„Google“ jau rytoj pradės taikyti pakeitimus, kurie gali paliesti daugelį: netrukus pradės paskyrų trynimą, sužinokite, kaip išsaugoti savo paskyrą

Gali būti, kad jūsų elektroninio pašto dėžutėje neperskaitytas guli svarbus laiškas. „Google“ pranešė, kad keičia savo neaktyvių paskyrų politiką ir jau nuo rytoj pradės trinti neaktyvias asmenines paskyras bei jų turinį, saugomą „Gmail“, „Docs“, „Drive“, „Google Photos“ ir kitose programose.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Google“ jau rytoj pradės taikyti pakeitimus, kurie gali paliesti daugelį: netrukus pradės paskyrų trynimą, sužinokite, kaip išsaugoti savo paskyrą

Trumpame politikos atnaujinimo pranešime „Google“ produktų valdymo viceprezidentė Ruth Kricheli įspėjo, kad neaktyvių asmeninių „Google“ paskyrų naudotojams nuo 2023 metų gruodžio mėnesio, tai yra, nuo rytojaus, gali būti ištrintos paskyros ir jų turinys, saugomas „Gmail“, „Docs“, „Drive“, „Meet“, „Calendar“ ir „Google Photos“ programose.

Savo tinklaraštyje, „Google“ atstovai aiškina, jog pagrindinė neaktyvių paskyrų šalinimo priežastis yra ta, kad tai turėtų padėti apsaugoti vartotojus nuo paskyrų vagysčių ar galimų sukčiavimo atvejų. Remdamasi savo vidine analize, „Google“ teigia, kad nenaudojamose paskyrose bus nustatytas 2 etapų patikrinimas, yra daugiau nei 10 kartų mažesnė, palyginti su aktyviomis paskyromis.

Interneto bendrovė teigia, kad jei „Google“ paskyra nebus naudojama ir prie jos nebus prisijungiama bent dvejus metus, ji bus ištrinta kartu su visais jos duomenimis. El. pašto adresas, „Gmail“ pranešimai, „Drive”, „Docs”, kalendoriaus įvykiai, „Workspace“ failai ir „Google“ nuotraukos taps nepasiekiami vartotojams. Turėkite omenyje, kad ši politika taikoma tik asmeninėms paskyroms. Ji negalioja įmonėms, grupėms ar institucijoms.

Jei turite tik vieną „Gmail“ arba „Google Photos“ paskyrą ir ja naudojotės per pastaruosius dvejus metus, jums daryti nieko nereikia. Jei turite kelias paskyras, kurios galėjo būti neaktyvios, jas galite apsaugoti prisijungdami bent kartą per dvejus metus ir atlikdami vieną iš kelių veiksmų.

Rašykite bei skaitykite savo el.laiškus

„Gmail“ yra galingas el. laiškų skaitymo ir rašymo įrankis, todėl jūsų „Google“ paskyra išlieka aktyvi. Norėdami parašyti el. laišką, tiesiog spustelėkite mygtuką „Sukurti“ ir įveskite gavėjo el. pašto adresą, temą ir pranešimą. Taip pat galite pridėti priedų, pvz., dokumentų ar vaizdų, spustelėdami sąvaržėlės piktogramą. Norėdami perskaityti el. laišką, tiesiog spustelėkite ant jo gautųjų aplanke. Jums nieko daugiau nereikia daryti - perskaičius el. laišką, jūsų „Google” paskyra išlieka aktyvi.

„Gmail“ naudoja mašininį mokymąsi, kad surūšiuotų el. laiškus į skirtingus skirtukus, pvz., „Pagrindinis“, „Socialiniai tinklai“ ir „Reklamos“, kad būtų lengva rasti tai, ko ieškote. Be to, galite naudoti „Google Chat“ „Gmail“ sistemoje individualiems arba grupiniams pokalbiams, arba „Google Groups” ir sukurti grupę su moderavimo valdikliais. Šie dalykai taip pat išlaikys jūsų paskyrą aktyvią.

Naudokite „Google Drive“

„Google Drive” yra debesijoje veikianti saugyklos paslauga, leidžianti vartotojams saugoti failus internete ir pasiekti juos iš bet kurios vietos, kur yra interneto ryšys. Kartais ten saugant failus, su paskyra viskas bus gerai. Paslauga taip pat turi nemokamų žiniatinklio programų, skirtų kurti dokumentus, skaičiuokles, pristatymus ir kt. „Google Drive” yra populiarus įrankis tiek studentams, tiek profesionalams, nes jis leidžia lengvai bendradarbiauti ir dalintis failais.

Naudodami „Google Docs” vartotojai gali kurti ir redaguoti dokumentus realiuoju laiku kartu su kitais, todėl grupiniai projektai ir komandos bendradarbiavimas yra daug paprastesni. Be to, „Google Drive” siūlo galimybę dirbti neprisijungus „Windows“ ir „MacOS“ kompiuteriuose bei „Android“ ir „iOS“ išmaniuosiuose telefonuose ir planšetėse. Apskritai, „Google Drive” yra universalus ir patogus įrankis visiems, norintiems saugoti ir dalintis failais internete.

Žiūrėkite „YouTube“ vaizdo įrašus

Toks paprastas dalykas, kaip vaizdo įrašo peržiūrėjimas „YouTube“, gali išlaikyti jūsų „Google“ paskyrą aktyvią. Vaizdo įrašų žiūrėjimas „YouTube“ yra daugelio žmonių mėgstama pramoga. „YouTube“ yra vaizdo įrašų dalinimosi svetainė, leidžianti vartotojams žiūrėti vaizdo įrašus bet kuriame įrenginyje ir bet kur.

Svetainėje yra daugybė turinio, nuo muzikinių iki mokomųjų vaizdo įrašų ir įvairių kitų dalykų. Taigi, jei leidžiate laiką žiūrėdami vaizdo įrašus kitose platformose, galbūt norėsite tai padaryti „YouTube“. Tai padės išlaikyti aktyvią „Google“ paskyrą.

Siųskitės programėles iš „Play Store“

Programos atsisiuntimas iš „Google Play” parduotuvės tiesiogiai nepadeda išlaikyti „Google“ paskyros aktyvios, tačiau norint pradėti siųsti ir pirkti elementus „Google Play“ parduotuvės programėlėje, prie įrenginio reikia pridėti „Google“ paskyrą.

„Google Play“ paslaugos naudojamos „Google“ programoms ir programėlėms iš „Google Play“ atnaujinti, ir teikia pagrindines funkcijas, pvz., „Google“ paslaugų autentifikavimą.

Naudokitės „Google“ paieška

„Google“ paieška negali tiesiogiai išlaikyti jūsų „Google“ paskyros aktyvios. Tačiau jei paskyra susieta su jūsų telefonu, ji išlieka aktyvi dėl tokio paprasto dalyko kaip „Google“ paieškos naudojimas. „Google Search“ yra paieškos variklis, kuris pakeitė informacijos prieigos būdą.

„Google” tapo populiariausia paieškos sistema pasaulyje dėl savo kaip patikimiausio informacijos šaltinio reputacijos. Ji žmonėms teikia įvairias paslaugas, tokias kaip vaizdų paieška, „Google“ naujienos, tinklaraščių paieška ir kitos paslaugos. „Google“ pavertė pasaulį greito tempo scenarijumi su prieiga prie išsamios informacijos iš beveik 8 milijardų tinklalapių.

Naudokitės „Google“ prisijungimo galimybe

Prisijungimas naudojant „Google” yra patogus būdas prisijungti prie trečiųjų šalių programėlių ir paslaugų, kadangi nereikia prisiminti atskirų kiekvienos paskyros vartotojo vardų ir slaptažodžių. Taigi, net jei nenaudojate „Google“ paskyros tiesiogiai, bet naudojate ją prisijungdami prie trečiųjų šalių paskyrų, jūsų „Google“ paskyra yra saugi.

Verta paminėti ir tai, jog šie pakeitimai taikomi tik asmeninėms „Google“ paskyroms. Tai reiškia, kad naudojantys verslo ar ugdymo įstaigoms skirtas paskyras gali būti ramūs. Pastarųjų vartotojo šie pakeitimai neliečia net ir tuo atveju, jeigu tokios paskyros nebuvo naudotos daugiau nei du metus.

3 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Monika

Galite mano paskyra ištrinti nebenaudoju 3 metus jau daug kartu prašiau pašalinti google dvi paskyras senas kad vėl iš jų aš susikurčiau.

Audrius

Mano ir taip jau viskas neveikia kad ir naudoju fb paskyra pavoge net atkurti neina atrodo kazkas neleidzia atkurti, youtube jau uzblokavo sį naudojama el pasta tipo pazeidimas kanale nors as jo is vis neturiu tik muzika klausydavau, dar cia vyksta velneva nesamone kazkokia a dar instagrama dingo teko per nauja susikurti

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas