„CES 2024“ parodos metu laukiama naujų „Nvidia“ vaizdo plokščių: aiškėja galima „RTX 40 Super“ serijos sparta bei preliminarios kainos

„Moore’s Law Is Dead“ paskelbė naują vaizdo įrašą, kuriame kalba apie „RTX 40 Super“ seriją. Gerai žinomas YouTube‘eris naujausiame video su visais dalinasi iš įvairių šaltinių gauta informacija apie „RTX 40 Super“ seriją. Bene įdomiausia informacija yra apie būsimas kainas ir spartą.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„CES 2024“ parodos metu laukiama naujų „Nvidia“ vaizdo plokščių: aiškėja galima „RTX 40 Super“ serijos sparta bei preliminarios kainos

Kaip teigia „Moore’s Law Is Dead“, šiuo metu „Nvidia“ planuoja „RTX 4080 Super“ plokštėms taikyti 999 JAV dolerių kainą. „Nvidia RTX 4070 Ti Super“ kaina yra 799, o „RTX 4070 Super“ - 599 JAV doleriai. Tuo pačiu planuojama šiek tiek sumažinti „RTX 4070“ kainą, kuri po „Super“ serijos išleidimo turėtų nukristi iki 549 dolerių. Tuo tarpu kiti modeliai kuriuos pakeičia „Super“ variantai palaipsniui dings iš prekybos. Kaip visada, išankstines kainas reikia vertinti atsargiai, nes kaina yra tas dalykas, kurią gamintojas gali pakeisti paskutinę minutę.

Kalbant apie spartą, jau seniai viskas buvo daugmaž aišku ko tikėtis iš „Super“ serijos. Kaip teigia „Moore’s Law Is Dead“, pati „Nvidia“ planuoja, kad „RTX 4080 Super“ bus apie 5 proc. greitesnė už pirmtaką, „RTX 4070 Ti Super“ bus 15 proc. greitesnė už pirmtaką, o „RTX 4070 Super“ irgi bus 15 proc. greitesnė už pirmtaką.

Pats „Moore’s Law Is Dead“ irgi paskaičiavo kiek galėtų būti greitesnės naujos serijos vaizdo plokštės pasitelkdamas išaugusį dažnį, CUDA branduolių skaičių ar atminties spartą. Pagal šią metodiką „Nvidia RTX 4080 Super“ sparta išaugs 6 proc., „RTX 4070 Ti Super“ - 22 proc., o „RTX 4070 Super“ - maždaug 13 proc.

Spėjama, kad naujosios „Nvidia“ vaizdo plokštės bus pristatytos 8 dieną per specialų pranešimą parodoje CES 2024. Pristatymo metu daugiausia dėmesio bus skiriama pateikiant išsamias specifikacijas ir informaciją apie kainas.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas