Sukčių išradingumui nėra jokių ribų: nusitaikė į pigesnių produktų ieškančius lietuvius, siunčiamas kritinis perspėjimas daugeliui

Greito aptarnavimo restoranų tinklas „McDonald’s“ įspėja savo klientus vengti sukčių pinklių internete. Tinklas fiksuoja atvejus, kai apsimesdami „McDonald’s“ atstovais Lietuvoje sukčiai internetu siūlo dovanų ir didelių nuolaidų patiekalams. Taip nusikaltėliai mėgina apgauti restoranų klientus ir pasisavinti jų duomenis.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Sukčių išradingumui nėra jokių ribų: nusitaikė į pigesnių produktų ieškančius lietuvius, siunčiamas kritinis perspėjimas daugeliui

Pastarosiomis savaitėmis ypač pagausėjo bandymų sukčiauti, kai susikūrę netikras paskyras socialiniuose tinkluose, daugiausia „Instagram“ ir „Facebook“, piktadariai bando apsimesti „McDonald’s“ ir restorano vardu siūlo įsigyti didelius kompleksus už labai mažą kainą. Vartotojams sukčiai nurodo iš anksto atlikti mokėjimą ir pateikti asmeninius duomenis. Tokiu būdu nusikaltėliai išvilioja žmonių pinigus ir pasisavina duomenis, o joks maistas nėra pristatomas.

Apie pastebėtus bandymus sukčiauti bendrovė yra pranešusi policijai ir pateikusi prašymus blokuoti apgaulingą turinį socialinėse platformose, tačiau problema kol kas išlieka.

Dėl to „McDonald’s“ primena savo klientams, kad patiekalų galima užsisakyti tik trimis būdais: restoranuose, per oficialią „McDonald’s“ mobiliąją programėlę ir per oficialius „McDonald’s“ maisto pristatymo partnerius „Wolt“ ir „Bolt“. Pabrėžiama, kad visos akcijos ir specialūs pasiūlymai, kuriuos pateikia visame pasaulyje garsus restoranų tinklas, skelbiami tik oficialioje „McDonald’s“ interneto svetainėje Lietuvoje www.mcd.lt.

„McDonald’s“ restoranai Lietuvoje savo klientams rekomenduoja imtis papildomų atsargumo priemonių ir pranešti apie pastebėtus bandymus sukčiauti. Patariama atidžiai vertinti reklamas internete – paspaudus visada patikrinti atsidariusio puslapio adresą ir kitas nuorodas. Pastebėjus, kad reklamos socialiniuose tinkluose veda į sukčių pinkles, geriausia apie tai pranešti policijai.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas