„Apple“ atnaujino „MacBook Pro“, o taip pat ir „Mac Mini“ kompiuterius: pasiūlys ne tik naujausius lustus, bet ir daugiau atminties

Lukas Snarskis

2023-01-17, 19:15

0 komentarų

JAV technologijų milžinė „Apple“ šiandien pažėrė naujienų kompiuterių entuziastams. Bendrovė pristatė naujus mikroschemų rinkinius, apie kuriuos galite skaityti paspaudę čia, o taip pat – ir naujus kompiuterius.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Apple“ atnaujino „MacBook Pro“, o taip pat ir „Mac Mini“ kompiuterius: pasiūlys ne tik naujausius lustus, bet ir daugiau atminties

„Apple“ pristatė atnaujintus „MacBook Pro“ modelius, kurie turės 14 arba 16 colių įstrižaines, o taip pat ir atnaujintą „Mac Mini“ stalinį kompiuterį. Visos šios naujienos pasiūlys ir naujuosius „M2 Pro“ bei „M2 Max“ mikroschemų rinkinius. Kviečiame pažvelgti į šias naujienas detaliau.

Naujieji „MacBook Pro“, kurie bus prieinami su 14 arba 16 colių įstrižainės ekranais, pirkėjams suteiks opciją pasirinkti vieną iš dviejų naujųjų lustų. „Apple“ teigimu, jie pasiūlys iki 20 proc. greitesnį procesoriaus, o taip pat ir 30 proc. greitesnį vaizdo plokštės veikimą. Abiejų dydžių nešiojami kompiuteriai turės tris konfigūracijų kintamuosius.

Pirkėjams bus siūlomi modeliai su „M2 Pro“ lustu, kuris turi 10 arba 12 procesoriaus branduolių, o taip pat atitinkamai 16 arba 19 vaizdo plokštės branduolių. „Apple M2 Max“ konfigūracijos šiems kompiuteriams – 12 CPU branduolių bei pasirinktinai 30 arba 38 GPU branduoliai. Naujieji lustai, žinoma, pasiūlys ir daugiau atminties.

Su „Apple M2 Pro“ mikroschemų rinkiniu jūs galėsite rinktis tarp 16 GB arba 32 GB operatyviosios (RAM) atminties, o „M2 Max“ bus siūlomas su 32 GB, 64 GB arba 96 GB operatyviosios atminties. Kalbant apie vidinę talpą, pirkėjai turės pasirinkimus nuo 512 GB iki net 8 TB. Pigiausi modeliai siūlys 16 GB RAM bei 512 GB vidinės talpos.

Skelbiama, jog nauji lustai suteiks ir ilgesnį baterijos tarnavimo laiką. „Apple“ teigimu, 2023 metų modelis su 14 colių įstrižainės ekranu suteiks 18 valandų žiūrint vaizdo įrašus ir 12 valandų naršant internete su „Wi-Fi“, o didesniu ekranu aprūpintas „MacBook Pro“ suteiks atitinkamai 22 ir 15 valandų.

Mažesniojo modelio kaina prasidės nuo 1 999 JAV dolerių, o didesnysis kainuos nuo 2 499 JAV dolerių. Lietuvoje naujieji „MacBook Pro“ modeliai bus prieinami nuo sausio 24 dienos, tačiau jų kainos mūsų regione dar nėra skelbiamos.

Kaip jau minėjome, atnaujinimo sulaukė ir „Mac Mini“, kuris dabar bus ne tik pigesnis, bet ir pasiūlys „Apple M2“ lustus. Du pigesni modeliai pasiūlys „M2“ variantą su 8 branduolių procesoriumi bei 10 branduolių vaizdo plokšte. Pigesnis modelis turės 256 GB, o brangesnis 512 GB vidinės atminties. Standartiniai variantai turės 16 GB operatyviosios (RAM), tačiau pirkėjai galės pasirinkti ir 32 GB RAM versiją.

Trečiasis „Mac Mini“ variantas bus siūlomas su „Apple M2 Pro“ mikroschemų rinkiniu, kuris turės 10 arba 12 branduolių procesorių bei atitinkamai 16 arba 19 branduolių GPU. Čia taip pat bus siūloma 16 GB operatyviosios (RAM) su ta pačia opcija turėti 32 GB. Vidinė talpa sieks iki 2 TB, renkantis vieną iš dviejų pigesnių variantų, arba iki 8 TB jeigu pirksite modelį su „M2 Pro“ lustu.

Skelbiama, jog visi nauji „Mac Mini“ variantai palaikys „Wi-Fi 6E“ standartą, o „M2 Pro“ variantas pasiūlys ir HDMI 2.1 jungį, o taip pat ir keturis „Thunderbolt 4“ lizdus, kuomet kiti du variantai turės tik po dvi.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas