„L’Officiel Lietuva” pristato mobiliąją programėlę SOS-Style: stilisto paslaugos dar niekada nebuvo tokios prieinamos

Pranešimas spaudai

2023-06-29, 13:00

0 komentarų

Mados pasaulyje antradienį pasirodė revoliucinė stiliaus programėlė SOS-Style. Tai – naujausias žurnalo „L‘Officiel Lietuva“ ir garsios stiliaus konsultacijų platformos „Stiliusos“ projektas.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„L’Officiel Lietuva” pristato mobiliąją programėlę SOS-Style: stilisto paslaugos dar niekada nebuvo tokios prieinamos

Anot „L'Officiel Lithuania“ vadovo Tado Bruzgulio, ši, dirbtinio intelekto technologijas naudojanti programėlė, ne tik įrodys, jog stilius gali būti prieinamas kiekvienam, bet ir palengvins kiekvieno apsipirkimus bei padės sutaupyti.

Kaip pasakoja T. Bruzgulis, mados konsultacijų platformos „Stiliusos“ idėja prieš daugiau nei 10 metų gimė vienai žymiausių Lietuvos stilisčių, buvusiai „L'Officiel Lithuania“ vyriausiajai redaktorei a.a. Agnei Jagelavičiūtei. Tuometinė platforma „Stiliusos“ turėjo priartinti madą prie kiekvieno žmogaus ir jam padėti jaustis stilingu, nepriklausomai nuo jo socialinės padėties. Būtent šis projektas tapo idėja sukurti pažangią ir patogią SOS-Style programėlę stiliui.

„Lietuvos visuomenėje vyrauja požiūris, kad, norėdamas būti madingu, tam turi išleisti daug pinigų. SOS-Style programėlė yra projektas, sukurtas visos „L‘Officiel Lietuva“ kūrybinės komandos ir veikia itin pažangių dirbtinio intelekto technologijų pagalba. Mūsų pristatoma programėlė kiekvienam vartotojui pateiks daugybę derinių iš jų pačių spintos ir įrodys, kad tu tikrai turi, ką apsirengti. Tad pirmyn į mados ir stiliaus pasaulį“, - pasakoja „L‘Officiel Lietuva“ vadovas.

Programėlės kūrėjai yra įsitikinę, kad išmani stiliaus pagalba telefone taps kasdieniu gyvenimo palydovu. Čia nebus jokios reklamos, brukančios, ką reikia nusipirkti, o atsisiuntus programėlę tereiks nusifotografuoti visus spintoje esančius drabužius, ir pradėti mėgautis programėlės siūlomais deriniais.

„Priklausomai nuo pasirinkto plano, į savo skaitmeninę spintą kas mėnesį bus galima įsikelti skirtingą kiekį vis naujų drabužių, ir kasdien žongliruoti vis naujais deriniais. Ar ieškote aprangos kasdienai, ar ypatingai progai – SOS-Style veiks kaip itin prieinamas stilistas jūsų telefone. Maža to, turėdami programėlę galėsite išvengti impulsyvių pirkinių – parduotuvėje galėsite nufotografuoti rūbą, kurį norite pirkti, ir patikrinti, ar jis tinka prie jau esamų jūsų spintos detalių“, - teigia T. Bruzgulis.

Be to, programėlės įkūrėjas pastebi, kad pasaulyje vis labiau augant tvarumo temai, mados industrija prie jos prisideda kone aktyviausiai, o būtent SOS-Style savo vartotojams drabužius padės pirkti kur kas atsakingiau.

„Mūsų tikslas - padėti vartotojams atrasti savo pačių spintos derinius ir nedaryti impulsyvių pirkinių. Mes norime paskatinti žmones atsakingiau pirkti ir priimti kūrybingesnius sprendimus, kai renkasi drabužius. Galime garantuoti, kad programėlė net ir senus, pabodusius drabužius prikels naujam gyvenimui“, - pasakoja T.Bruzgulis.

O geriausia tai, kad esant ypatingoms progoms, programėlės vartotojai turės galimybę gyvai konsultuotis su „L‘Officiel Lietuva“ stilistais ir kartu su jais pasiruošti svarbiausioms gyvenimo akimirkoms. Maža to, kartu su žurnalo stilistais SOS-Style vartotojai bus pakviesti periodiškai atlikti savo spintos reviziją. Šią programėlę visi norintys galės išbandyti nemokamai.

O štai kalbėdamas apie SOS-Style planus, „L‘Officiel Lietuva“ vadovas neslepia ambicijų – iš karto po starto Lietuvoje, komanda planuoja pradėti veiklą visame pasaulyje.

„Stilisto paslaugos dar niekada nebuvo tokios prieinamos. Manome, kad tai gali sulaukti didelio atgarsio bei pasisekimo visame pasaulyje. Šiandien jau esame pasirašę sutartis su nuomonės formuotojais Amerikos rinkoje. Be to, turime nemažai vystymo planų ir šioms paslaugoms matome didelį poreikį“, - ateities planais dalinasi T. Bruzgulis.

SOS-Style programėlę galite atsisiųsti App Store bei Google Play. Atsisiuntę net 30 dienų bandykite nemokamai.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas