„Volkswagen“ artėja link automobilių rinkos revoliucijos: naujos kartos baterijos demonstruoja neįtikėtinus rezultatus, išspręstų didelę problemą

Elektrinių automobilių populiarumas auga. Daugelis bendrovių gamina vis daugiau būtent tokiais varikliais aprūpintų transporto priemonių, o kai kuriose šalyse jų populiarumas – itin didelis. Tačiau viena iš didžiausių problemų – tokių automobilių nuvažiuojamas atstumas.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Volkswagen“ artėja link automobilių rinkos revoliucijos: naujos kartos baterijos demonstruoja neįtikėtinus rezultatus, išspręstų didelę problemą

Kuriant naujus akumuliatorių elementus labai svarbu užtikrinti atsparumą. Automobilių pramonėje įmonės siekia, kad po 700 įkrovimo ciklų baterijos talpa nesumažėtų daugiau kaip 20 proc. „QuantumScape“ kietakūnis elementas šiuos rezultatus pranoko – po 1000 ciklų bandymo, atlikto „PowerCo“ akumuliatorių laboratorijose Salzgiteryje, jis prarado tik penkis procentus visos talpos.

Automobilių pramonėje tai prilygtų daugiau nei pusei milijono kilometrų (apie 310 600 mylių) važiavimo laiko. „Volkswagen“ teigė, kad kietojo kūno akumuliatorius taip pat atitiko kitus saugumo, savaiminio išsikrovimo ir greito įkrovimo kriterijus.

„PowerCo“ generalinis direktorius Frank‘as Blome‘as sakė, kad rezultatai teikia vilčių ir patvirtina kietojo kūno elementų potencialą, ir pridūrė, kad galutinis rezultatas galėtų būti akumuliatorius su dideliu nuotoliu, kurį galima greitai įkrauti ir kuris sensta lėtai.

Automobilių gamintojai skuba komercializuoti naują akumuliatorių technologijų bangą, kad padėtų pradėti elektromobilių erą. Esami akumuliatorių sprendimai nuėjo ilgą kelią, tačiau kai kurie potencialūs pirkėjai, be abejo, sėdi nuošalyje ir laukia pažangesnių technologijų su geresnėmis specifikacijomis, kad galėtų atsisakyti savo vidaus degimo variklių.

Ilgai veikiančios elektromobilių baterijos galėtų būti paspirtis naujų transporto priemonių pardavimams, tačiau taip pat gali būti nemaža rinka, kurioje senesnius elektromobilius būtų galima modernizuoti efektyvesnėmis kietojo kūno baterijomis. Kai kurie iš pirmųjų elektromobilių šiuo metu jau pradeda rodyti savo amžių.

Darant prielaidą, kad visa kita vis dar puikiai veikia, o kaina nėra pernelyg didelė, nėra priežasčių, dėl kurių senesnio elektromobilio nebūtų galima atnaujinti su naujojo amžiaus kietojo kūno baterijų paketu ir patikimai eksploatuoti dar daugelį metų.

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

XM

O aš maniau, kad pagaliau išsiblaivė ir elektrokarų nebegamins. Na kiek galima Muskui dūdą pūsti.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas