Tik šiandien galiojantis pasiūlymas: fantastiškomis savybėmis išsiskiriantis robotas siurblys dabar parduodamas už rekordiškai žemą kainą, pateikiame specialų nuolaidos kodą

Partnerio turinys

2024-06-10, 16:35

0 komentarų

Išmaniųjų namų sprendimai tampa vis populiaresni, o robotai siurbliai su 3-in-1 galimybe tampa daugelio namų įrankiu. Nors daugelis „trys viename“ robotas dulkių siurblių gali susidoroti su daugeliu valymo užduočių, tačiau vartotojai vis tiek susiduria su daug rūpesčių jais naudojantis. Reikia dažnai valyti dulkių talpą, valyti šluostę ir panašios problemos.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Tik šiandien galiojantis pasiūlymas: fantastiškomis savybėmis išsiskiriantis robotas siurblys dabar parduodamas už rekordiškai žemą kainą, pateikiame specialų nuolaidos kodą

Kinijos bendrovė „Roidmi“ yra pristačiusi ne vieną dėmesio vertą produktą, tačiau vienas populiariausių – išskirtinis „Roidmi EVA“ robotas siurblys, kuris sulaukia ne tik pirkėjų dėmesio, tačiau yra puikiai vertinamas ir ekspertų. Žinoma, daugelis jį įsigijusių – negaila komplimentų.

Norėdami įsigyti „Roidmi EVA“ – dabar geriausią kainą siūlo „Geekbuying“ internetinė parduotuvė, kur šį modelį galima įsigyti už 499 eurus. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia, o prieš atsiskaitant nurodykite nuolaidos kodą NNNEOFKJM.

Verta paminėti ir tai, jog šis produktas atkeliauja iš Lenkijoje esančio sandėlio, o „Geekbuying“ siūloma kaina yra gerokai žemesnė nei Lietuvoje. Mūsų šalies parduotuvėse analogiškas modelis kainuoja nuo 588 eurų, o tai reiškia, kad jūs sutaupysite daugiau nei 80 eurų.

Sprendimai, kurie sumažins rūpesčius iki minimumo

Naujasis „Roidmi“ robotas siurblys aprūpintas daugybe funkcijų, kurios iki minimumo sumažins jūsų rūpesčius. Dažna robotų siurblių problema – užsipildžiusi nešvarumų talpa, kurią reikia nuolatos ištuštinti, išvalyti ir pan. „Roidmi EVA“ turi automatinę funkciją, kuri leidžią išvalyti siurblyje esančią talpą be žmogaus įsikišimo.

Po sėkmingo valymo, robotas siurblys sugrįš į savo pradinę vietą, kur jo lauks daugiafunkcinė įkrovimo stotelė, o visos jo surinktos šiukšlės bus perkeltos į specialų stotelėje esantį šiukšlių maišą. Toks procesas su naujuoju „Roidmi EVA“ trunka vos 12 sekundžių, o šiukšlių maišo talpa siekia 3 litrus. Negana to, jis turi antibakterinių ir kvapų slopinimo funkciją. Naudojantis šia galimybe, pasirūpinti šiukšlių išmetimu jums reikės vos kartą į du mėnesius.

Negana to, jis dar yra ir itin galingas bei pasiūlys 3200 Pa siurbimo slėgį, kuris leis susidoroti su įvairiausiais nešvarumais – nesvarbu ar tai elementariausios dulkės, ar gerokai didesni nešvarumai.

Maksimalus funkcionalumas, užtikrinantis idealią tvarką

Akivaizdu, kad naujasis „Roidmi EVA“ yra itin išmanus robotas siurblys, o jame rasime ir daugiau naujausių technologijų. „Roidmi EVA“ yra aprūpintas naujos kartos LDS4.0 LIDAR, kuris gali greitai nuskaityti visą namą ir automatiškai nubraižyti žemėlapį per SLAM algoritmą, kuris gali automatiškai planuoti maršrutą. Roidmi produktai taip pat gali būti valdomi balsu, pasitelkiant „Alexa“, „Google“ ar „Xiaomi“ garso kolonėles, kas leis dar labiau supaprastinti naudojimąsi kompanijos robotais.

Šis robotas siurblys yra aprūpintas LDS4.0 LIDAR sensoriumi, todėl be problemų įveiks daugelį kliūčių. Toks funkcionalumas leis identifikuoti esamas kliūtis ir reikalui esant – jų paprasčiausiai išvengti. Žinoma, svarbiausia yra neužblokuoti įvažiavimo į kambarį, tačiau tuo pasirūpinti reikia turint bet kokį robotą siurblį.

„Roidmi EVA“ turi universalią įkrovimo stotelę, kuri išspręs šią problemą. Jūs galite pasirinkti norimą valymo intervalą – ar tai būtų 6, 10 ar 12 minučių. Praėjus šiam laikotarpiui – robotas siurblys sugrįš į įkrovimo stotelę, kur bus pasirūpinta, kad šlapiam valymui naudojama šluostė būtų išvalyta ir tuomet darbai bus pratęsti. Verta pastebėti, kad „EVA“ modelis šį veiksmą gali atlikti keletą kartų, o tai užtikrins ne tik švarius namus, bet ir sutaupys nemažai papildomo laiko.

Tokia galimybė leis išspręsti nešvarios šluostės problemą, o taip pat jums nereikės jos plauti savo rankomis bei gaišti tam laiko. „Roidmi“ siūlo sprendimą, kuris leis visiškai pamiršti savo roboto siurblio priežiūrą, kas yra didžiulis privalumas tiems, kurie yra ganėtinai užimti arba tiesiog nori visą namų valymo procesą patikėti šiam robotui.

Paprasta naudotis ir suteikiamos garantijos!

„Roidmi“ sukurtas siurblys gali būti itin paprastai valdomas su specialia programėle, kuri leis jums nustatyti norimas rutinas, siurbimo erdves ir pan. Tai jums leis pasirūpinti švara namuose net tuomet kai jūs esate išvykę.

Nerimaujate, kad siurblys pradės veikti naktį? Tokiu atveju programėlėje galite nustatyti ramybės valandas ir galėsite mėgautis kokybišku miegu. O kas jeigu siurblys suges, tikriausiai, galvojate jūs.

Tokiu atveju jūs galite pasitelkti vartotojo instrukciją, kuri atkeliauja kartu su šiuo produktu. Jeigu informacijos nepavyks rasti ar problema nebus išspręsta – tuomet jums padės pardavėjas, kuris pasirūpins, kad jūsų „Roidmi EVA“ ir toliau sėkmingai atliktus visus su švara susijusius darbus.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas