„Ignitis“ siunčia priminimą daugeliui savo klientų: pataria, kaip internetu sudaryti elektros tiekimo sutartį ar pakeisti planą už artimąjį

Pranešimas spaudai

2023-12-16, 14:07

15 komentarai (-ų)

Sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ primena ir kviečia klientus pasitikrinti ar nesibaigia turimas fiksuotos elektros energijos tiekimo kainos plano galiojimas.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Ignitis“ siunčia priminimą daugeliui savo klientų: pataria, kaip internetu sudaryti elektros tiekimo sutartį ar pakeisti planą už artimąjį

Dar apie 100 tūkst. gyventojų, kurie sudarė nepriklausomo tiekimo sutartį su „Ignitis“ prieš maždaug 18 mėn., yra verta pasitikrinti, ar gautas pasiūlymas iš tiekėjo juos tenkina, o gal yra poreikis keisti planą kitu, geriau atitinkančiu šiandieninius poreikius.

Be to, bendrovės privačių klientų padalinio vadovė Nerilė Mažeikienė primena, kad pasikeisti elektros tiekimo planą greitas ir paprastas būdas – e.ignitis.lt savitarnoje, kurioje, beje, paprastai galima pakeisti elektros tiekimo planą ar sudaryti sutartį ir už artimąjį.

„Šventiniu laikotarpiu į gimtuosius namus sugrįšiančius žmones kviečiame priminti artimiesiems, jog verta pasitikrinti ar nesibaigia fiksuotos kainos elektros energijos tiekimo planas. Jei sutartį su nepriklausomu tiekėju „Ignitis“ artimasis sudarė prieš maždaug 18 mėn., tikėtina, kad fiksuotos kainos planas baigs galioti šių metų pabaigoje. Tokiu atveju yra pravartu įsivertinti, ar iš elektros tiekėjo gautas pasiūlymas atitinka šių dienų poreikius, o jei ne – planą galima pasikeisti, pasinaudojant e.ignitis.lt savitarna“, – atkreipia dėmesį „Ignitis“ atstovė.

Norint padėti artimajam pasikeiti planą arba sudaryti sutartį su nepriklausomu elektros energijos tiekėju „Ignitis“, būtinai reikės tokių duomenų, kaip artimojo vardas ir pavardė, asmens kodas, gyvenamosios vietos adresas, telefono numeris ir el. pašto adresas, jei tokį artimasis turi ir naudojasi.

Taigi, prisijungus prie „Ignitis“ savitarnos savo vardu ir paspaudus „Pasirašyti naują Ignitis nepriklausomo tiekimo sutartį“, reiktų pasirinkti „Sutarties sudarymą su įgaliojimu“. Tuomet pasirinkti ir suformuoti įgaliojimą, įvesti prašomus duomenis, tokius, kaip artimojo vardas, pavardė, asmens kodas ir kita prašoma pateikti informacija. Visa tai suvedus, įgaliojimą reikia atsisiųsti, paprašyti artimojo jį pasirašyti ir tuomet galima įkelti skanuotą ar fotografuotą dokumento kopiją į savitarną. Tetruks porą darbo dienų, „Ignitis“ patikrins duomenis ir bus galima jungtis į savitarną bei sudaryti nepriklausomo tiekimo sutartį artimojo vardu arba pakeisti turimą elektros energijos tiekimo planą.

Įgaliojimas galioja 1 metus, tačiau galima pasirinkti ir trumpesnį laikotarpį. Beje, padėti ir už artimąjį su įgaliojimu sudaryti nepriklausomo elektros tiekimo sutartį galima ne vienam artimajam, kiekvieno artimojo atveju tereiks pakartoti procesą su konkretaus artimojo duomenimis.

e.ignitis.lt savitarnoje galima ne tik pasikeisti planą, deklaruoti skaitiklių rodmenis tiek už save, tiek už artimąjį, ir apmokėti sąskaitas. Dar daugiau – savitarnoje yra galimybė patogiai atsiskaityti ne tik už suvartotą elektrą, bet ir už šildymą, vandenį, ryšio, administravimo ir kitas namų paslaugas, teikiamas 340 tiekėjų. Per mėnesį daugiau nei 90 tūkst. klientų naudojasi galimybe „Ignitis“ savitarnoje vienu kartu atsiskaityti ir už visas komunalines paslaugas.

15 komentarų

Vytautas

Jeigu sudaryta sutartis viksuotai kainai,kodel turesime moketi daugiau nes keiciasi valstybes reguliuojama dalis.Sutartis yra sutartis ir prie ko cia valstybe ,ar jai niekas negalioja.Taip gaunasi kad tos sutartys yra niekines.

Virginija

Kaip didinti kainas sutarties rašyti nereikia o kai mažinti tai tada reikia rašyti tai išeina kad del mažesnes kainos turime patys prašyti

Nina

Mano sutartis nutraukta ,ir tai siunčia dar sąskaitas,nors gyvenu kitoj vietoj ir turiu kita tiekeja...debilai ten sėdi,kiek kartu jiems skambinau....kaip i siena,jau nervina....

Liucija

Sveiki, esu nusivylusi ir pasipiktinusi Igničiu, kaip tyčiojasi iš savo klientų. Gavau pranešimą, kad man baigiasi sutartis ir turiu pasirinkti planą, o jei to nepadarysiu, tai jie automatiškai patys priskirs mokėjimą dieninį 0,309, naktinį 0,213 didesnius, nei aš turėjau. Skambinau 2 ar 3 kartus į Igniti ir sakau siūlykite savo variantus aš rinksiuosi. Tai pasiūlė tas pačias kainas, kaip ir jei aš nesudaryčiau sutarties. Ir nei pykti nei juoktis, koks atsinešimas į savo klientus

Dalė

Taip, neįmanoma suprasti, paskaičiavimai keičiasi po kiekvieno paklausimo, didėjančiai. Kodėl operatorius nepasiūlo fiksuoti asmeniui palankaus tarifo? Turi tipo,pats skambinti ir skambinti kas savaitę

Aldona Ruzienė

Mano sutartis padaryta.
Dar nesibaigus.Kodėl siuntinėja žinutes apie kainų pasikeitimus.Prašau paaiškinti, patarti ką daryti, kur kreiptis dėl tokių nesąmonių, kurias siuntinėja.Kiek galima tyčiotis iš žmonių!

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas