„Windows“ kompiuterių turėtojų laukia dideli pokyčiai: „Microsoft“ patvirtino apie naują „Windows“ versiją, atnaujinimo sulauksime jau netrukus

JAV technologijų milžinė „Microsoft“ dar ne taip seniai išleido „Windows 11“ operacinės sistemos versiją, kurios laukiama buvo kone dešimtmetį. Nors tai buvo geros naujienos daugeliui, tačiau bendrovė nuolat susiduria su įvairiausiomis nenumatytomis problemomis.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Windows“ kompiuterių turėtojų laukia dideli pokyčiai: „Microsoft“ patvirtino apie naują „Windows“ versiją, atnaujinimo sulauksime jau netrukus

„Microsoft“ jau greitai ketina nutraukti „Windows 10“ operacinės sistemos palaikymą, tačiau tai niekaip nepriverčia vartotojų atsinaujinti ir pradėti naudotis „Windows 11“ versija. Dabar oficialiai pristatyta ir naujausia pastarosios platformos versija.

Kompanijos atstovai oficialiai paskelbė apie naująją „Windows 11 24H2“ operacinės sistemos versiją, tačiau išsamaus pakeitimų sąrašo nepaskelbė ir kol kas nėra aišku kada šis naujinys pasieks „Windows“ kompiuterių naudotojus.

„Microsoft“ pažymėjo, kad naujoji operacinės sistemos versija bus prieinama dar šiemet ir pasiūlys didžiulį funkcionalumo atnaujinimą. Apie tai buvo paskelbta kartu su „Windows 11 build 26052“ versija, kuri dabar yra prieinama „Dev“ ir „Canary“ kanaluose.

„Windows 11 24H2“ platformos versija yra šių metų metinis funkcijų atnaujinimas, o tai rodo, kad šiemet tikriausiai neturėtume tikėtis didesnių naujienų. Šį mėnesį išleistame „Moment 5“ bus keletas nedidelių pakeitimų, o daug daugiau jų bus 24H2 versijoje.

Visa kita, įskaitant gandus apie „Windows 12“, jei tokie planai apskritai egzistuoja, turėtų debiutuoti ne anksčiau kaip 2025 metai, o galbūt ir dar vėliau. Nepaisant tikėtino revoliucinių dirbtinio intelekto funkcijų atsiradimo, „Windows 11“ ir toliau išliks pagrindinė „Microsoft“ kuriamos operacinės sistemos versija.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas