Žiedinė ekonomika įsitvirtina automobilių rinkoje – prie „Renault Group“ įmonės jungiasi naujas partneris

Pranešimas spaudai

2024-05-26, 12:59

0 komentarų

2022 m. rudenį „Renault Group“ įkurta visoje automobilių žiedinės ekonomikos vertės grandinėje veikianti atskira įmonė „The Future Is NEUTRAL“ plečia savo verslo portfelį, į jį įtraukdama perdirbimo gamyklą „Flins Refactory“. Ji vykdo automobilių dalių atnaujinimo veiklą.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Žiedinė ekonomika įsitvirtina automobilių rinkoje – prie „Renault Group“ įmonės jungiasi naujas partneris

Ši veikla, esanti „The Future Is NEUTRAL“ automobilių žiedinės ekonomikos vertės grandinės centre, turi didelį augimo potencialą ir gali tapti pagrindiniu Europos dalių atnaujinimo rinkos dalyviu, aptarnaujančiu visą automobilių sektorių. Ta proga „Flins Refactory“ padalinys pradeda veiklą su nauju pavadinimu – THE REMAKERS.

„THE REMAKERS sukūrimas atveria naują etapą ir dideles augimo perspektyvas. Mūsų siekis – iki 2030 m. padidinti savo verslą 50 proc. Tam turime daug privalumų: mūsų verslo patirtį ir pripažintą kokybę, inžinerinius įgūdžius, susijusius su „Renault“ grupės įgūdžiais, ir mūsų strateginį planą.

THE REMAKERS naudojasi sinergija su „Flins Refactory“ – pirmąja Europoje mobilumo žiedinės ekonomikos gamykla. Taip pat pasitelkia sąsają su „The Future Is NEUTRAL“ – pirmąja automobilių žiedinės ekonomikos įmone, veikiančia visoje vertės grandinėje Europoje“, – sako Rafaelis Trégueris, THE REMAKERS generalinis direktorius.

THE REMAKERS naudojasi nuo 1949 m. sukaupta ir rinkoje plačiai pripažinta praktine patirtimi. Jos misija – atnaujinti automobilių komponentus taip, kad jie atitiktų originalios detalės kokybę, derinant restauruotas ir naujas dalis. Ši patirtis dabar bus siūloma visai automobilių pramonei, atsižvelgiant į visos „The Future Is NEUTRAL“ veiklos plėtros ir atvėrimo strategiją. Įmonės augimas bus remiamas pagal „The Future Is NEUTRAL“ investicijų planą – jame numatyta iki 2030 m. skirti 500 mln. eurų esamoms bendrovėms plėsti ir naujoms pradėti.

Ekspertų teigimu, Europos atsarginių dalių rinka yra itin dinamiška ir turi didelį plėtros potencialą. Apskaičiuota, kad 2022 m. ji sudarė apie 6,8 mlrd. eurų, o 2030 m. pasieks 8,2 mlrd. eurų. Šį augimą daugiausia lems senstantis transporto priemonių parkas ir spartesnis elektrifikavimas.

Dėl „Renault“ grupės, kuri yra elektromobilių gamybos pradininkė, paramos ir jos atvirkštinės inžinerijos įgūdžių THE REMAKERS pirmauja elektros ir elektroninių dalių perdirbimo srityje ir ketina padvigubinti investicijas, kad įtvirtintų savo lyderės pozicijas.

THE REMAKERS pasiūla jau apima 9 produktų grupes ir daugiau nei 11 000 dalių pavadinimų: tai mechaninės dalys (varikliai, pavarų dėžės, turbokompresoriai, purkštukai), elektrinės dalys (elektros varikliai, galios elektronikos blokai) ir elektroninės dalys (multimedijos sistemos). Įmonė siekia paspartinti naujų dalių pateikimą rinkai, visų pirma, siekdama paremti hibridinių ir elektrinių transporto priemonių parko augimą.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas