„Swedbank“ klientai sulaukė fantastiškos naujovės: nuo šiol prieinama nauja galimybė, kuri suteiks dar daugiau patogumo, sužinokite kas naujo

Apsipirkimas internetu tampa vis populiaresnis – daugelis renkasi galimybę peržiūrėti norimas prekes savo kompiuteryje ar telefone, palyginti kainas skirtingose parduotuvėse ir tuomet tiesiog užsisakyti su pristatymu į namus. Tai leidžia rasti pigiausią opciją, o taip pat ir sutaupyti nemažai laiko.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Swedbank“ klientai sulaukė fantastiškos naujovės: nuo šiol prieinama nauja galimybė, kuri suteiks dar daugiau patogumo, sužinokite kas naujo

Didžiausių pirkėjų srautų iš mūsų šalies pernai sulaukė Kinijos, Lenkijos ir Vokietijos elektroninės prekybos platformos. Fiksuojama, kad beveik pusė užsienio internetinėse parduotuvėse apsiperkančių lietuvių 2022 m. vidutiniškai išleido mažiau nei 25 eurus.

Niekam ne paslaptis, jog bene didžiausia problema yra atsiskaitymas internetinėse parduotuvėse. Norint atsiskaityti už pirkinius internetu, kartais tenka suvesti mokėjimo kortelės duomenis – jos kodą, galiojimo datą bei CVC/CVC2 kodą. Tuomet tenka ieškoti banko kortelės.

Nuo šiol šiuos duomenis „Swedbank“ klientai gali rasti savo išmaniojoje programėlėje. Šią mokėjimo kortelės informaciją programėlėje gali matyti „Android“ ir „iOS“ vartotojai. Tai leis pamiršti savo bankinės kortelės paieškas, o viskas ko reikia – tai aplikacija. Tolimesni veiksmai ganėtinai paprasti.

Norint sužinoti svarbiausius „Swedbank“ banko kortelės duomenis, jums reikia:

  1. Prisijungti prie išmaniosios programėlės.
  2. Pasirinkti skirtuką „Kortelės“.
  3. Jame spustelti „Kortelės duomenys“.

Kiekvienas prašymas pateikti mokėjimo kortelės duomenis bus rodomas po prisijungimo su „Smart-ID“ PIN2 kodu. Kortelės duomenys bus rodomi 45 sekundes – taip siekiama sumažinti riziką, kad šios informacijos nepastebėtų pašaliniai asmenys.

Jei per 45 sekundes nespėjama nukopijuoti kortelės numerio, funkcija galima pasinaudoti neribotą kiekį kartų, kiekvieną kartą suvedant „Smart-ID“ PIN2 kodą.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

10 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Jolanta

Sweed tik pinigus pradėjo 'lupti'. Buvau kirpykloje, su kirpėja atsiskaičiau pervedimu. Taip dar nebuvo, kad už tai imtų pinigus...

IevaJolanta

Swedbank vienas iš mažiausiai patikimų bankų,personalas ne tik kad nesupranta kaip dirbti ,bet ir kalba nesąmones programėlė neveikia visiškai aktyvavus kortele vistiek pranešimai jog neaktyvuota ,kai skambinama ir norima gauti informaciją,tai dažniausiai skleidžiama melagingą informacija,o nuėjus į banką kyla klausimas ką jie ten veikia ....

Laurynas

Kai Swedbank'as pagaliau paleis vienkartines korteles - tada bus kažkas fantastiško. Kiti bankai šią funkciją jau seniai įgyvendino.. 🙂

Ndndj

Tai pats nesaugiausias budas atskleisti cvc koda tai bankas kazkodel nutyli tik po to kaip atsitinka kas sako nesaugei apsipirkinejot

KkkNdndj

Prie ko čia užsienio bankai, patys pardavėjai nesugeba įdiegti saugaus pirkimo nes egzistuoja tokia atbula šalid kaip amerika.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas