Aukščiausios klasės kokybė už neįtikėtiną žemą kainą: šią „Xiaomi“ ekosistemai priklausančią barzdaskutę dabar galima įsigyti už juokingai žemą kainą

Partnerio turinys

2023-09-25, 19:35 (atnaujinta 2023-09-26, 01:41)

1 komentaras

Vyrai įprastai dėl šukuosenos ar barzdos didelių problemų sau nekelia. Jei tik plaukai pradeda trukdyti – nuskuta ir ramu. Tačiau kaip tai padaryti tinkamai? Elementariausius skustukus reikia dažnai keisti, todėl tai nėra itin praktiškas būdas.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Aukščiausios klasės kokybė už neįtikėtiną žemą kainą: šią „Xiaomi“ ekosistemai priklausančią barzdaskutę dabar galima įsigyti už juokingai žemą kainą

Daugumai iš mūsų Kinijos kompanija „Xiaomi“ yra gerai žinoma dėl jų gaminamų išmaniųjų telefonų ar apyrankių. Tačiau šio gamintojas tuo neapsiriboja. Vienas įdomesnių produktų šios įmonės asortimente – elektrinė barzdaskutė „Xiaomi ENCHEN Blackstone Plus“ kuri nustebins ne tik savo galimybėmis, bet ir itin patrauklia kaina. Norėdami įsigyti šį produktą - spauskite čia.

Nors pati barzdaskutė ir nėra pati išmaniausia rinkoje, tačiau internetinėje parduotuvėje šiuo metu ji kainuoja vos 14,46 eurus ir tai neabejotinai yra vienas geriausių pasirinkimų šiame kainų segmente. Trumpai pažvelkime į pagrindinius šio elektrinio skustuvo privalumus.

Verta paminėti ir tai, jog šį įrenginį jau įsigijo daugiau nei 5000 pirkėjų, o 1245 iš jų paliko ir atsiliepimą apie „Xiaomi ENCHEN Blackstone Plus“. Bendras barzdaskutės reitingas siekia 4,7 žvaigždutės iš penkių, kas puikiai iliustruoja faktą, kad tai itin kokybiškas ir tuo pačiu – pigus produktas.

Pereikime prie skutimosi galimybių. „Xiaomi ENCHEN Blackstone Plus“ barzdos skustuvas turi tris skutimosi galvutes, kurios gali pasisukti 360 laipsnių kampu. Skustukas taip pat palaiko du skutimosi režimus, turi drėgno barzdos skutimo galimybę. Svarbu žinoti ir tai, jog nors ši barzdaskutė yra pakankamai pigi, tačiau tikrai ne prasta.

„Xiaomi ENCHEN Blackstone Plus“ turi 600 mAh talpos bateriją, kurią pilnai įkrauti galima per vos 90 minučių, o tai Jums leis naudotis šia barzdaskute maždaug 60 minučių. Gamintojo teigimu, jeigu šiuo įrenginiu naudotumėmės po 1,5 minutės per dieną, tai pilno įkrovimo galėtų pakakti net dviem mėnesiams. Dar vienas šios nebrangios barzdaskutės privalumas – lengvas jos valymas.

Barzdaskutės galvutė ir fiuzeliažas naudoja suskaidytą dizainą. Tai reiškia, jog valant galvutę, ją galite tiesiog nuimti, išplauti ir vėliau vėl įstatyti atgal. Tokiu būdu Jums nekils jokių problemų dėl tinkamo valymo ir taip pat išnyksta rizika sugadinti pačią elektrinę barzdaskutę, kuri nėra visiškai atspari vandeniui. Grįžtant dar prie baterijos, reikėtų pridurti, jog įkrovimas vyksta per C tipo USB jungtį, o taip pat yra funkcija kuri apsaugo skustuvą nuo perkrovos.

Kaip jau minėjome, ši „Xiaomi ENCHEN Blackstone Plus“ elektrinė barzdaskutė dabar kainuoja 14,46 eurus ir tam nereikia jokio papildomo kupono. Tiesa, reikėtų atkreipti dėmesį, jog už šią kainą yra siūlomas įsigyti labai ribotas kiekis įrenginių, todėl reikėtų paskubėti. Norėdami įsigyti šį produktą - spauskite čia.

1 komentarų

Irmas

Nepasimaukit ant šitų pigių kiniškų šudu, o reklamatuojai, pagalvokit, juk kišat ruskiu draugų prekes

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas