Kompiuteriai

„Samsung“ ir „Google“ kuria neįtikėtiną produktą: naujasis įrenginys leis paversti išmanųjį telefoną itin galingu kompiuteriu

Technologijų įmonės turi daug projektų, kurie neatitinka lūkesčių. Pavyzdžiui, „Google ChromeOS“ ir „Samsung“ DeX nebuvo tokios sėkmingos, kaip tikėtasi. Tačiau sklando gandai, kad „Samsung“ kuria naują įrenginį, kuriame bus suderintos „DeX“ ir „ChromeOS“. Tai gali būti būdas abiem įmonėms pasiekti norimą sėkmę.

„Samsung“ ir „Google“ kuria neįtikėtiną produktą: naujasis įrenginys leis paversti išmanųjį telefoną itin galingu kompiuteriu

„DeX“ yra platforma, leidžianti vartotojams prijungti savo „Samsung Galaxy“ išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius prie monitoriaus ar televizoriaus, norint sukurti darbalaukio patirtį. Prijungus prie didesnio ekrano, „DeX“ išplečia telefono ekraną ir suteikia prieigą prie viso dydžio klaviatūros ir pelės.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Tuo tarpu „ChromeOS“ yra lengva operacinė sistema, skirta „Chromebook“ kompiuteriams, kurie paprastai yra ekonomiški nešiojamieji kompiuteriai. Dabar šių dviejų produktų galia susilies.

Sklando gandai, kad „Samsung“ kuria naują įrenginį, kuriame „DeX“ platforma suderinama su „Google ChromeOS“. Teigiama, kad įrenginys, kuris, pasak gandų, bus vadinamas „DeXbook“, bus varomas „Exynos“ lustu ir gali būti anonsuotas kartu su nauja „Exynos“ varoma „Galaxy Book“, skirta „Windows“, veikiantiems „Arm“ pagrindu.

Kaip žinote, „Exynos“ yra „Samsung“ mobilusis procesorius. Paprastai jis naudojamas „Galaxy“ išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, tačiau jis taip pat buvo panaudotas kai kuriuose nešiojamuosiuose kompiuteriuose. Teigiama, kad „Exynos“ efektyviau išnaudoja energiją nei „Intel“ lustai, todėl „DeXbook“ gali tapti patrauklesnis pasirinkimas vartotojams, ieškantiems ilgai veikiančios baterijos. Tačiau kalbant apie našumą, tai prastesnis pasirinkimas.

Šiuo metu „DeXbook“ vis dar yra gandų lygyje. Tačiau jei „Samsung“ nuspręs išleisti šį įrenginį, tai gali būti labai patrauklus pasirinkimas vartotojams, ieškantiems universalaus ir galingo nešiojamojo kompiuterio.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas