„Sodra“ paskelbė informaciją, kurią privalo žinoti daugelis šalies gyventojų: pateikiama svarbiausia birželio informacija, susipažinkite su tuo, kas svarbiausia

Pranešimas spaudai

2024-06-02, 19:54

3 komentarai (-ų)

„Sodra“ paskelbė grafika, kada birželio mėnesį šalies gyventojai sulauks jiems priklausančių išmokų. kovo mėnesį nedarbo, ligos ir kitos išmokos bus mokamos skirtingomis dienomis, informuojama „Sodros“ išplatintame mokėjimų kalendoriuje.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Sodra“ paskelbė informaciją, kurią privalo žinoti daugelis šalies gyventojų: pateikiama svarbiausia birželio informacija, susipažinkite su tuo, kas svarbiausia

„Sodra“ paskelbė birželio mėnesio išmokų kalendorių, kuris leidžia pažvelgti į išmokų mokėjimų datas. Skelbiama, jog birželio 14 dieną Lietuvos gyventojus pasieks vaiko priežiūros mokėjimai, nedarbo išmokos bus mokamos birželio 20 dieną, o birželio 25 – vaiko išlaikymo mokėjimai.

Verta pastebėti, jog kitoms išmokoms paliekami laiko intervalai: ilgalaikio darbo – per 10 darbo dienų nuo sprendimo priėmimo dienos, ligos ir motinystės – per 17 darbo dienų nuo visų dokumentų ir duomenų pateikimo, tėvystės – per 5 darbo dienas nuo tėvystės atostogų pabaigos.

Šalpos išmokos per kredito įstaigas lietuviams bus išmokėtos birželio 12 dieną, pristatymu į namus (Lietuvos paštas, „Bastaras‟, „Rausidas‟) – birželio 10–26 dienomis, o atsiimant Lietuvos pašte – taip pat 10–26 dienomis. Pensijų anuitetų mokėjimai numatyti birželio 26 dieną.

„Sodra“ taip pat paskelbė ir pensijų mokėjimų grafiką, kuris birželio mėnesį priklausys nuo kredito įstaigos ar pristatymo būdo.

Pranešama, jog „Swedbank“ naudotojai pensijos turėtų sulaukti birželio 10, 11, 12 dienomis. Šiaulių banko ir „Luminor“ - Vilniaus, Šiaulių, Alytaus regionų gyventojams bus pervesta birželio 7 dieną, Kauno, Klaipėdos, Mažeikių regionų gyventojai gaus birželio 10 dieną, o Marijampolės, Šilalės, Utenos ir Panevėžio regiono pensijų gavėjai jų sulauks birželio 11 dieną.

Vilniaus ir Klaipėdos teritorinių skyrių aptarnaujamiems SEB banko klientai mokėjimų sulauks birželio 7 dieną, o kitų skyrių ir Medicinos banko, „Citadele“, „Luminor“ bei kitų kredito, mokėjimo įstaigų klientams pensijos bus mokamos birželio 10 dieną, o atsiėmimas Lietuvos pašte bus galimas birželio 10-26 dienomis. Tomis pačiomis dienomis vyks ir pristatymas į namus.

Tiesa, „Sodra“ atkreipia dėmesį, jog tiems gavėjams, kuriems pensija pirmą kartą paskirta po 2012 metų vasario 29 dienos, ir tiems, kuriems pensijos 2011 metų gruodį arba 2012 metų rugsėjį mokėtos 27–28 dienomis, reikia atkreipti dėmesį, kad Vilniaus regiono gyventojai pensijų turėtų laukti birželio 17 dieną, Kauno, Alytaus, Marijampolės regionų gyventojams – birželio 18 dieną, o Klaipėdos, Panevėžio, Mažeikių, Šilalės, Utenos, Šiaulių regionų gyventojams – birželio 19 dieną.

3 komentarų

O a

Bliattt,bankai vadovauja kada ka moket , apsurdas ,.!!! Atiduokit zmonems rusiskas santaupas , kur nuknisot ! Laukiat ,kada ismirsim ?

VITALIJA

Kas mėnesį tą patį rašo. AR IŠ SAVO KIŠENĖS DUOTAT ???? KAD RAŠOT KADA MOKĖSIT....Žinom kad savo uždirbtus pinigus turim gauti,o kaip kitaip ???? ČIA MŪSŲ PINIGAI IR NEVADOVAUKIT.....

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas