„Google“ perspėja daugelį lietuvių: savo naršyklę privalo atsinaujinti kiekvienas, kitaip pasekmės gali būti labai liūdnos

TV3.LT

2023-04-21, 07:45

1 komentaras

Visi „Chrome“ naršyklę naudojantys asmenys turėtų pasitikrinti savo nustatymus ir įsitikinti, kad kompiuteriuose įdiegta naujausia šios populiarios naršyklės versija.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Google“ perspėja daugelį lietuvių: savo naršyklę privalo atsinaujinti kiekvienas, kitaip pasekmės gali būti labai liūdnos

Visi, besinaudojantys „Google Chrome“ naršykle, raginami nedelsiant atsisiųsti kritiškai svarbų atnaujinimą, jei norite ir toliau naršyti internete, siųsti el. laiškus ir žiūrėti vaizdo įrašus.

„Google“ paskelbė nerimą keliantį įspėjimą, kai aptiko kenkėjišką klaidą, kuri sulaukė „nulinės dienos“ įvertinimo, rašo mirror.co.uk.

Tiems, kurie nėra susipažinę su šiuo terminu, paaiškiname: „nulinė diena“ iš esmės reiškia, kad šį trūkumą jau aptiko kibernetiniai sukčiai ir aktyviai išnaudoja šią spragą.

Ragina įsidiegti naršykles atnaujinimą

Tai reiškia, kad įrenginiams, kuriuose naudojamos senesnės versijos „Chrome“ naršyklės, gali kilti pavojus, todėl „Google“ atliko keletą korekcijų ir ragina įsidiegti naršyklės atnaujinimą.

Įdiegus naujausią „Chrome“ versiją, ji užblokuos bet kokius būsimus kibernetinių sukčių, bandančių pasinaudoti šia spraga, bandymus pakenkti ir užtikrins, kad kompiuteris bus apsaugotas nuo tolesnių atakų.

Patvirtindama apie išleidžiamą atnaujinimą, „Google“ teigė: „Buvo parengtas atnaujinimas į 112.0.5615.121, skirtas „Windows“, „Mac“ ir „Linux“, kuris bus pristatytas artimiausiomis dienomis/savaitėmis.

Šiame atnaujinime yra pakoreguotos 2 saugos spragos. „Google“ žino, kad sukčiai išnaudoja CVE-2023-2033 versiją.“

Dabar itin svarbu, kad visi, naudojantys šią naršyklę, patikrintų savo „Windows“ ir „Apple MacBook“ nešiojamuosius kompiuterius, kad įsitikintų, kad pas juos įdiegta naujausia versija, kurios kodas – 112.0.5615.121.

Galite patikrinti, kurią „Chrome“ versiją naudojate dabar, tiesiog paleisdami naršyklę, tada meniu juostoje spustelėdami „Chrome“ ir pasirinkdami gairę „Apie Chrome“ (angl. About Chrome) – čia pamatysite, kokia versija yra įdiegta ir ar yra atnaujinimų.

Jei matote, kad naudojate senesnę nei 121.0.5615.121 versiją, turėtumėte kuo greičiau parsisiųsti atnaujintą naršyklės versiją.

1 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas