„Luminor“ klientams – skubus banko perspėjimas: šiandien gali tekti patirti tam tikrų nepatogumų, sužinokite kas čia vyksta

„Luminor“ yra vienas pirmųjų bankų Baltijos šalyse, savo klientams pasiūlęs galimybę lengvai ir greitai atsidaryti sąskaitą vaikui net ir nevykstant į banko skyrių, o tiesiog pasinaudojant interneto banku.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Luminor“ klientams – skubus banko perspėjimas: šiandien gali tekti patirti tam tikrų nepatogumų, sužinokite kas čia vyksta

Siekiant užtikrinti geriausią klientų naudojimosi patirtį – būtina atitinkama sistemų priežiūra. Būtent tokiems darbams dabar ruošiasi „Luminor“, kurie informuoja savo klientus apie galimus sutrikimus, o pagrindinė to priežastis – techninės priežiūros darbai.

„Dėl suplanuotų techninių darbų nuo spalio 3 d. (antradienio) 23:00 val. iki spalio 4 d. (trečiadienio) 03:00 val. neveiks mūsų interneto bankas ir mobilioji programėlė“, - teigiama banko išplatintame pranešime.

Banko išplatintame pranešime taip pat pažymima, jog nuo 23:00 val. iki 07:00 val. nebus galimybės apsipirkti elektroninėse parduotuvėse ir identifikuotis partnerių puslapiuose.. Tiesa, bankomatai ir mokėjimai kortelėmis veiks kaip įprasta.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas