„Swedbank“ skelbia fantastiškas naujienas, kurios patiks daugeliui: jau dabar galite pasinaudoti nauja galimybe, sužinokite, kaip tai padaryti

Apsipirkimas internetu tampa vis populiaresnis – daugelis renkasi galimybę peržiūrėti norimas prekes savo kompiuteryje ar telefone, palyginti kainas skirtingose parduotuvėse ir tuomet tiesiog užsisakyti su pristatymu į namus. Tai leidžia rasti pigiausią opciją, o taip pat ir sutaupyti nemažai laiko.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Swedbank“ skelbia fantastiškas naujienas, kurios patiks daugeliui: jau dabar galite pasinaudoti nauja galimybe, sužinokite, kaip tai padaryti

Didžiausių pirkėjų srautų iš mūsų šalies pernai sulaukė Kinijos, Lenkijos ir Vokietijos elektroninės prekybos platformos. Fiksuojama, kad beveik pusė užsienio internetinėse parduotuvėse apsiperkančių lietuvių 2022 m. vidutiniškai išleido mažiau nei 25 eurus.

Niekam ne paslaptis, jog bene didžiausia problema yra atsiskaitymas internetinėse parduotuvėse. Norint atsiskaityti už pirkinius internetu, kartais tenka suvesti mokėjimo kortelės duomenis – jos kodą, galiojimo datą bei CVC/CVC2 kodą. Tuomet tenka ieškoti banko kortelės.

Nuo šiol šiuos duomenis „Swedbank“ klientai gali rasti savo išmaniojoje programėlėje. Šią mokėjimo kortelės informaciją programėlėje gali matyti „Android“ ir „iOS“ vartotojai. Tai leis pamiršti savo bankinės kortelės paieškas, o viskas ko reikia – tai aplikacija. Tolimesni veiksmai ganėtinai paprasti.

Norint sužinoti svarbiausius „Swedbank“ banko kortelės duomenis, jums reikia:

  1. Prisijungti prie išmaniosios programėlės.
  2. Pasirinkti skirtuką „Kortelės“.
  3. Jame spustelti „Kortelės duomenys“.

Kiekvienas prašymas pateikti mokėjimo kortelės duomenis bus rodomas po prisijungimo su „Smart-ID“ PIN2 kodu. Kortelės duomenys bus rodomi 45 sekundes – taip siekiama sumažinti riziką, kad šios informacijos nepastebėtų pašaliniai asmenys.

Jei per 45 sekundes nespėjama nukopijuoti kortelės numerio, funkcija galima pasinaudoti neribotą kiekį kartų, kiekvieną kartą suvedant „Smart-ID“ PIN2 kodą.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

13 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Aras

Geriausia naujiena kurią gali pranešt, tai kad visi skandinaviško kapitalo bankai nešdinasi iš Lietuvos.

Cavalis

Naujoves kurios nieko nestebina , en banku si paslauga pasiekiama senu seniai , ko truksta "swedbank" tai virtualiu vienkartiniu atsiskaitymo korteliu ,perkant internetu , apsipirkai nori istrini , nori pasilieki , ar nauja susikuri , ar tris naujas, kad nesviesti savo pagrindines korteles , cia tai butu naujove !

marijus

Vagys kada baigsit nuskaičiuoti pinigus už tai kad nuu neįgalumo pensiją kuri nesiekia 300€ vagys nuskaičiuotlja 1.40€ vagių gauja

Algirdas

Taip swedbankis skelbia dziugia naujiena ir siulo investuoti y casino is penciju fondo. Dziaukimes visi.

LOL

Pirkimas internetu turi vieną privalumą , kad tu gali pavyzdžiui elektrinę prekę grąžinti daug lengviau, visur parduotuvėse būna parašyta kokybiška prekė negrąžinama. Nu nekalbu aš apie kiniečių parduotuves, kur visko pasitaiko. Be to yra tokie bankai kaip Revoliut ir k. t. kurie čia aprašytą privalumą siūlo gal net nuo jų atsiradimo pradžios t.y. jau kokie 5 m, be to Jei nepasotiki pardavėju, ten gali pasirinkti ir susikurt virtualias korteles pvz. vienam apsipirkimui ir panašiai.

JonasLOL

Pritariu, čia ne naujiena ir Revolutas tokią funkciją jau senai turi.
Internetu perku jau 20 metų, nes tai patogu!

Nora

Nieko nepirkau ir nepirksiu internetu ,nes tai pirkimas ne produkto o paveikėlėlio.Kažkoks tai nesveikų žmonių sugalvojimas.Verslininksi praranda daug pirkėjų, kurie turi už ką pirkti ,tik tiesiog internetu neperka Skris i kitas šalis apsipirkti ,važiuos i Lenkiją.O tie kurie nori slėpti pajamas,savo verslą tegul turi nieko vertas interneto paslaugas ir prekybą..

NoraiNora

Valgi turbut irgi tik ant aukuro gamini, lovoj tik tamsoj ir misionieriumi? Zmones lipkit is akmens amziaus arba bent nerodykit viesai savo atotrukio...

Andzelika

As nesuprantu tai pats nesaugiausias budas apsipirkti atskleidziant cvc koda o bankas daba skelia reklama o kaip nuknisa saibas is tavo saskaitos rada bankas sako kad ne saugei apsipirkinejai internetu tai kaip cia suprast

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas