADAS sistemos, tokios kaip „Tesla Autopilot“, gali padėti vairuotojams atlikti tokias užduotis kaip vairavimas ir stabdymas, tačiau jos nepadaro transporto priemonių autonomiškomis. NHTSA pranešė, kad tiria, ar per avariją buvo panaudotos pažangios vairuotojo pagalbos sistemos (ADAS).

Tai yra naujausias įvykis mirtinų „Tesla“ avarijų serijoje, kurios sukėlė klausimų dėl ADAS sistemų saugumo. 2022 m. gruodį NHTSA pradėjo du naujus specialius „Tesla“ transporto priemonių avarijų tyrimus, kuriuose, kaip įtariama, buvo naudojamos ADAS sistemos.

NHTSA nuo 2016 m. pradėjo daugiau nei tris dešimtis specialių „Tesla“ avarijų tyrimų, pranešta apie 20 mirčių avarijų metu. Agentūra taip pat atlieka išsamią „Tesla“ ADAS sistemų peržiūrą.

Kita vertus, „Tesla“ teigia, kad jos autopiloto sistema sukurta siekiant padidinti vairuotojo saugumą ir kad naudotojams pateikiamos tinkamos naudojimo gairės.

NHTSA tyrimo dėl neseniai Kalifornijoje įvykusios avarijos rezultatai nežinomi. Vis dėlto agentūra teigė, kad „imtųsi atitinkamų veiksmų“, jei nustatytų, kad ADAS sistemos buvo avarijos veiksnys.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas