Pirkinys, kuris pravers kiekvienam vyrui: ieškantiems labai pigios barzdaskutės – mega pasiūlymas iš „Xiaomi“ už fantastiškai žemą kainą

Išpardavimai vyksta įvairiausiose internetinėse parduotuvėse, o ne išimtis yra ir „Aliexpress“ platforma, kur galima rasti įvairiausių pasiūlymų. Vyrai įprastai dėl šukuosenos ar barzdos didelių problemų sau nekelia. Jei tik plaukai pradeda trukdyti – nuskuta ir ramu.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Pirkinys, kuris pravers kiekvienam vyrui: ieškantiems labai pigios barzdaskutės – mega pasiūlymas iš „Xiaomi“ už fantastiškai žemą kainą

Tačiau kaip tai padaryti tinkamai? Elementariausius skustukus reikia dažnai keisti, todėl tai nėra itin praktiškas būdas. Daugumai iš mūsų Kinijos kompanija „Xiaomi“ yra gerai žinoma dėl jų gaminamų išmaniųjų telefonų ar apyrankių. Tačiau šio gamintojas tuo neapsiriboja.

Vienas įdomesnių produktų šios įmonės asortimente – elektrinė barzdaskutė „Xiaomi ENCHEN Blackstone“ kuri nustebins ne tik savo galimybėmis, bet ir itin patrauklia kaina. Norėdami įsigyti šį produktą - spauskite čia.

Nors pat barzdaskutė ir nėra pati išmaniausia rinkoje, tačiau internetinėje parduotuvėje šiuo metu ji kainuoja vos 11,53 eurus ir tai neabejotinai yra vienas geriausių pasirinkimų šiame kainų segmente. Negana to, tai yra žemiausia kaina per pastarąjį mėnesį. Trumpai pažvelkime į pagrindinius šio elektrinio skustuvo privalumus.

Verta paminėti ir tai, jog šį įrenginį jau įsigijo daugiau nei 10 000 pirkėjų, o daugiau nei 2 000 iš jų paliko ir atsiliepimą apie „Xiaomi ENCHEN Blackstone“. Bendras barzdaskutės reitingas siekia 4,7 žvaigždutės iš penkių, kas puikiai iliustruoja faktą, kad tai itin kokybiškas ir tuo pačiu – pigus produktas.

Pereikime prie skutimosi galimybių. „Xiaomi ENCHEN Blackstone“ barzdos skustuvas turi tris skutimosi galvutes, kurios gali pasisukti 360 laipsnių kampu. Skustukas taip pat palaiko du skutimosi režimus, turi drėgno barzdos skutimo galimybę. Svarbu žinoti ir tai, jog nors ši barzdaskutė yra pakankamai pigi, tačiau tikrai ne prasta.

„Xiaomi ENCHEN Blackstone Plus“ turi 600 mAh talpos bateriją, kurią pilnai įkrauti galima per vos 90 minučių, o tai Jums leis naudotis šia barzdaskute maždaug 60 minučių. Gamintojo teigimu, jeigu šiuo įrenginiu naudotumėmės po 1,5 minutės per dieną, tai pilno įkrovimo galėtų pakakti net dviem mėnesiams. Dar vienas šios nebrangios barzdaskutės privalumas – lengvas jos valymas.

Barzdaskutės galvutė ir fiuzeliažas naudoja suskaidytą dizainą. Tai reiškia, jog valant galvutę, ją galite tiesiog nuimti, išplauti ir vėliau vėl įstatyti atgal. Tokiu būdu Jums nekils jokių problemų dėl tinkamo valymo ir taip pat išnyksta rizika sugadinti pačią elektrinę barzdaskutę, kuri nėra visiškai atspari vandeniui. Grįžtant dar prie baterijos, reikėtų pridurti, jog įkrovimas vyksta per C tipo USB jungtį, o taip pat yra funkcija kuri apsaugo skustuvą nuo perkrovos.

Kaip jau minėjome, ši „Xiaomi ENCHEN Blackstone Plus“ elektrinė barzdaskutė dabar kainuoja 11,53 eurus ir tam nereikia jokio papildomo kupono. Tiesa, reikėtų atkreipti dėmesį, jog už šią kainą yra siūlomas įsigyti labai ribotas kiekis įrenginių, todėl reikėtų paskubėti. Norėdami įsigyti šį produktą - spauskite čia.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas