Internetas

E.Muskas ir vėl įaudrino internautus: vienas jo sprendimas sukėlė diskusijų audrą, sulaukė net ir kaltinimų

Naujausiame „Twitter“ verifikavimo politikos pakeitime milijardierius verslininkas Elonas Muskas išgelbėjo kai kurias savo mėgstamiausias asmenybes, įskaitant garsųjį amerikiečių rašytoją Stepheną Kingą ir krepšinio legendą LeBroną Jamesą.

E.Muskas ir vėl įaudrino internautus: vienas jo sprendimas sukėlė diskusijų audrą, sulaukė net ir kaltinimų

JAV milijardierius E.Muskas asmeniškai sumokėjo už jų mėlynąsias varneles socialinių tinklų platformoje, kuri neseniai pašalino mėlynus patvirtinimo ženklelius daugeliui žinomų asmenybių, įskaitant Billą Gatesą ir Bolivudo žvaigždę Shahą Rukhą Khaną.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Naujojoje „Twitter“ politikoje nurodoma, kad vartotojai turi užsiprenumeruoti mokamą paslaugą „Twitter Blue“, kad gautų mėlyną patvirtinimo ženklelį. Tačiau panašu, kad kai kurioms įžymybėms ši politika netaikoma. Stephenas Kingas neseniai savo „Twitter“ paskyroje paskelbė, kad jis neužsiprenumeravo „Twitter Blue“, tačiau savo paskyroje turi mėlyną varnelę. Muskas į jo žinutę atsakė: „Prašau, namaste“.

LeBronui Jamesui, kuris anksčiau pareiškė, kad nemokės už verifikavimą, taip pat buvo pasiūlyta nemokama „Twitter Blue“ prenumerata. Jo patarėjas žiniasklaidai patvirtino, kad jis nemokėjo už verifikavimą. Nepaisant to, jo „Twitter“ profilyje vis dar yra mėlynas ženklelis, nurodantis, kad jis yra verifikuotas.

Šis įvykis iškėlė klausimų apie „Twitter“ verifikavimo politiką ir tai, ar įžymybėms taikomas lengvatinis režimas. Kai kurie vartotojai kritikavo bendrovę sukūrus dviejų pakopų sistemą, kurioje paprasti vartotojai turi mokėti už verifikavimą, o įžymybės jį gauna nemokamai.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Ši situacija pabrėžia socialinių tinklų platformų politikos ir reikalavimų vykdymo skaidrumo svarbą. „Twitter“ privalo išspręsti šiuos klausimus ir paaiškinti savo politiką dėl visų

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas