„Swedbank“ klientai sulaukė ne vienerius metus lauktos naujienos: bankas pasiūlė naują galimybę, kuri suteiks dar daugiau patogumo, sužinokite kas naujo

Apsipirkimas internetu tampa vis populiaresnis – daugelis renkasi galimybę peržiūrėti norimas prekes savo kompiuteryje ar telefone, palyginti kainas skirtingose parduotuvėse ir tuomet tiesiog užsisakyti su pristatymu į namus. Tai leidžia rasti pigiausią opciją, o taip pat ir sutaupyti nemažai laiko.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Swedbank“ klientai sulaukė ne vienerius metus lauktos naujienos: bankas pasiūlė naują galimybę, kuri suteiks dar daugiau patogumo, sužinokite kas naujo

Didžiausių pirkėjų srautų iš mūsų šalies pernai sulaukė Kinijos, Lenkijos ir Vokietijos elektroninės prekybos platformos. Fiksuojama, kad beveik pusė užsienio internetinėse parduotuvėse apsiperkančių lietuvių 2022 m. vidutiniškai išleido mažiau nei 25 eurus.

Niekam ne paslaptis, jog bene didžiausia problema yra atsiskaitymas internetinėse parduotuvėse. Norint atsiskaityti už pirkinius internetu, kartais tenka suvesti mokėjimo kortelės duomenis – jos kodą, galiojimo datą bei CVC/CVC2 kodą. Tuomet tenka ieškoti banko kortelės.

Nuo šiol šiuos duomenis „Swedbank“ klientai gali rasti savo išmaniojoje programėlėje. Šią mokėjimo kortelės informaciją programėlėje gali matyti „Android“ ir „iOS“ vartotojai. Tai leis pamiršti savo bankinės kortelės paieškas, o viskas ko reikia – tai aplikacija. Tolimesni veiksmai ganėtinai paprasti.

Norint sužinoti svarbiausius „Swedbank“ banko kortelės duomenis, jums reikia:

  1. Prisijungti prie išmaniosios programėlės.
  2. Pasirinkti skirtuką „Kortelės“.
  3. Jame spustelti „Kortelės duomenys“.

Kiekvienas prašymas pateikti mokėjimo kortelės duomenis bus rodomas po prisijungimo su „Smart-ID“ PIN2 kodu. Kortelės duomenys bus rodomi 45 sekundes – taip siekiama sumažinti riziką, kad šios informacijos nepastebėtų pašaliniai asmenys.

Jei per 45 sekundes nespėjama nukopijuoti kortelės numerio, funkcija galima pasinaudoti neribotą kiekį kartų, kiekvieną kartą suvedant „Smart-ID“ PIN2 kodą.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

8 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Fk

Greit nieko nebereikės vesti, kopijuoti .. atvez viska i namus kiek priklauso, o jei nebusi namuose atiduos kaimynui, nes tau nelebai reikia.

Oi

Bankai neduoda invectija tiik vilioja islaidas yra kysis ismano kriptavaliutas vengia lygybė ismoktis yra zala

Petras

Visi bankai tai sukčių lizdas,naudojasi svetimais pinigais ir dar knisa smegenis.Nei procentų nieko nemoka tik patys lobsta nuo svetimų pinigų.Paviešinkit žmonėms savo atlyginimus sukčių šaika!

Jolanta

Bankai daro klaidą niekada nemoku už internetines prekas su pagrindine naudojimo kortele tam yra kreditinės kortelės kurios draustos ir moka tik už prekę ten mano lėšų ir santaupų nėra, visi taip daro kas gyvena užsienį tai saugiausia. Po to kas mėnesį pervedi sumas kurias skolingas, iki mėnesio nemoki jokių rentų ar ekstra pinigų.

Juozas

Kodėl bankinio mokėjimo už internetu bandomą pirkti daiktą nereikalaujama surinkti slaptąjį kodą. Pvz pingeneratoriumi pin2 kodą.
Dabartiniu pirkimo internetu variantu, esant duomenų kopijavimo galimybei, kortelės turi fiksuotus - nekoduotus skaičius su jų pin2 kodu, kuris nekinta vykdant bankinę operaciją. O tai neapsaugo duomenų ir galimybė pasiimti pakartotinai, daug pakartojimų.
Jūs esate bankai, kurie privalo saugoti turtą kodais. Bet to nedaroma internetinėje bankinėje prekyboje. Tai yra saugumo vilkinimas, už kurį bankai numeta pirkėjams.
Kada saugosite žmonių pinigus numatytais kintamais kodais ?

JuozasJuozas

Kada pakeisite mygtuką "Rašyti komentarą" pradėjus komentarą rašyti, į mygtuką tekstu "Pateikti komentarą" ir pakeitus mygtuko spalvą pvz.į žalsvą.
Pirmieji rinkdami suglumsta taip, laukdami, kada parašę komentarą, sulauks mygtuko " pateikti".
O jo neradę dažnai žinutės komentaro neišsiunčia.
Pagarbiai.
Juozas B.

KJuozas

Visi lietuvos bankai turi two factor autentikaciją, net perkant iš kinų ją naudoja. O kad pats perki iš parduotuvių kurios to saugumo lygio nenaudoja ne bankų reikalas.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas