Prasideda didžiausi metų išpardavimai: puikią karšto oro gruzdintuvę dabar galima įsigyti už neįtikėtinai žemą kainą, didžiulės nuolaidos taikomis ir kitiems produktams

Skanūs patiekalai neretai būna labai kaloringi, kas, turint galvoje šiuo metu apribotą judėjimą, yra tiesus kelias į padangą ant juosmens ar klubų. Tačiau kas būtų, jei tokią greitojo maisto klasiką, kaip gruzdintos bulvytės, pavyktų pagaminti be aliejaus ir nereikalingų kalorijų? Savo skaitytojams turime būtent tokį „Proscenic” kompanijos pasiūlymą.

Juodžiausi „Aliexpress“ išpardavimai prasideda jau dabar. Spauskite čia, kad peržiūrėti geriausius pasiūlymus.
Prasideda didžiausi metų išpardavimai: puikią karšto oro gruzdintuvę dabar galima įsigyti už neįtikėtinai žemą kainą, didžiulės nuolaidos taikomis ir kitiems produktams

Mūsų partnerių „Geekbuying“ platformoje jūs galite įsigyti „Proscenic T21“ karšto oro gruzdintuvę, kuri dabar parduodama vos už 82,99 eurus. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Verta paminėti, jog šis produktas atkeliaus iš Europoje esančių sandėlių, o analogiškas modelis Lietuvoje kainuoja gerokai daugiau - nuo 124,98 eurų.

Verta paminėti ir tai, jog „Geekbuying“ jau pradeda didįjį išpardavimų maratoną, kurio metu galima sutaupyti perkant kone kiekvieną įrenginį, kuris parduodamas šioje elektroninėje parduotuvėje. Žemiau pateikiame nuolaidos kodus, kurie leis sutaupyti papildomai, o geriausius pasiūlymus rasite paspaudę čia.

  • 20 JAV dolerių nuolaida perkant už daugiau nei 200 dolerių - GKB231120
  • 25 JAV dolerių nuolaida perkant už daugiau nei 300 dolerių - GKB231125
  • 50 JAV dolerių nuolaida perkant už daugiau nei 500 dolerių - GKB231150
  • 55 JAV dolerių nuolaida perkant už daugiau nei 699 dolerių - NNNAFFN699
  • 60 JAV dolerių nuolaida perkant už daugiau nei 899 dolerių - NNNAFFN899

Jau „Proscenic T21” dizainas signalizuoja, jog tai yra ne šiaip pigus kiniškas plastmasiukas, o rimtas prietaisas. Madinga juoda spalva ir sidabrinės spalvos akcentai kuria prabangų įvaizdį ir nedaro gėdos jokiai virtuvei. Taigi, šį maisto gamybos įrankį galėsite nuolat laikyti ant stalviršio, užuot jį slėpę stalčiuje. Prie to prisideda ir nedideli matmenys – 31,4 x 31,6 x 32,6 cm.

​Tai kaipgi jis veikia? Tiesiog supjaustote norimus gruzdinti produktus, pavyzdžiui, bulvytes ar morkas, ir sudedate juos į 5,5 litrų talpos „Proscenic T21” stalčių. Tada viršutinėje dalyje liečiamoje aikštelėje nustatote temperatūrą (nuo 80 iki 200°C) ir kepimo laiką. Negana to, čia rasite 10 gaminimo funkcijų, įskaitant 8 išankstinių nustatymų, o taip pat ir pašildymo ar temperatūros palaikymo galimybę.

„Proscenic T21“ karšto oro gruzdintuvė pasižymi 1700W galia, o kepimo temperatūra gali siekti nuo 80 iki 205 laipsnių. Negana to, šis įrenginys aprūpintas „TurboAir“ technologija, o gruzdintuvę galite valdyti tiek su „Android“, tiek ir su „iOS“ įrenginiais, o taip pat rasite ir „Google Assistant“, „Amazon Alexa“ palaikymą. Verta paminėti ir tai, jog speciali programėlė leis ne tik valdyti šį įrenginį, bet galėsite rasti ir gausybę įvairiausių receptų.

Kepimui nereikės naudoti jokio aliejaus, o čia naudojamas karštas oras netgi skatina maisto produktus į išorę išskirti riebalus, todėl maistas bus ne tik skanus, bet ir visiškai nekaloringas. Pavyzdžiui, tokiu būdu pagamintos bulvytės mažai skirsis nuo mums įprastų, kadangi jų išorė bus traški, o vidus - minkštas. Gamintojas teigia, jog karšto oro gruzdinimui tinka visi kepimu aliejumi gaminami patiekalai - bandelės, vištiena, vištienos gabaliukai, kepsniai, keksiukai, jūros gėrybės ir pan.

​„Proscenic T21” taip pat yra saugus produktas, kadangi bendrovė įdiegė visas reikalingas apsaugas. Stalčiaus rankena neįkais net ir po intensyviausio kepimo, todėl nenusideginsite rankos, gruzdintuvė turi sensorius, kurie geba aptikti perkaitimą ir išjungti energijos tiekimą, kad būtų išvengta gaisro. Taip pat galima paminėti neslidžią dugno dangą, kuri neleis gruzdintuvės nuo stalviršio numesti visur lakstantiems vaikams.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

3 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas