Ieškantiems naujo ir pigaus roboto siurblio – puikus pasiūlymas: „Liectroux C30B“ modelį dabar galima įsigyti už daugiau nei 80€ žemesnę kainą nei Lietuvoje ir dar su 5 metų garantija

Išpardavimai vyksta įvairiausiose internetinėse parduotuvėse, o ne išimtis yra ir „Aliexpress“ platforma, kur galima rasti įvairiausių pasiūlymų. Ir nors Juodasis penktadienis baigėsi, tačiau ta proga skirtos nuolaidos – dar niekur nesitraukia.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Ieškantiems naujo ir pigaus roboto siurblio – puikus pasiūlymas: „Liectroux C30B“ modelį dabar galima įsigyti už daugiau nei 80€ žemesnę kainą nei Lietuvoje ir dar su 5 metų garantija

Robotai dulkių siurbliai tampa neatsiejama mūsų namų priežiūros dalimi. Jeigu anksčiau tekdavo aukoti savo laiką, jog išsiurbti namus – dabar tai galime patikėti robotams siurbliams. Niekam ne paslaptis, jog tokie produktai leidžia pasirūpinti tvarka, net nebūnant namuose, o ir jų kainos dabar yra prieinamos daugeliui.

Internetinėje parduotuvėje „Aliexpress“ dabar galite įsigyti „LIECTROUX C30B“ robotą dulkių siurblį, kurio kaina siekia vos 140,63 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą BF20. Verta paminėti ir tai, jog į kainą jau įskaičiuoti visi mokesčiai bei siuntimo kaštai, o produktus jus pasieks iš Prancūzijoje esančio sandėlio. Norėdami pasinaudoti pasiūlymu - spauskite čia.

Negana to, analogiškas siurblys Lietuvoje kainuoja nuo 224 eurų, kas reiškia, jog Jūs sutaupysite daugiau nei 80 eurų. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia, o žemiau rasite daugiau informacijos apie „LIECTROUX“ produktą. Tiesa, pardavėjas žada ir penkerių metų garantiją, kas taip pat yra labai didelis privalumas.

Kad šis siurblys išsiskiria iš pilkos masės, išduoda jo dizainas. Užuot konstravęs nuobodžią juodą ar baltą peraugusią tabletę, gamintojas pasistengė šiam daiktui suteikti daugiau stiliaus. Taip atsirado prabangos suteikiantys sidabriniai akcentai ir blizgi raštuota viršutinė dalis, kurioje taip pat išdėstyti pagrindiniai valdymo elementai. Taip pat pasistengta, jog korpusas būtų pakankamai plonas tam, kad siurblys galėtų palįsti po baldais ir išvalyti ten susikaupusius nešvarumus.

Kas šį produktą paverčia robotu, yra daugybė įvairių jutiklių, kurie jam padeda susidaryti tikslų kambario žemėlapį. Prie šios misijos smarkiai prisideda ir japoniška „EPSON” mikroschema, apdorojanti surinktus duomenis ir išsauganti juos įrenginio atmintyje. Tai padeda „LIECTROUX C30B” savo užduotį vykdyti kur kas išmaniau nei jo konkurentams. Siurblys grindis siurbia zigzagais, tačiau puikiai atsimena, kurias vietas jau išsiurbė, o kurios liko nevalytos, kas garantuoja idealiai švarius kambarius be jokių neišvalytų zonų.

Beje, „LIECTROUX C30B” geba ne tik puikiai susidoroti su baldų kojomis, bet ir neįsipainioti, užvažiavęs ant grindų gulinčio laido.

Prijungę siurblį prie namų Wi-Fi tinklo ir atsisiuntę specialią išmaniojo telefono aplikaciją, joje matysite visus siurblio sudarytus kambarių planus ir pasirinkti siurbimo/nesiurbimo zonas. Taip pat užprogramuoti, kokiomis dienomis ir valandomis robotui atlikti savo darbą. Be to, „LIECTROUX C30B” galima valdyti balso asistentais - „Amazon Alexa” ir „Google Assistant” - kas namų siurbimo kontrolę supaprastins iki minimumo.

Kalbant apie patį siurbimą, reikalų vėl turime su japonais - už tai atsakingas patikimas ir praktiškai nesidėvintis „NIDEC” motoras, užtikrinantis adekvačią 4000pa siurbimo galią. Proceso efektyvumą smarkiai didina ir V formos šepetys, iš kilimų ištraukiantis net ir giliausiai įsėdusius nešvarumus. Pridėkime ir specialias kampus išvalančias šluoteles, galimybę perlipti nedidelius slenksčius bei išvengti susidūrimo su baldais, HEPA filtrą ir turime tikrą valymo monstrą.

Prie šio titulo galima prisideda ir labai tokios kainos siurbliams netipiška šlapio valymo funkcija, susidedanti iš keičiamos šluostės ir tolygaus bei balų nepaliekančio jos drėkinimo mechanizmo. Pakaks dulkių surinkimo talpą pakeisti vandens bakeliu ir „LIECTROUX C30B” nublizgins namų grindis. Vėlgi šį procesą valdyti ir programuoti galėsite išmaniojo telefono aplikacijoje.

Na, o vyšnia ant torto tampa tokio tipo įrenginiams didelė 2500mAh baterija, kurios energijos pakaks visų namų valymui. „LIECTROUX C30B” tai pat pakuotėje atkeliauja su specialia įkrovimo stotele, į kurią jis geba savarankiškai sugrįžti, tad nepatirsite jokių nemalonių rūpesčių dėl siurblio akumuliatoriaus.

Žodžiu, tikrai puiki proga įsigyti pažangų daiktą, kuris neištuštins jūsų vasaros vėjų išvėdintos piniginės ir tikrai palengvins kasdienybę. Priminsime, jog „Aliexpress“ platformoje Juodojo penktadienio išpardavimai prasidėjo dar ketvirtadienį ir tęsis iki pat lapkričio 29 dienos, o pačius geriausius pasiūlymus galite rasti paspaudę čia. Verta paminėti, jog čia rasite ne tik produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos, bet ir specialus nuolaidos kodus, kurie suteiks papildomas nuolaidas.

  • Papildoma 9 eurų nuolaida perkant „Aliexpress“ už daugiau nei 75 eurus taikoma su kodu BF10. Spauskite čia, kad panaudoti.
  • Papildoma 19 eurų nuolaida perkant „Aliexpress“ už daugiau nei 140 eurų taikoma su kodu BF20. Spauskite čia, kad panaudoti.
  • Papildoma 47 eurų nuolaida perkant „Aliexpress“ už daugiau nei 280 eurų taikoma su kodu BF50. Spauskite čia, kad panaudoti.

Daugiau įvairių Juodojo penktadienio pasiūlymų galite rasti paspaudę čia.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas