Šiandien rinkoje gausu įvairiausių skalbimo ir džiovinimo įrenginių: ekspertas pataria, kokią skalbinių džiovyklę pasirinkti

LG

Pranešimas spaudai

2024-06-02, 08:59

0 komentarų

Šiandien rinkoje gausu įvairiausių skalbimo ir džiovinimo įrenginių, todėl kartais būna nelengva išsirinkti, kuris variantas yra pats tinkamiausias mūsų gyvenimo būdui. Kiekvienas buitinis prietaisas turi savų privalumų ir trūkumų, kuriuos reikėtų apsvarstyti dar prieš jį įsigyjant.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Šiandien rinkoje gausu įvairiausių skalbimo ir džiovinimo įrenginių: ekspertas pataria, kokią skalbinių džiovyklę pasirinkti

Kad būtų lengviau orientuotis gausybėje pasirinkimo galimybių, apie būdingiausius skalbimo mašinų su įmontuota džiovykle ir atskirų džiovyklių privalumus bei trūkumus pasakoja „LG Electronics“ ekspertas Kiril Miliajev.

Atskiros džiovyklės privalumai

Naujausių modelių autonominėse skalbinių džiovyklėse gali tilpti iki 10 kg skalbinių, t. y. kur kas daugiau nei „du viename“ skalbyklėse-džiovyklėse. Nors jos didelės, šios džiovyklės gali džiovinti labai greitai ir efektyviai.

Vieni svarbiausių aspektų renkantis buitinę techniką, įskaitant skalbinių džiovyklę, yra energijos naudojimo efektyvumas ir laiko taupymas. Dėl „DUAL Inverter Heat Pump™“ technologijos pasiekiamas aukščiausias, A lygio, energijos naudojimo efektyvumas.

Džiovyklėse esantis savaime išsivalantis kondensatorius užtikrina lengvą priežiūrą, nes džiovyklės ciklo metu jis kelis kartus išplaunamas. Be to, inovatyvi šilumos siurblio technologija leidžia džiovinti žemesnėje temperatūroje, palyginus su įprastomis džiovinimo funkcijomis, todėl skalbiniai mažiau susiglamžo, o atidesnės priežiūros reikalaujantys audiniai išdžiovinami švelniau.

Be to, atskiros skalbinių džiovyklės paprastai sunaudoja mažiau elektros energijos nei skalbimo mašinos su įmontuotomis džiovyklėmis. Atskira džiovyklė užima šiek tiek daugiau vietos, tačiau tai galima išspręsti naudojant specialų jungiamąjį rėmą, kuris padeda abu prietaisus patogiai sujungti. Atskiros džiovyklės taip pat turi didesnį džiovinimo pajėgumą, efektyviau naudoja energiją ir gali būti greitesnė.

Atskiros džiovyklės trūkumai

Didžiausias atskiros skalbinių džiovyklės trūkumas yra tas, kad jai įrengti reikia turėti daugiau vietos. Be to, būtina žinoti pradines išlaidas ir ekonomines namų ūkio galimybes.

Skalbimo mašinos su įmontuota džiovykle privalumai

Skalbyklė-džiovyklė, „du viename“, neabejotinai palengvina kasdienę buitį tiems, kurie neturi kada laukti tinkamo momento drabužiams perkelti iš skalbimo mašinos į džiovyklę. Pasibaigus skalbimo ciklui, skalbimo mašina automatiškai persijungia į džiovinimo režimą. Be to, daugiafunkcės skalbimo mašinos, kuriose yra pritaikytos šiuolaikinės technologijos, gali automatiškai nustatyti drabužiams tinkamiausius skalbimo bei džiovinimo ciklus ir užtikrinti švelnią jų priežiūrą.

Džiovyklė yra įmontuota į skalbyklę, todėl ji neužima papildomos vietos jūsų namuose. Toks įrenginys ypač naudingas tiems, kurie gyvena nedideliuose butuose. Paminėtina, kad finansiškai labiau apsimoka įsigyti daugiafunkcę skalbimo mašiną nei pirkti du prietaisus atskirai.

Be skalbimo ir džiovinimo funkcijų, naujoviškiausiose skalbyklėse su įmontuotomis džiovyklėmis dažnai būna įdiegtos ir alergijos prevencijos funkcijos, pašalinančios alergenus, įskaitant dulkių erkutes, kurios dažnai sukelia kvėpavimo takų problemų.

Skalbimo mašinos su įmontuota džiovykle trūkumai

Svarbu nepamiršti, kad skalbyklė su įmontuota džiovykle atlieka dvi – skalbimo ir džiovinimo – funkcijas, todėl bendras ciklo laikas yra ilgesnis, palyginti su standartiniu skalbimo ciklu, t. y. vidutiniškai 3 valandos su džiovinimu.

Su skalbyklė-džiovyklė galima išdžiovinti tik pusę didžiausio skalbinių kiekio, ir toks prietaisas gali sunaudoti santykinai daugiau elektros energijos nei atskira skalbinių džiovyklė.

Išvada – kiekvienas turi rasti sau tinkamiausią variantą

Svarstant skalbyklės-džiovyklės ir atskiros džiovyklės privalumus ir trūkumus, reikia atsižvelgti į finansines galimybes, gyvenamąjį plotą ir pageidaujamas buitinės technikos funkcijas. Taip pat žinotina, kad atskira skalbinių džiovyklė su šilumos siurblio technologija yra funkcionalesnė ir paprastai sunaudoja mažiau energijos.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas