Naujasis „Volkswagen ID.7 Tourer“ netrukus pasirodys ir Lietuvoje: vienu įkrovimu nuvažiuos iki 685 kilometrų bei pasiūlys itin greitą įkrovimą, tačiau ir tai dar ne viskas

Pranešimas spaudai

2024-02-21, 07:45

0 komentarų

Naujasis „ID.7 Tourer“ nustato naujus elektrinio mobilumo standartus. Iki 685 km viena įkrova nuvažiuojantis modelis – vienas pirmųjų aukštesnės klasės elektrinių universalų.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Naujasis „Volkswagen ID.7 Tourer“ netrukus pasirodys ir Lietuvoje: vienu įkrovimu nuvažiuos iki 685 kilometrų bei pasiūlys itin greitą įkrovimą, tačiau ir tai dar ne viskas

„ID.7 Tourer“ išsiskiria itin erdvia bagažine (iki 1714 litrų) ir nepriekaištingu komfortu: naujos kartos automatinis oro kondicionierius, papildomai siūlomos sėdynės su masažo ir vėdinimo funkcijomis bei naujoji geros savijautos programėlė „Wellness“ užtikrina „premium“ segmento modeliui būdingus pojūčius. Išankstinė prekyba naujuoju „ID.7 Tourer“ universalu Lietuvoje prasidės jau pavasarį.

Su naująja baterija – iki 685 km

Iš pradžių Europos rinkoje debiutuos dvi naujojo „Volkswagen“ elektromobilio versijos – „ID. Tourer Pro“ ir „ID.7 Tourer Pro S“. Abiejų modelių galinius ratu suks 210 kW (286 AG) galią ir 545 Nm sukimo momentą išvystantis elektros motoras. „ID.7 Tourer Pro“ versijoje elektros varikliui energiją tieks 77 kWh (bendroji talpa – 82 kWh), o „ID.7 Tourer Pro S“ – nauja 86 kWh (bendroji talpa – 91 kWh) baterija. Pastaroji versija viena įkrova galės nuvažiuoti iki 685 km atstumą.

Itin spartus įkrovimas

Modelius su 77 kWh talpos baterijomis galima įkrauti sparčiojo įkrovimo stotelėse, kurių galia siekia iki 175 kW. Baterijos energijos likutis nuo 10 iki 80 proc. papildomas vos per 28 minutes. ID.7 versiją su naująja 86 kWh baterija galima įkrauti stotelėse, kurių galia siekia iki 200 kW. Naujajame ID.7 įdiegta baterijos paruošimo funkcija, užtikrinanti optimalius įkrovimo parametrus dar prieš atvykstant į nuolatinės srovės (DC) sparčiojo įkrovimo stotelę.

Erdvus elektrinis universalas

Avangardiniame „Tourer“ stiliuje galima įžvelgti klasikinio „Passat“ universalo bruožų, kurie derinami su „Arteon“ modeliui būdingais itin dinamiškais „Shooting Brake“ stiliaus elementais. Aukštesnės lubos gale leido iki 605 litrų padidinti „ID.7 Tourer“ bagažinės tūrį.

Sulanksčius galines sėdynes ir kraunant daiktus iki stogo, bagažo skyriaus talpa siekia iki 1714 litrų. Pastaruoju atveju bagažinėje taip pat galima patalpinti iki 2 metrų ilgio daiktus.

Aukščiausio lygio komfortas

Naujasis „ID.7 Tourer“ užtikrina „premium“ segmento modeliui būdingą komforto lygį. Tai pasiekti leidžia tokios novatoriškos funkcijos, kaip automatiškai valdomos oro tiekimo angos, papildomai siūlomos „ergoActive“ sėdynės su taškiniu masažu ir (pasirinkus aukščiausią komplektacijos lygį) automatiniu vėdinimu. Dar viena išskirtinė naujovė – papildomai siūlomas panoraminis stogas su išmaniuoju stiklu.

Elektronikos valdomą stiklą galima pakeisti iš nepermatomo į skaidrų arba atvirkščiai. Tam naudojamas stoge įrengtas slankiklis arba valdymo balsu asistentas IDA.

Gausi standartinė įranga

Naujajame „ID.7 Tourer“ įdiegtos tokios pažangios funkcijos, kaip papildytosios realybės projekcinis ekranas, „Discover Pro Max“ navigacijos sistema su 38,1 centimetro įstrižainės ekranu ir sistema, automatiškai atrakinančia dureles artėjant prie automobilio bei užrakinančia – tolstant nuo jo. Į standartinę komplektaciją taip pat įtrauktos aukščiausio lygio pagalbinės sistemos – vairuotojo pagalba „Travel Assist“, eismo juostos palaikymas „Lane Assist“, įspėjimo apie susidūrimą sistema „Front Assist“, tolimųjų šviesų valdymas „Light Assist“ ir avarinis stabdymas.

Be to, standartiškai diegiama ir eismo juostos keitimo pagalba, įspėjimai apie iš galo artėjančias transporto priemones vairuojant arba išlipant iš automobilio. Drauge diegiama moderni 360 laipsnių erdvinio vaizdo kamera „Area View“ yra praktiška technologija, palengvinanti automobilio parkavimą nepažįstamoje vietovėje.

„ChatGPT“ ir „Wellness“ programėlė

Į standartinę įrangą įrauktas naujasis IDA valdymo balsu asistentas atpažįsta natūralią šneką. Atsižvelgiant į sistemos galimybes, galima ne tik valdyti daugumą automobilio funkcijų, tačiau ir gauti atsakymus į klausimus įvairiomis temomis. Visą reikiamą informaciją internetinėse duomenų bazėse asistentas randa pasitelkdamas integruotą „ChatGPT“ (dirbtinio intelekto) funkcionalumą.

Dar viena svarbi naujovė – ID.7 pirmą kartą diegiama „Wellness“ sveikatingumo programėlė. Įvairias automobilio funkcijas – salono apšvietimą, garso sistemą, oro kondicionierių, sėdynių vėdinimą ir masažą – valdanti sistema užtikrina geresnę keleivių savijautą.

Pagalbinių sistemų gausa

Naujajame „ID.7 Tourer“ diegiama „Park Assist“ ir „Park Assist Plus“ sistema su atminties funkcija, kuri įsimena automobilio parkavimo veiksmus važiuojant mažesniu nei 40 km/val. greičiu ir iki 50 m atstumu. Norint pasinaudoti sistema, užtenka vieną kartą prisiparkuoti automobilį ir išsigauti parkavimo manevrų seką. Patobulinta vairavimą palengvinanti „Connected Travel Assist“ sistema dabar veikia pasitelkdama interneto duomenis.

Drauge su eismo juostos palaikymu, adaptyviuoju greičio palaikymu (ACC) ir avariniu stabdymu veikianti sistema greta kitų funkcijų padeda persirikiuoti važiuojant greitkeliu ir veikia sklandžiau nei ankstesnė versija. Į standartinę įrangą taip pat įtraukta naujos kartos „Car2X“ technologija, pateikianti vairuotojui informaciją apie eismo sąlygas.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas