Mokesčių inspekcija skelbia apie svarbius pasikeitimus: pateikiama svarbiausia informacija, sužinokite, kas keičiasi

VMI

Pranešimas spaudai

2024-06-02, 07:54

3 komentarai (-ų)

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad pasibaigus intensyviam gyventojų pajamų deklaravimo periodui, nuo birželio mėnesio keičiasi VMI klientų aptarnavimo padalinių darbo laikas.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Mokesčių inspekcija skelbia apie svarbius pasikeitimus: pateikiama svarbiausia informacija, sužinokite, kas keičiasi

Penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose) VMI aptarnavimo padaliniuose klientai bus priimami nuo pirmadienio iki penktadienio, o kituose šalies miestuose darbo dienos gali skirtis.

Visų VMI klientų aptarnavimo padalinių darbo laiką galima rasti VMI interneto svetainėje. Apsilankymui VMI aptarnavimo padaliniuose būtina išankstinė registracija.

„Siekiant optimaliai valdyti klientams skiriamą laiką, aptarnavimo padalinių darbo organizavimo pokyčiai įgyvendinami pagal atvykstančių klientų srautus. Tuo metu, kai tiesiogiai nebus aptarnaujami gyventojai padaliniuose, VMI specialistai teiks konsultacijas bei paslaugas telefonu.

Aktyviu pajamų deklaravimo laikotarpiu padaliniuose dirbę specialistai nuo birželio imsis kitų darbų: analizuos ir vertins deklaracijas bei kitus mokestinius dokumentus, esant poreikiui, susisieks ir bendraus su mokesčių mokėtojais, kurie nepateikė arba klaidingai pateikė deklaracijas“, – teigia Vilniaus AVMI vadovė Virginija Ginevičienė.

Ką daryti, jei prireikė VMI konsultacijos?

Darbo dienomis (I-IV 8.00–17.00 val., V 8.00–15.45 val.) konsultacijos mokesčių klausimais teikiamos telefonu +370 5 260 5060. Atkreipiame dėmesį, kad nuo birželio mėn. kiekvieno mėnesio antrą penktadienį konsultacijos telefonu bus teikiamos nuo 8.00 val. iki 12.00 val. Artimiausias penktadienis, kai VMI klientai telefonu bus konsultuojami iki 12 val. – birželio 14 d.

3 komentarų

diedas iš kaimo

Kad bankai dirba sau, o ne mums- seniai aišku. Kad bitė, tele-2 irgi dirba tik sau-irgi aišku. Kad elektros tiekėjai dirba irgi tik sau- nugi viskas iš pelnų matoma, iš kokybės - xpeн. Ну бет КАД суписта VMI irgi tik sau, bet ne mums dirba - čia jau subybėjimo lygis pasiektas....

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas