„Luminor“ klientai jau griebiasi už galvų: bankas ir vėl skelbia apie galimus sutrikimus, sužinokite, kas čia vėl vyksta

Pranešimas spaudai

2024-05-16, 17:54

0 komentarų

Internetinių platformų priežiūra – itin svarbus aspektas, kuris užtikrina gerą vartotojo patirtį. Tam tikri darbai, kurie paprastiems vartotojams net nepastebimi, turi būti atlikti periodiškai. Dar didesnė kartelė keliama bankams ar kitoms įstaigoms, kurios privalo užtikrinti naudotojų saugumą.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Luminor“ klientai jau griebiasi už galvų: bankas ir vėl skelbia apie galimus sutrikimus, sužinokite, kas čia vėl vyksta

Siekiant užtikrinti geriausią klientų naudojimosi patirtį – būtina atitinkama sistemų priežiūra. Būtent tokiems darbams dabar ruošiasi „Luminor“, kurie informuoja savo klientus apie galimus sutrikimus, o pagrindinė to priežastis – techninės priežiūros darbai.

Dažniausiai tokius darbus bankai atlieka tuomet, kai klientų aktyvumas būna pats mažiausias ir įprastai tai būna vėlus vakaras. Dabar apie tokius darbus praneša „Luminor“ banko atstovai, kurie šiandien atliks būtinus techninius darbus.

Pranešama, jog dėl suplanuotų techninių darbų nuo ketvirtadienio, gegužės 16 dienos, 22:30 val. iki penktadienio, gegužės 17 dienos, 02:30 val. neveiks interneto ir mobilieji bankai.

Banko išplatintame pranešime taip pat pažymima, jog minėtą valandą nebus galimybės apsipirkti elektroninėse parduotuvėse ir identifikuotis partnerių puslapiuose. Tiesa, bankomatai ir mokėjimai kortelėmis veiks kaip įprasta.

Verta pastebėti, jog „Luminor“ techninius darbus vykdo itin dažnai ir tai jau ne pirmas kartas, kuomet banko klientai susiduria su įvairiais nepatogumais. Įvairūs techniniai darbai šį mėnesį buvo atliekami jau kelis kartus, o tai jau yra antras kartas šią savaitę, kai skelbiama apie sutrikimus.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas