„Swedbank“ klientai turėtų suklusti: bankas perspėja apie galimus sutrikimus, atskleista kokie pakeitimai įvyks

Pranešimas spaudai

2023-05-23, 18:09

3 komentarai (-ų)

Nors praėjusieji metai sukūrė geopolitinio ir ekonominio neapibrėžtumo aplinką, „Swedbank“ rezultatai rodo, kad bankas ir toliau sėkmingai išlaiko savo kryptį, siūlydamas fiziniams ir verslo klientams patikimus, tvarius ir šiuolaikiškus finansinius sprendimus.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Swedbank“ klientai turėtų suklusti: bankas perspėja apie galimus sutrikimus, atskleista kokie pakeitimai įvyks

Siekiant užtikrinti geriausią klientų naudojimosi patirtį – būtina atitinkama sistemų priežiūra. Būtent tokiems darbams dabar ruošiasi „Swedbank“, kurie informuoja savo klientus apie galimus sutrikimus, o pagrindinė to priežastis – duomenų bazių atnaujinimo procesas.

Pranešama, jog gegužės 25 dieną, naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, „Swedbank“ planuoja vykdyti reguliarų IT sistemų atnaujinimą. Dėl atnaujinimo darbų gali trumpam sutrikti kai kurios banko teikiamos paslaugos.

„Swedbank“ skelbia, jog duomenų bazių atnaujinimo metu „Swedbank“ išduotos mokėjimo kortelės gali būti aptarnaujamos su trumpalaikiais trikdžiais nuo 00:00 iki 4:30 val.

Interneto bankas ir privatiems, ir verslo klientams duomenų bazių atnaujinimo metu tarp 00:00 ir 4:30 val. gali veikti su trikdžiais, atnaujinimo darbų metu klientai bus nukreipiami į informacinį puslapį apie atliekamus darbus.

3 komentarų

Inga Lignugariene

sveiki! Man buvo sustabdytas pravedimas, kaip sako salės vedėja,.bankas nedaro pavedimu. Ir sustabdoma mano draugo siuntimas ir pareikalavo pasiaiškinimo rastu. Taip aš reikalauju salės vedėjos atsiprašymo raštu. Ir Vilniuje pasitarime dalyvavusiu susirinkime pasiaiskinimo raštu.

Mindaugas

Ar tu bent pati supratai, ka parasei? 😂😂😂

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas