Pristatomas naujasis „Defender OCTA“ automobilis: neprilygstamas našumas, neįtikėtinos galimybės ir ilgaamžiškumas

Pranešimas spaudai

2024-07-08, 11:59 (atnaujinta 2024-07-09, 12:27)

0 komentarų

Pristatomas naujas originalaus britų prekių ženklo „Jaguar Land Rover“ herojus – naujasis „Defender OCTA“. Tvirčiausias, galingiausias ir prabangiausias nesustabdomos 4 x 4 šeimos modelis, perkeliantis „Defender 110“ galimybes į neprilygstamą lygį.

Prasidėjo MEGA „Aliexpress“ išpardavimai – visą svarbiausią informaciją rasite paspaudę čia.
Pristatomas naujasis „Defender OCTA“ automobilis: neprilygstamas našumas, neįtikėtinos galimybės ir ilgaamžiškumas

OCTA modelis, varomas 4,4 l darbinio tūrio V8 varikliu su dviem turbokompresoriais ir švelniojo hibrido sistema, yra ekstremaliausias ir galingiausias visų laikų „Defender“ modelis, o jo išvystoma 635 arklių galia ir 750 Nm sukimo momentas leidžia nuo 0 iki 100 km/val. pagreitėti per 4 sekundes. Dėl smarkiai patobulintų važiuoklės komponentų, įskaitant „6D Dynamics“ pakabą, ir naujausių technologijų automobilio dinaminės galimybės pasiekia beprecedentes aukštumas.

Automobilio išorės dizainas yra drąsesnis ir griežtesnis nei kada nors anksčiau, o jo charakteris – išskirtinis. Kad automobilis akivaizdžiai išsiskirtų, padidinta automobilio prošvaisa, praplatinta tarpvėžė ir išdidintos ratų arkos. Naujo dizaino buferiai užtikrina geresnius užvažiavimo ir nusileidimo kampus, o tvirta kėbulo apsauga suteikia vairuotojams pasitikėjimo tyrinėjant sunkiai išvažiuojamas vietoves. Be to, šis automobilis gali dar giliau nerti į vandenį, o jo įveikiamas gylis yra didesnis nei bet kuriame iki šiol gamintame „Defender“ – jis siekia iki metro.

„Naujasis „Defender OCTA“ atskleidžia visą „Defender“ potencialą. Tai yra pajėgumų apimties apibrėžimas ir įrodymas, ką galime pasiekti, pasitelkę geriausias mūsų inžinerijos padalinio technologijas ir talentus. Galingas V8 variklis, novatoriška „6D Dynamics“ pakabos technologija, išskirtinė apdaila ir unikalios detalės – tai retas, neįtikėtinai tvirtas ir didžiai geidžiamas automobilis“, – sakė Markas Cameronas, „Defender“ generalinis direktorius.

Naujojo „Defender OCTA“ pavadinimas kilęs iš tvirčiausio ir geidžiamiausio mineralo žemėje – deimanto. Oktaedro forma suteikia jiems išskirtinę išvaizdą ir patvarumą. Šios formos įkvėpta grafika „Defender OCTA“ įprasmina kaip geriausią modelį – tvirtą ir atsparų, tačiau ryškų, retą ir geidžiamą.

Tvirtą „Defender OCTA“ prabangą įkūnija „Defender OCTA Edition One“, jį galima įsigyti pirmaisiais gamybos metais. Jis pasižymi išskirtine specifikacija, nauja „Faroe Green“ spalva, rusvai žalsvos ir juodalksnio atspalvių „Ultrafabrics™ PU“ salonu, naujomis „Chopped Carbon Fibre“ anglies pluošto detalėmis ir 20 colių kaltiniais lengvojo lydinio ratlankiais su visureigiams skirtomis padangomis.

Neprilygstamas našumas

Naujasis „Defender OCTA“ stebina dar neregėtu našumu. Tai galingiausias ir ekstremaliausias visų laikų „Defender“ modelis. Jame sumontuotas 635 AG pajėgumą pasiekiantis 4,4 l darbinio tūrio V8 variklis su dviem turbokompresoriais ir švelniojo hibrido sistema. Variklis yra sujungtas su aštuonių laipsnių automatine pavarų dėže, turinčia ir standartines, ir „palėtintą“ pavaras. 22 colių skersmens ratlankius ir visureigiams skirtas padangas turintis naujasis „Defender OCTA“ gali išvystyti iki 250 km/val. siekiantį greitį.

Dėl 750 Nm sukimo momento (iki 800 Nm, jei aktyvuota „Dynamic Launch Mode“ starto kontrolė) automobilį galima lengvai valdyti judant įvairiais paviršiais. Taip pat jis leidžia 100 km/val. greitį išvystyti per 4 sekundes, o didžiausias sukimo momentas pasiekiamas nuo vos 1 800 iki beveik 6 000 apsisukimų per minutę.

Neįtikėtinos galimybės ir ilgaamžiškumas

„Defender OCTA“ dinaminėmis galimybėmis pranoksta ankstesnius „Defender“ modelius: naujajame modelyje pirmą kartą įdiegta hidrauliškai sujungta „6D Dynamics“ pakabos technologija, taip pat iš esmės pakeista techninė įranga ir geometrija.

Šio modelio prošvaisa padidinta 28 mm, o jo tarpvėžė praplėsta 68 mm. Norint suteikti vairuotojui visišką pasitikėjimą ir kontrolę važiuojant bet kokiu paviršiumi, taip pat siekiant užtikrinti maksimalų ratų prisitaikymą bekelėje bei mažesnį svyravimą kelyje, patobulinti pakabos komponentai: sumontuotos ilgesnės ir tvirtesnės svirtys bei unikalūs aktyvūs amortizatoriai su atskirais kaupikliais. Taip pat modelis turi 400 mm priekinius stabdžių diskus su „Brembo“ apkabomis ir iki šiol greičiausiu vairo pasukimo perdavimu. Tai užtikrina staigią ir tikslią automobilio reakciją.

„Mūsų patyrę ekspertai padarė neįmanomą dalyką: pastaruosius trejus metus jie nenuilstamai dirbo, kad sukurtų patį pajėgiausią visų laikų „Defender“, nepriklausomai nuo to, ant kokios dangos juo mėgaujamasi. Jie perprojektavo viso automobilio komponentus, kad „Defender OCTA“ būtų puikus palydovas leidžiantis į epinius nuotykius bet kurioje planetos vietoje“, – kalbėjo Jamalas Hameedi, „Jaguar Land Rover“ specialiųjų transporto priemonių operacijų direktorius.

Pažangi hidrauliškai tarpusavyje susietų kintamo veikimo pusiau aktyvių amortizatorių technologija beveik panaikina kėbulo posvyrį ir svyravimą kelyje, o „6D Dynamics“ pakabos sistema taip pat prisideda prie išskirtinio „Defender“ komforto ir rafinuotumo.

Naujasis „Defender OCTA“ gali automatiškai nustatyti, kokia danga važiuojama, ir atitinkamai optimizuoti dinaminius nustatymus. Visas modelio galimybes atskleidžia patobulinti važiavimo režimai. Be numatytojo „Comfort“ režimo, siūloma „Dynamic“ vairavimo parinktis, suteikianti galimybę važiuojant mėgautis didžiausiu našumu, o vieno mygtuko ant vairo paspaudimu galima sureguliuoti automobilio vairo mechanizmo, akceleratoriaus ir pakabos parinktis.

Ilgai palaikius paspaustą tą patį mygtuką, įjungiamas OCTA režimas – pirmasis specialus „Defender“ važiavimo bekele režimas. Dėl jo automobilis puikiai veiks bet kokiomis sąlygomis. Šis režimas buvo sukurtas, siekiant maksimaliai pagerinti valdymą ir sustiprinti vairuotojo pasitikėjimą. OCTA parinktimi įjungiamas starto bekelėje režimas suteikia optimalų pagreitį riedant netvirtu paviršiumi. Pasirinkus žemiausius stabilumo kontrolės parametrus, įjungiamas unikalus ABS kalibravimas bekelėje, tad automobilis optimaliai stabdys net ant minkštos dangos.

Norėdamas atlikti techniškesnius manevrus bekelėje, vairuotojas gali pasinaudoti „Defender“ savininkams žinomu „Terrain Response“ važiavimo režimų rinkiniu, kuriame yra numatytos specialios automobilio kalibracijos važiuojant smėliu, purvu ir grioviais, žole, žvyru, sniegu ir uolėtais paviršiais. Taip pat automobilyje įrengtos vairuotojo pagalbos sistemos, kaip antai „ClearSight Ground View“, dėl kurios vairuotojas gali aiškiai matyti vaizdą po automobilio apačia, o tai užtikrina geresnį matomumą bekelėje.

Išraiškinga išorė

Įspūdingas „Defender OCTA“ charakteris įprasmina naują drąsų jo įvaizdį. Visureigis siūlomas su 33 colių skersmens padangomis – didžiausiomis, kokios kada nors buvo montuojamos ant serijinio „Defender“ modelis. Specialiai OCTA modeliui sukurtos tokio dydžio „Goodyear Advanced All-Terrain“ padangas. Tam reikėjo didesnių ratų arkų. Jos papildo bekelei pritaikytą priekinę kėbulo dalį unikalaus dizaino grotelėmis, sustiprinančiomis oro srautą po variklio dangčiu. Šis modelis turi naują galinį buferį su keturių angų aktyviąja išmetimo sistema, tvirtą kėbulo dugno apsaugą, įskaitant priekinės dalies aliuminio lydinio grafito spalvos apsauginį skydą ir priekines bei galines fosforinės bronzos spalvos tempimo kilpas.

Į „Defender OCTA“ spalvų paletę įtraukti du nauji išskirtiniai, aukščiausios kokybės „Metallic“ atspalviai: „Petra Copper“ ir „Faroe Green“, kurie papildo anksčiau buvusius „Carpathian Grey“ ir „Charente Grey“. Negana to, visi „Defender OCTA“ modeliai nudažyti kontrastingu blizgios „Narvik Black“ spalvos stogu ir bagažinės dangčiu. Klientai gali dar labiau suasmeninti savo automobilį pasirinkdami matinę apsauginę plėvelę: ji papildomai apsaugo kėbulą, esant atšiaurioms sąlygoms, suteikia rafinuotumo ir išryškina išskirtinį automobilio siluetą.

„Faroe Green“ spalvą ir „Chopped Carbon Fibre“ anglies pluošto detales galima rinktis tik užsisakius „Defender OCTA Edition One“ modelį. Šia itin savita apdaila, kurią sudaro perdirbtos žaliavos, puošiamas „Defender“ variklio dangtis, šoninių ir variklio dangtyje esančių oro angų apvadai, taip pat priekinių sėdynių atlošai ir vidinė centrinė konsolė.

Papildomi pasirenkami priedai, skirti tik naujajam „Defender OCTA“, paryškina jo dizainą ir išplečia judėjimo galimybes. Be kita ko, specialiai šiam automobiliui sukurta dviguba paaukštinta oro įsiurbimo anga su „Chopped Carbon Fibre“ anglies pluošto detalėmis, taip pat gervės tvirtinimo rinkinys – jis pravers neriant į ekstremalesnius nuotykius bekelėje.

Įtraukiantis išskirtinis salonas

Naujasis „Defender OCTA“ išsiskiria vidaus apdailos įvairove. Galimi du itin patvarūs „Ultrafabrics™ PU“ apdailos variantai – jie 30 proc. lengvesni už tradicinę odą. Ši sėdynių apdaila standartiškai siūloma „Defender OCTA Edition One“ modelio pirkėjams, o vairuotojai gali rinktis iš dviejų atspalvių – chaki ir juodalksnio, su trikotažine tekstile ir redukcine besiūle apdaila.

Standartiniame „Defender OCTA“ salone – nauja „Burnt Sienna“ pusiau anilininė oda su „Kvadrat™“ tekstiline juodalksnio spalvos apdaila. Taip pat bet kurį „Defender OCTA“ galima rinktis su „Light Cloud“ ir „Lunar“ spalvos „Ultrafabrics™ PU“ apdaila arba juodalksnio spalvos pusiau anilinine oda.

„Defender OCTA“ priekyje sumontuotos visiškai naujos „Performance“ sėdynės su geriau prilaikančiais atlošais ir integruotomis galvos atramomis. Glaudus „Defender“ ryšys su muzika išryškėja per įtraukiančią „Body and Soul Seat“ garso technologiją – ji „Defender“ automobilyje įdiegta pirmą kartą.

„Body and Soul Seat“ garso sistema buvo sukurta bendradarbiaujant su muzikos pramonės ekspertais SUBPAC ir Koventrio universitetu, todėl vairuotojas ir priekyje sėdintis keleivis gali ne tik girdėti, bet ir jausti muziką. Taip pat galima pasirinkti vieną iš šešių sveikatingumo programų: jos padeda keleiviams atsipalaiduoti arba pagerina savijautą kelionėje, priklausomai nuo poreikių.

Naujojo didelio našumo visureigio viešas debiutas įvyks 2024 m. liepos 11–14 dienomis vyksiančiame Gudvudo greičio festivalyje.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas