CES 2024

Prasidėjus naujiems metams visų dėmesį sukausto didžiausia technologijų paroda pasaulyje – tai CES 2024. „Consumer Electronics Show“ kasmet rengiama Las Vegaso konferencijų centre Vinčesteryje, Nevados Valstijoje, JAV. Šiemet ši paroda vyks sausio 9 – 12 dienomis ir tai svarbiausia naujųjų technologijų paroda pasaulyje. Visas karščiausias CES 2024 naujienas bei informaciją apie pristatytus produktus rasite šiame puslapyje.

CES 2024 istorija ir ko tikėtis šiemet

CES technologijų paroda pirmą kartą surengta buvo dar 1967 metų birželio mėnesį. Tuomet šis renginys įvyko Niujorke. Tuomet parodoje dalyvavo 17 500 lankytojų ir 100 eksponentų. Įdomu ir tai, jog „Consumer Electronics Show“ 1978 – 1994 metų laikotarpiu buvo rengiama dukart per metus. Sausį ji buvo organizuojama Las Vegase, pavadinimu „Winter Consumer Electronics Show (WCES)“, o birželį viskas buvo perkeliama į Čikagą, pavadinimu „Summer Consumer Electronics Show (SCES)“.

Kartais net sunku patikėti, kad kiekvieno sausio pradžioje mus užgriūva didžiausi technologijų naujienų pristatymai. Taip įvyks ir šiemet vykstančios CES 2024 parodos metu. Ši didžiulė paroda, kuri vyksta Las Vegaso konferencijų centre, taps technologijų pasaulio centru nuo sausio 9 iki sausio 12 dienos.

Šiais metais parodoje tikimasi daug naujos kompiuterių aparatinės įrangos, naujų televizorių ir daugybės kitų prietaisų, iš kurių kai kurie gali būti niekada nepradėti gaminti. Nors parodų salės iš tikrųjų bus atidarytos tik sausio 9 dieną, tačiau CES 2024 iš tikrųjų prasideda gerokai anksčiau. Sekmadienį, sausio 7 dieną, parodoje „CES Unleashed“, kurioje paprastai pristatomi kai kurie įdomesni įrenginiai ir produktai.

CES 2024 parodos metu tikimasi, jog pagrindinis dėmesys bus skiriamas naujos kartos automobiliams. Elektromobiliai ir jiems skirti sprendimai neabejotinai bus svarbi tema, tačiau reikėtų nepamiršti ir skraidančių transporto priemonių, kas taip pat yra labai populiaru tokio tipo parodose. Žinoma, dirbtinis intelektas bus dar viena svarbi tema. Naujausi produktai, kurie aprūpinti tokiais sprendimais – nusimato tikrai įdomių naujienų.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas