Kritinio perspėjimo sulaukė visi SEB banko klientai: paskelbė informaciją, kurią privalu žinoti kiekvienam, galite susidurti su nepatogumais

SEB

Pranešimas spaudai

2024-06-14, 14:54

6 komentarai (-ų)

Apsipirkimas internetu tampa vis populiaresnis – daugelis renkasi galimybę peržiūrėti norimas prekes savo kompiuteryje ar telefone, palyginti kainas skirtingose parduotuvėse ir tuomet tiesiog užsisakyti su pristatymu į namus.

Prasidėjo MEGA „Aliexpress“ išpardavimai – visą svarbiausią informaciją rasite paspaudę čia.
Kritinio perspėjimo sulaukė visi SEB banko klientai: paskelbė informaciją, kurią privalu žinoti kiekvienam, galite susidurti su nepatogumais

Norintys apsipirkti internetu ir besinaudojantys SEB banko teikiamomis paslaugomis – šiąnakt susidurs su laikinais nepatogumais. Siekiant užtikrinti geriausią klientų naudojimosi patirtį – būtina atitinkama sistemų priežiūra. Būtent tokiems darbams dabar ruošiasi ir šis bankas.

Skelbiama, jog birželio 59 dieną, naktį iš penktadienio į šeštadienį, nuo 03.00 val. iki 8.00 val., laikinai neveiks SEB interneto bankas ir mobilioji programėlė. Pažymima, kad tuo pačiu nebus atliekami mokėjimai el. parduotuvėse, kai atsiskaitant už prekes ar paslaugas savo tapatybę reikia patvirtinti SEB interneto banke.

Banko atstovai atkreipia dėmesį į tai, kad atsiskaityti mokėjimo kortelėmis galėsite kaip įprastai.

SEB bankas IT profilaktikos darbus bankas atlieka periodiškai, tai padeda užtikrinti sklandų paslaugų teikimą, jų saugumą ir kokybę. Bankas atsiprašo dėl galimų nepatogumų ir siūlo reikalingas finansines operacijas atlikti iš anksto arba IT profilaktikos darbams pasibaigus.

Priminsime, jog dar visai neseniai SEB pradėjo laipsnišką savo interneto banko atnaujinimą. Bus atnaujintas interneto banko dizainas, diegiamos naujos funkcijos. Klientams naudotis atnaujinamu interneto banku taps paprasčiau ir patogiau.

Perspėjimas ir dėl didėjančio sukčių aktyvumo

SEB bankas įspėja apie itin įžūlią naują telefoninio sukčiavimo schemą, kurią pasitelkiant iš žmonių išviliojami ne tik internetinės bankininkystės duomenys, bet ir banko kortelės.

Bankas ragina gyventojus būti budriais ir niekam neatskleisti savo asmens duomenų, neperduoti banko kortelių ir nediegti savo įrenginiuose nesaugių programėlių.

„Pastebėjome, kad gyventojams masiškai skambina sukčiai, apsimetantys „Google“, „Meta“, SEB ir kitų bankų arba policijos atstovais. Dažniausiai klientai sulaukia skambučio rusų kalba, kurio metu teigiama, kad kliento paskyra, kortelė ar sąskaita nėra saugios, kad kažkas neva bando į jas įsilaužti ir pasinaudoti duomenimis. Tuomet žmogus sujungiamas su tariamais policijos pareigūnais ar banko darbuotojais, kurie prašo pateikti prisijungimo prie interneto banko duomenis arba kortelės PIN kodą.

Pasitaiko vis daugiau atvejų, kai sukčiai, įtikindami gyventojus, kad saugumo sumetimais būtina keisti kortelę, išvilioja pačias korteles drauge su jų PIN kodais. Pastarosios sukčiams perduodamos gyvai arba per pavežėjus, nurodant tikrąjį banko adresą kaip kelionės tikslą. Taip sudaromas įspūdis, kad kortelė neva siunčiama į banko skyrių“, – įspėja Daiva Uosytė, SEB banko Prevencijos departamento direktorė.

6 komentarų

Oi oi oi

Ir vėl kritinis perspėjimas
🤣😂🤣😂🤣
Ignitis
Eso
Tele2
Bitė
Telia
Swedbank
Seb
Tik kažkaip pas kitus tu kritinių 😂 perspėjimų negirdėt.
Gal jie normaliai dirbti moka ar jiems ant mūsų dzin.

Raimundė

Pritariu, kad vien tik gasdinimai, neturiu to el.banko ir ramybė, yra daug kitų būdų atsiska
ityti už prekes...

Gincia

Banko vienintelis bankomatas įspės Tamstas kad už nepatogumus(susiję su ne banko sukčiais),bus nepatogumų susijusiu su bank.mokesčiu padidinamu susijusiu su ne bank.sukčiais,atsiprašome už nepatogumus el.bank,taipogi už bankomatų klaidas.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas