Knygutė, kurią privalu turėti kiekvienam vairuotojui: gaukite kelių eismo taisyklių (KET) knygutę visiškai nemokamai, sužinokite kaip tai padaryti

Siekiant užtikrinti saugų eismą keliuose yra pasitelkiamos įvairiausios priemonės, o viena pagrindinių – tai baudos už KET pažeidimus. Plačiau apie tai galite skaityti portale Bilis.lt. Tačiau prasidėjus naujiems metams yra svarbu žinoti ir apie KET pakeitimus.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Knygutė, kurią privalu turėti kiekvienam vairuotojui: gaukite kelių eismo taisyklių (KET) knygutę visiškai nemokamai, sužinokite kaip tai padaryti

Nuo užvakar, sausio 1 dienos, įsigalioja svarbus pakeitimas, kuriuo numatoma, kad automobilius keliuose stabdyti ir jų techninę būklę tikrinti nuo šiol galės ne tik policijos pareigūnai, Lietuvos transporto saugos administracijos, o taip pat ir muitinės pareigūnai, tačiau kartu ir aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnai.

Tačiau tai dar ne viskas. Nuo sausio 1 dienos įsigalioja ir gausybė sąvokų patikslinimų bei pakeitimų. Daugelis KET pakeitimų yra svarbūs ir juos privalo žinoti kiekvienas vairuotojas. Norite juos visuomet turėti savo telefone ar kitame įrenginyje? Dabar tai galima padaryti visiškai nemokamai.

Naujausia kelių eismo taisyklių knygutė dabar prieinama ir internete, o kiekvienas internautas ją gali atsisiųsti visiškai nemokamai. Norėdami tai padaryti – spauskite čia. KET knygutėje visa informacija pateikiama tvarkingai, su reikiamomis iliustracijomis ir visa informacija yra patvirtinta Lietuvos Respublikos Vyriausybės.

Verta pastebėti, jog ši KET knygutė turi ir savo turinį, kuriame viskas aiškiai sužymėta, o paspaudus ant norimo skilties – būsite iškart nukelti į atitinkamą puslapį. Tai užtikrina, kad visą informaciją pasieksite lengvai ir greitai. Kaip jau minėjome, nemokama KET knygutė prieinama paspaudus šią nuorodą.

Skaitykite daugiau naujienų apie automobilius portale Bilis.lt . Automobiliai, elektromobiliai, Formulė 1, o taip pat ir Dakaro ralio naujienos bei kita informacija vienoje vietoje.

14 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Www

Norėčiau nusipirkti KET knygutę. Kur ten prižabalinėsi telefone? Tikiuosi, gal jau yra spaudos kioskuose ar knygynuose? Kas žinot, parašykit, ačiū!

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas