„Ignitis“ klientai gali pasinaudoti itin naudinga galimybe: bendrovė klientams siūlo išskirtinę paslaugą, kuria galima pasinaudoti visiškai nemokamai

Pranešimas spaudai

2024-01-27, 17:10

6 komentarai (-ų)

Sparčiai besivystantis energetikos sektorius atveria vis daugiau galimybių įvairių sričių specialistams – ne tik inžinieriams ar technologijų ekspertams, bet ir daugeliui kitų sričių profesionalų.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Ignitis“ klientai gali pasinaudoti itin naudinga galimybe: bendrovė klientams siūlo išskirtinę paslaugą, kuria galima pasinaudoti visiškai nemokamai

Elektros sąskaitos draudimas gali padėti jaustis ramiau, kai aplinkybės klostosi ne pagal planą. Gera žinia jums – „Ignitis“ nepriklausomo tiekimo klientams net tris mėnesius sąskaitos draudimas nieko nekainuoja.

Draudimas gali padengti elektros sąskaitą

Laikinas darbingumo netekimas ar darbo praradimas yra stresą keliančios patirtys, kaip tik todėl verta apsidrausti ir išvengti papildomo nerimo dėl elektros sąskaitos apmokėjimo.

„Ignitis“ sąskaitos draudimas leis padengti išlaidas elektrai net iki 12 mėnesių, kai to labiausiai reikės. Įvykus draudžiamajam įvykiui teikiama fiksuoto dydžio draudimo išmoka, kurią galėsite panaudoti atsiskaitydami už elektrą. Išmokos dydis priklauso nuo to, kokios įmokos planą pasirinksite, sudarant sąskaitos draudimo sutartį.

Pasinaudoti „Ignitis“ sąskaitos draudimu galite, jeigu:

  • esate sudaręs „Ignitis“ nepriklausomo elektros tiekimo sutartį;
  • pastaruosius 12 mėn. gyvenate Lietuvoje;
  • Lietuvoje dirbate bent 6 mėn. (ne mažiau nei 16 valandų per savaitę).

Net tris mėnesius draudimas jums nieko nekainuos

Sudarant „Ignitis“ sąskaitos draudimo sutartį pirmą kartą, šią draudimo apsaugą net 3 mėnesius tiekiame nemokamai. Nuo 4 mėnesio pasirinkto dydžio draudimo įmokos yra įtraukiamos į kasmėnesines elektros sąskaitas, todėl jums nieko papildomai daryti nereikės. Draudimo sutarties atsisakyti galėsite bet kada ir be jokių nutraukimo mokesčių.

1. Užsakykite sąskaitos draudimą

Jeigu turite nepriklausomo elektros tiekimo sutartį, sąskaitos draudimą užsisakykite savitarnoje. Jeigu neturite nepriklausomo elektros tiekimo sutarties, sudarykite ją internetu ir kartu užsisakykite sąskaitos draudimą.

2. Pasirinkite draudimo įmokos planą

Rinkitės tokį draudimo įmokos planą, kuris draudimo išmoka yra artimiausia jūsų vidutinei elektros sąskaitai. Draudimo įmokos planai prasideda nuo 0,89 Eur/mėn

3. Apmokėkite kartu su elektros sąskaita

Nuo 4 mėnesio, pasirinkto dydžio draudimo įmokos bus įtrauktos į jūsų kasmėnesines elektros sąskaitas. Todėl bus paprasta atsikaityti jums patogiausiu būdu.

6 komentarų

Vygants

Ar įmanoma apsidraust nuo Igničio savavališko fiksuoto mokesčio sutarties pakeitimų? Pyst +3 cnt ir visiems viskas gerai?

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas