Lietuviams pavydi jau net ir lenkai: vidutinės degalų kainos ir toliau yra mažesnės nei pas kaimynus, pateikiama detali statistika

Vidutinės degalų kainos per savaitę Lietuvoje sumažėjo: benzino kaina – 1,6 proc., o dyzelino – 1,4 procento. Antrą savaitę iš eilės tiek benzino, tiek ir dyzelino vidutinės kainos Lietuvoje yra mažesnės už kainas Lenkijoje. Nuo spalio pradžios mūsų šalyje benzinas išlieka pigesnis už dyzeliną.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Lietuviams pavydi jau net ir lenkai: vidutinės degalų kainos ir toliau yra mažesnės nei pas kaimynus, pateikiama detali statistika

Gruodžio 11-ąją dyzelinas Lietuvoje vidutiniškai kainavo 1,46 Eur/l, o vidutinė benzino kaina siekė 1,50 Eur/l.

Per vieną savaitę benzino vidutinės kainos visose lyginamose Baltijos šalyse ir kaimynėse valstybėse sumažėjo 0,5–1,6 proc., išskyrus Estiją, kur vidutinė kaina padidėjo 2,3 procento.

Benzino vidutinė kaina Lenkijoje siekia 1,48 Eur/l ir yra 0,02 Eur/l didesnė nei mūsų šalyje. Palyginimui, Estijoje ir Latvijoje benzino vidutinės kainos atitinkamai yra 1,63 Eur/l ir 1,61 Eur/l.

Dyzelino vidutinės kainos sumažėjo visose lyginamose valstybėse 0,6–1,4 procento.

Dyzelinas Lietuvoje gruodžio 11-ąją vidutiniškai kainavo 1,50 Eur/l – tai apie 0,02 Eur/l mažiau už vidutinę dyzelino kainą Lenkijoje. Estijoje ir Latvijoje vidutinė dyzelino kaina šiuo metu yra atitinkamai 1,53 Eur/l ir 1,61 Eur/l.

Vidutinės benzino kainos šiuo metu Baltijos valstybėse yra 2,3–7,5 proc. mažesnės nei buvo prieš metus, o Lenkijoje ir Vokietijoje kainos didesnės – atitinkamai 5,7 proc. ir 3,8 procento.

Dyzelino vidutinės kainos per pastaruosius 12 mėnesių visose lyginamose valstybėse sumažėjo 3,9–12,8 proc. Per šį laikotarpį degalai daugiausiai atpigo Estijoje: vidutinė benzino kaina sumažėjo 7,5 proc., dyzelino – 12,8 procento.

Gruodžio pirmojoje pusėje, 1–13 d., degalų didmeninės kainos taip pat sumažėjo: benzinas atpigo 0,05 Eur/l, dyzelinas – 0,06 Eur/l. Primename, kad per lapkričio mėnesį degalų didmeninės kainos sumažėjo: benzinas atpigo 0,11 Eur/l, dyzelinas – 0,02 Eur/l.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas