Dar viena naujovė „Google“ paieškoje: jau netrukus ieškoti bus dar paprasčiau nei anksčiau

TopCom.lt

2022-12-10, 07:30

0 komentarų

„Google“ pranešė apie dinaminių filtrų paleidimą mobiliojoje paieškoje. Dabar, užduodamas klausimą „Google“, vartotojas po paieškos juosta matys susijusių temų karuselę, kurioje galės patikslinti užklausą keliais paspaudimais.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Dar viena naujovė „Google“ paieškoje: jau netrukus ieškoti bus dar paprasčiau nei anksčiau

Dinaminiai filtrai veikia kartu su vartotojui jau pažįstamomis paieškos vertikalėmis – vaizdo įrašais, naujienomis, produktais, vaizdais – ir leidžia ne tik nurodyti paieškos sistemos užklausą, bet ir atrasti kažką naujo.

Vartotojas gali pridėti arba pašalinti temas, pažymėtas + simboliu, kad greitai pagilintų paiešką tam tikra kryptimi arba grįžtų prie pradinės užklausos, nekeičiant teksto:

Kai vartotojas įveda užklausą, „Google“ paieška automatiškai parodys jam atitinkamas temas pagal tą raktažodį, remiantis jų duomenimis apie tai, ko žmonės paprastai ieško ta tema internete.

Filtrai rodomi tokia tvarka, kokia jie naudingiausi detalizuojant konkrečią užklausą. Jei vartotojas nemato jam reikalingo filtro, daugiau gali rasti naudodami parinktį „Visi filtrai“, kuri yra filtrų karuselės pabaigoje.

Iki savaitės pabaigos naujinimas bus pasiekiamas „Google“ naudotojams JAV. Paleidimo kitose šalyse datos dar nepaskelbtos.

Priminsime, kad šį rudenį Google produktų paieškoje pradėjo veikti dinaminiai filtrai, kurie nuo rugsėjo mėnesio tapo prieinami Japonijos, Indijos ir JAV vartotojams.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas