Kompiuterių savininkai ploja rankomis: atsirado nauja galimybė, kuri turėtų patikti daugeliui „Android“ telefonų turėtojų

Tomas Eidukevičius

2023-06-10, 12:20

2 komentarai (-ų)

Naujoji „Microsoft“ operacinė sistema „Windows 11“ turi novatorišką funkciją, leidžiančią „Android“ programoms veikti tiesiogiai asmeniniuose kompiuteriuose. Šią funkciją įgalina „Windows“ posistemė, skirta „Android“ (WSA).

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Kompiuterių savininkai ploja rankomis: atsirado nauja galimybė, kuri turėtų patikti daugeliui „Android“ telefonų turėtojų

Ji gavo atnaujinimą, leidžiantį „Android“ programoms pasiekti kompiuteryje saugomus failus. Tai atveria naują „Android“ programų ir „Windows“ kompiuterių sąveikos galimybių pasaulį.

Pavyzdžiui, vartotojai gali importuoti nuotraukas, vaizdo įrašus ir kitų tipų failus iš savo kompiuterio į „Android“ programas, veikiančias „Windows 11“, ir naudoti juos tiesiogiai šiose programose. Tai apima tokias populiarias programas kaip „TikTok“, kurias dabar galima naudoti „Windows 11“ kompiuteryje.

Nepaisant to, kad ši nauja funkcija žymiai pagerina „Android“ programų naudojimą „Windows 11“, saugumo sumetimais vis dar yra tam tikrų apribojimų. „Android“ programos gali pasiekti tik failus, esančius vartotojo profilio aplanke. Tai daroma siekiant užkirsti kelią nepageidaujamiems arba neskelbtiniems duomenims pasiekti.

Siekdama dar labiau užtikrinti saugumą, „Microsoft“ įdiegė tam tikras priemones „Windows“ posistemėje, skirtoje „Android“, pavyzdžiui, dialogo langą, kuriame prašoma vartotojo leidimo prieš programai pasiekiant kompiuteryje saugomus failus.

Naujoji funkcija jau prieinama vartotojams, dalyvaujantiems WSA peržiūros programoje su „OS Build 2305“ ar naujesne versija. Tačiau „Microsoft“ siūlo ir alternatyvą – programėlę „Prisijungti prie telefono“, kuri leidžia vartotojams rodyti savo išmaniojo telefono ekraną arba tiesiogiai naudotis mobiliajame telefone saugomomis programėlėmis „Windows“ staliniame ar nešiojamajame kompiuteryje. Vartotojai gali atsisiųsti šią programą iš šios „Microsoft“ nuorodos.

Apibendrinant galima pasakyti, kad galimybė paleisti „Android“ programas tiesiogiai „Windows 11“ yra reikšmingas „Android“ programėlių ir „Windows“ kompiuterių naudojimo patobulinimas.

Ši funkcija mobilųjį pasaulį dar labiau priartina prie darbalaukio patirties. Vartotojai gali lengviau integruoti mobiliuosius įrenginius su kompiuteriais. Nors saugumo sumetimais yra apribojimų, „Microsoft“ įdiegė priemones, skirtas užtikrinti, kad jautrūs duomenys būtų apsaugoti, tad vartotojai gali drąsiai naudotis šia funkcija.

2 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas