Šventinėmis dovanomis galima pasirūpinti jau dabar: vienoj populiariausių internetinių parduotuvių dabar taikomos milžiniškos nuolaidos, o mes turime ir specialų pasiūlymą

Partnerio turinys

2023-10-19, 12:00

1 komentaras

Jeigu dažnai apsiperkate internete – tikriausiai jau būsite pastebėję naują platformą, kuri žinoma kaip „Temu“. Kinų sukurta prekyvietė savo veiklą pradėjo tik 2022 metų pabaigoje, tačiau jau dabar yra žinoma daugeliui. „Temu“ į internetinę erdvę įsiveržė tarsi uraganas.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Šventinėmis dovanomis galima pasirūpinti jau dabar: vienoj populiariausių internetinių parduotuvių dabar taikomos milžiniškos nuolaidos, o mes turime ir specialų pasiūlymą

Visų pirma – „Temu“ yra internetinė parduotuvėje, kurioje galima įsigyti pačių įvairiausių prekių. Čia jūs rasite įvairius automobilių priedus, drabužius, elektronikos, lauko baldų, drabužių kūdikiams ir visko, apie ką tik galite pagalvoti. Visus šioje platformoje parduodamus produktus rasite paspaudę čia.

Dabar turime ir specialų pasiūlymą jums. Paspaudę čia bei užsiregistravus šioje internetinėje parduotuvėje bei parsisiuntus jos programėlę – jūs gausite 100 eurų vertės nuolaidų kuponų rinkinį, o taip pat ir 50 proc. nuolaidą pirmam savo užsakymui. Viskas, ką jums reikia padaryti – užsiregistruoti ir parsisiųsti programėlę paspaudus šią nuorodą.

Nesunku pastebėti, jog „Temu“ parduodami produktai yra neįtikėtinai pigūs, kas veikiausiai ir lėmė tokį didžiulį šios platformos populiarumą per itin trumpą laikotarpį. Čia jūs galite nusipirkti akinius nuo saulės už 2 eurus, vėrinius už eurą, o tamsoje šviečiančius antkaklius gyvūnams galima rasti ir už tris eurus. Tiesą sakant, viską, ką tik galite sugalvoti, tikriausiai rasite „Temu“ už mažiau nei 30 eurų.

Kai kurie žmonės lygina „Temu“ su tokiomis svetainėmis kaip „Wish“ ir „AliExpress“, tačiau „Temu“ yra šiek tiek kitokia internetinė parduotuvė. „Wish“ ir „AliExpress“ žinomos dėl prastesnės kokybės prekių, ilgesnio pristatymo laiko ir trumpesnio prekių grąžinimo laiko. Kalbant apie naująją platformą, joje rasime kone viską, o pristatymo terminai yra gerokai trumpesni.

Daugeliui ramybės neduoda tai, jog „Temu“ siūlomos prekės kainuoja labai mažai, kas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kaip apgavystė. Tačiau daugelis produktų šioje platformoje yra tikri, o „Temu“ žada, kad daugelis jų iki jūsų namų atkeliaus vos per 10 dienų.

Tiesa, vertėtų atkreipti dėmesį į tai, jog daugelis produktų nėra originalūs, nebent jie yra pažymėti specialia mėlyna varnele. Pastaroji rodo, kad parduodamas įrenginys yra originalus. Kaip bebūtų, tokiomis varnelėmis šiuo metu yra pažymėti tik du prekiniai ženklai – „Xiaomi“ ir „Lenovo“.

Prekių kokybė gali būti plačiai diskutuotinas dalykas, tačiau iš esmės ši elektroninė parduotuvė yra saugi apsipirkti, tačiau reikia nepamiršti, jog už itin žemą kainą galite sulaukti ir prastos kokybės produktų. Analogišką situaciją galima pastebėti ir „Aliexpress“ platformoje bei daugelyje kitų.

Tiesa, kas įdomu – „Temu“ žadami pristatymo terminai. Kaip jau minėjome, daugelį prekių pardavėjai turėtų pristatyti per maždaug 10 darbo dienų, o jeigu jūsų pirkinys vėluoja – „Temu“ suteiks jums papildomą kreditą. Už tokį nesusipratimą – žadamas 5 eurų bonusas. Plačiau apie tai skaityti galite paspaudę čia.

Ar „Temu“ parduoda kokybiškus produktus?

Kaip jau minėjome, prekių kokybė gali būti plačiai diskutuotinas dalykas. Internetinėje erdvėje galima rasti pačių įvairiausių atsiliepimų apie „Temu“ – nuo itin gerų iki labai prastų. Daugelyje vertinimo platformų ši elektroninė parduotuvė turi dviejų žvaigždučių įvertinimą iš penkių.

Kai kuriuose socialiniuose tinkluose galima rasti išties puikių atsiliepimų, tačiau visumoje – „Temu“ yra tarsi loterija. Prekių kokybės klausimu ši platforma nelabai kuo nusileidžia „Aliexpress“ ar „Wish“. Kartais galima sulaukti puikios prekės, o kartais – visiškai netinkamos naudoti.

1 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas