Sutaupykite krūvas pinigų apsiperkant lietuvių pamėgtoje platformoje: prasidėjo didžiausi šių metų išpardavimai, o šis triukas leis sutaupyti ir dar daugiau

Lukas Snarskis

2023-08-23, 08:50 (atnaujinta 2023-08-24, 01:13)

0 komentarų

Šiais laikais internete gali rasti pačių įvairiausių dalykų. Daugelis mūsų internetu perką ne tik maisto produktus, bet ir elektroniką. Niekam ne paslaptis, jog kiniškos parduotuvės dažnai siūlo žemesnę kainą nei Lietuvos pardavėjai, o dėl šios priežasties itin populiari yra „Aliexpress“ platforma.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Sutaupykite krūvas pinigų apsiperkant lietuvių pamėgtoje platformoje: prasidėjo didžiausi šių metų išpardavimai, o šis triukas leis sutaupyti ir dar daugiau

„Aliexpress“ platformoje prasidėjo didžiuliai išpardavimai, kurie leis sutaupyti nemažai pinigų. Tokių išpardavimų čia nebuvo seniai, o jums tai leis įsigyti įvairiausių produktų už itin žemą kainą, kai kuriais atvejais tiesiog už centus. Jeigu vis dar ieškote tam tikrų produktų artėjantiems mokslo metams – tai bene geriausia proga apsipirkti, o tuo pačiu ir sutaupyti nemažai papildomų pinigų.

Visus geriausius „Aliexpress“ išpardavimų pasiūlymus rasite paspaudę čia, o žemiau pateikiamos nuolaidos kodus, kurie leis sutaupyti perkant kitas prekes iš šios platformos:

Niekam ne paslaptis, jog šio kiniškoje platformoje galima rasti ir daugybę prekių, kurios atkeliauja iš Europoje esančių sandėlių. Tokios prekės pirkėjus pasiekia gerokai greičiau, o taip pat - nereikės sukti galvos dėl papildomų mokesčių, jeigu perkama brangesnė prekė. Tačiau kaip jas surasti? Šiandien pateikiame jums trumpą gidą kaip rasti norimas „Aliexpress“ iš Europos sandėlių.

Pirmas dalykas ką jums reikia padaryti – apsilankyti „Aliexpress“ platformoje, kurią rasite paspaudę čia. Tuomet į paieškos laukelį įvedame norimo produkto pavadinimą, sakykim, kad mes ieškome „OnePlus 11“ išmaniojo telefono. Tuomet jūsų internetinės naršyklės adresų juostoje turėtumėme matyti štai tokią nuorodą:

Norint, kad mums būtų atvaizduojami tik tie produktai, kurie yra Europos sandėliuose – reikia pridėti papildomą filtrą, kuris „Aliexpress“ platformoje nėra viešai matomas. Ką mums reikia padaryti – nuorodos pabaigoje pridėti „&shipFromCountry=FR“. Šis kodas nurodo, kad būtų rodomos tik tos prekės, kurios atkeliauja iš Prancūzijos (FR) sandėlių.

Daugelis prekių, kurios yra Europos sandėliuose, pasiekia vos iš keleto šalių, todėl ieškant tam tikro produkto galima patikrinti daugelį jų. Tarp populiariausių šalių – jau minėta Prancūzija, o taip pat Ispanija (ES), Lenkija (PL), Belgija (BE) ir Italija (IT). Norint patikrinti visus variantus – mūsų pateiktame kode tereikia pakeisti norimos šalies kodą.

Kaip rasti „Aliexpress“ prekes iš Europos sandėlių?

  1. Keliaujame į „Aliexpress“ parduotuvę, kurią rasime paspaudę čia;
  2. Paieškoje susirandame norimą prekę arba atsidarome norimą kategoriją;
  3. Puslapio nuorodoje, kurią matome naršyklės viršuje, pridedame „&shipFromCountry=XX“ kodą;
  4. XX pakeičiame į norimos šalies kodą – FR, ES, PL, BE arba IT.
  5. Dabar matome tik tas prekes, kurios yra mūsų pasirinktos šalies sandėliuose.

Tiesa, norint pasinaudoti šiuo triuku – rekomenduojame naudoti savo kompiuterį, nes programėlėje matyti prekes, kurios yra Europos sandėliuose yra ganėtinai problematiška. Žinoma, galima naudoti naršyklę telefone. Tokiu atveju šis metodas taip pat veiks be jokių problemų. Tiesa, pakeitus filtravimo nustatymus ar perėjus į kitą puslapį - būtina ir vėl pridėti aukščiau minėtą kodą su norimos šalies kodu.

Verta pastebėti, kad tokia gudrybė leis rasti tik tas prekes, kurios jau yra Europoje, o tai reiškia, kad esant brangesniam daiktui nereikės mokėti papildomų mokesčių. Žinoma, europietiškuose sandėliuose laikomi produktai mus pasiekia žymiai greičiau nei siunčiantis tiesiai iš Kinijos, kas yra dar vienas didelis privalumas, apsiperkant „Aliexpress“ platformoje.

Mes jau atrinkome ir keletą dėmesio vertų pasiūlymų, kurie turėtų sudominti ieškančius naujo išmaniojo telefono. Pasitelkę mūsų aprašomą gudrybę – atrinkome keletą įrenginių, kurie dabar parduodami už itin patrauklią kainą, o taip pat – atkeliauja iš Europoje esančių sandėlių.

„Poco X5 Pro“ išmanusis telefonas su 8 GB RAM bei 256 GB ROM

„Realme 10“ išmanusis telefonas su 8 GB RAM ir 128 GB ROM

Norėdami rasti daugiau įvairių išmaniųjų telefonų iš Europoje esančių sandėlių – spauskite čia. Jeigu rasite kažkokių variantų, kurie yra ženkliai pigesni nei Lietuvoje – kviečiame jais pasidalinti komentaruose.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas