„Ignitis“ savo klientams siūlo fantastišką galimybę: siūloma išskirtinė galimybė, kuri leis jaustis ramiai net ir sunkiausiomis aplinkybėmis

Sparčiai besivystantis energetikos sektorius atveria vis daugiau galimybių įvairių sričių specialistams – ne tik inžinieriams ar technologijų ekspertams, bet ir daugeliui kitų sričių profesionalų.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Ignitis“ savo klientams siūlo fantastišką galimybę: siūloma išskirtinė galimybė, kuri leis jaustis ramiai net ir sunkiausiomis aplinkybėmis

Elektros sąskaitos draudimas gali padėti jaustis ramiau, kai aplinkybės klostosi ne pagal planą. Gera žinia jums – „Ignitis“ nepriklausomo tiekimo klientams net tris mėnesius sąskaitos draudimas nieko nekainuoja.

Draudimas gali padengti elektros sąskaitą

Laikinas darbingumo netekimas ar darbo praradimas yra stresą keliančios patirtys, kaip tik todėl verta apsidrausti ir išvengti papildomo nerimo dėl elektros sąskaitos apmokėjimo.

„Ignitis“ sąskaitos draudimas leis padengti išlaidas elektrai net iki 12 mėnesių, kai to labiausiai reikės. Įvykus draudžiamajam įvykiui teikiama fiksuoto dydžio draudimo išmoka, kurią galėsite panaudoti atsiskaitydami už elektrą. Išmokos dydis priklauso nuo to, kokios įmokos planą pasirinksite, sudarant sąskaitos draudimo sutartį.

Pasinaudoti „Ignitis“ sąskaitos draudimu galite, jeigu:

  • esate sudaręs „Ignitis“ nepriklausomo elektros tiekimo sutartį;
  • pastaruosius 12 mėn. gyvenate Lietuvoje;
  • Lietuvoje dirbate bent 6 mėn. (ne mažiau nei 16 valandų per savaitę).

Net tris mėnesius draudimas jums nieko nekainuos

Sudarant „Ignitis“ sąskaitos draudimo sutartį pirmą kartą, šią draudimo apsaugą net 3 mėnesius tiekiame nemokamai. Nuo 4 mėnesio pasirinkto dydžio draudimo įmokos yra įtraukiamos į kasmėnesines elektros sąskaitas, todėl jums nieko papildomai daryti nereikės. Draudimo sutarties atsisakyti galėsite bet kada ir be jokių nutraukimo mokesčių.

1. Užsakykite sąskaitos draudimą


Jeigu turite nepriklausomo elektros tiekimo sutartį, sąskaitos draudimą užsisakykite savitarnoje. Jeigu neturite nepriklausomo elektros tiekimo sutarties, sudarykite ją internetu ir kartu užsisakykite sąskaitos draudimą.

2. Pasirinkite draudimo įmokos planą

Rinkitės tokį draudimo įmokos planą, kuris draudimo išmoka yra artimiausia jūsų vidutinei elektros sąskaitai. Draudimo įmokos planai prasideda nuo 0,89 Eur/mėn

3. Apmokėkite kartu su elektros sąskaita

Nuo 4 mėnesio, pasirinkto dydžio draudimo įmokos bus įtrauktos į jūsų kasmėnesines elektros sąskaitas. Todėl bus paprasta atsikaityti jums patogiausiu būdu.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

9 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Vitalija

Nežinau kaip čia tiek nusiskundimų pastoviai🤨as pasirinkau igniti nuo pirmos atsikelimo dienos ir nei karta nebuvau apgauta ir moku taip kiek rodo skaitiklis ir ne brangiausiai (nuosavas namas)😉

Aušrinė

Tik nesirinkite igničio.aš nutraukiau sutarti,tai man parėjo didžiulė sąskaita,net ir už tuos mėn.už kuriuos esu sumokėjusi.tai turiu irodančias sąskaitas.bandysiu kovoti su jais tik nežinau kuo tai baigsis.

Nepamirškite

Nepamirškite kad iginitis atskirta nuo eso dalis, ir tuo nnn milijonų kur esi grąžins tuoj juos surinks per draudimą ignitis, elektros sąskaitos draudimas kosmosas kažkoks, įsivaizduokit jei būtų draudimo draudimas tai čia būtų tas pats

Graikas

Tik ne su igničiu,baigėsi sutartis,sumokėjau už gruodį, atsiuntė sąskaitą, skaitiklio parodymus paėmė ir už lapkritį,sumą paskaičiavo už 2 mėn,aferistai,tokios įmonės privalo būti uždarytos. Nuėjus aiškina,kad deklaravau skaitiklio parodymus du kartus, o kad jau sumokėta,nenori matyti

Algis Lititanskas

Sveiki as neesu pasidares jokio plano su niekuo,o uz alektra moku igniciu. Tai kaip man pasidaryt ta draudima?

Nepamirškite Algis Lititanskas

Tu pas visuomenini tiekėja ignitis tą paslauga ir tiekia ten nereik sutarties tiesiog persikėlė tavo elektra iš kažkada iš eso į sukurta atskirta visuomeninį igniti, o kas norėjo kitaip išėjo pas elektrum ir pan

Simonas

Aš geriu kitus komentatorius,todėl draudimo įmoką siūlau mokėti man, nes taikau 10% nuolaidą nuo IGNIČIO draudimo sumos.Belieka dar,kad IGNITIS ir visi kiti "prastumtų"privalomą draudimą.Butams(namams) dar gali atsirasti iš po to daugiabučio gaisro.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas