„Samsung“ išplėtė išmaniųjų laikrodžių asortimentą: kartu su „Galaxy Watch7“ pristatytas ir išskirtinis „Galaxy Watch Ultra“

Pranešimas spaudai

2024-07-10, 16:00 (atnaujinta 2024-07-10, 16:17)

0 komentarų

Technologijų bendrovė „Samsung“ liepos 10 d. Paryžiuje pristatė naują išmaniųjų laikrodžių liniją, kurią sudaro „Galaxy Watch7“ ir pirmąkart serijos istorijoje debiutuojantis, dar daugiau galimybių siūlantis „Galaxy Watch Ultra“.

Prasidėjo MEGA „Aliexpress“ išpardavimai – visą svarbiausią informaciją rasite paspaudę čia.
„Samsung“ išplėtė išmaniųjų laikrodžių asortimentą: kartu su „Galaxy Watch7“ pristatytas ir išskirtinis „Galaxy Watch Ultra“

Naujieji įrenginiai aprūpinti pažangesniais sveikatos rodiklių stebėjimo jutikliais bei „Galaxy AI“ dirbtiniu intelektu (DI), teikiančiu suasmenintas sveikatingumo įžvalgas, taip prisidedant prie kasdienės savijautos gerinimo.

„Kiekvienas žmogus yra unikalus, todėl geriausių rezultatų savo sveikatinimo kelionėje įmanoma pasiekti tik turint individualų planą. Pasitelkdamas DI ir itin tikslų, į susirgimų prevenciją nukreiptą fizinių rodiklių stebėjimą, „Galaxy Watch7“ geba kurti personalizuotas treniruotes ir padėti įsigilinti į savo sveikatą per holistinę prizmę. „Galaxy Watch Ultra“ šias „Galaxy Watch7“ galimybes papildo dar atsparesniu korpusu, ekstremaliam sportui pritaikytais treniruočių režimais bei didesne baterijos ištverme“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

„Galaxy Watch7“ – kasdienis pagalbininkas siekiantiems sveikatingumo tikslų

„Galaxy Watch7“ motyvuoja kasdien palaikyti sveiką gyvenseną, pasiūlydamas daugiau būdų visapusiškai pažinti save. Vartotojai gali sekti daugiau nei 100 skirtingų treniruočių pasiūlymų ir kurti rutinas, tarpusavyje derindami skirtingus pratimus. „Race“ funkcija padeda sekti progresą, palygindama dabartinius ir buvusius sporto rezultatus – tai padeda išlaikyti motyvaciją toliau siekiant savo tikslų. Tuo metu su „Body Composition“ išmaniojo laikrodžio savininkai gali dar geriau pažinti savo kūną, matydami jį sudarančių raumenų, riebalų ir vandens kiekio pokyčius.

Be naujo DI algoritmo miego analizei, „Galaxy Watch7“ turi miego apnėjos aptikimo funkciją, kuri pastebi miego metu protarpiais nutrūkstančio kvėpavimo požymius. Naujasis išmanusis laikrodis vartotoją gali įspėti ir apie neįprastai dažną ar retą pulsą, aktyviai stebėti širdies ritmą bei pranešti apie įtariamą prieširdžių virpėjimą (Afib). Įrenginys taip pat geba išsamiai įvertinti vartotojo širdies sveikatą, pasitelkdamas reguliarius kraujospūdžio ir EKG matavimus.

Minėtų duomenų matavimą įgalina dar tikslesnis „BioActive Sensor“ jutiklių rinkinys. Pirmą kartą serijos istorijoje „Galaxy Watch7“ ir „Galaxy Watch Ultra“ suteiks galimybę be jokios papildomos įrangos nustatyti audiniuose esančių glikotoksinų (AGE) indeksą, kuris atspindi vartotojo senėjimo procesą ir metabolinę sveikatą. AGE indekso stebėjimas vyksta naudojant šviesos jutiklius, kurie veikia neviršijant IEC62471 saugos taisyklių nustatytų normų.

Kartu su šiais patobulinimais naujasis modelis pasižymės dar tikslesne dviejų dažnių GPS sistema, įgalinančia dar tiksliau nustatyti buvimo vietą ar sekti bėgimo maršrutą vietose, kur GPS ryšys yra silpnas.

„Galaxy Watch7“ tęsia „Samsung“ apvalaus dizaino tradiciją, leisdamas vartotojams prie savo stiliaus pritaikyti laikrodžio išvaizdą, pasitelkiant naujas banguotos formos ir spalvotų dygsnių apyrankes bei daugybę skirtingų virtualių įrenginio ekranų. „Galaxy AI“ ankstesnių susirašinėjimų analizei naudojanti „Suggested replies“ funkcija padeda vartotojams greičiau atsakyti į gautas žinutes tiesiai iš laikrodžio, o dvigubu pirštų paspaudimu – lengviau valdyti laikrodį ir prie jo prijungtą „Galaxy“ telefoną. Sklandų įrenginio valdymą papildomai pagerina tris kartus našesnis lustas.

„Galaxy Watch Ultra“ – didžiausia baterijos ištvermė ir atletams skirtos funkcijos

Remdamasis plačiomis „Galaxy Watch7“ sveikatos rodiklių stebėjimo galimybėmis, naujausias ir našiausias bendrovės išmaniųjų laikrodžių asortimento produktas „Galaxy Watch Ultra“ atveria vartus į dar įspūdingesnes sporto patirtis. Atkartodamas apvalius „Galaxy Watch“ dizaino elementus, pagalvėlės formos „Galaxy Watch Ultra“ korpusas sustiprina apsaugą nuo išorės veiksnių.

Ekstremaliam naudojimui pritaikytas tvirtas „Grade 4“ titano lydinio rėmas ir 10ATM atsparumas vandeniui šį išmanųjį laikrodį leidžia naudoti tiek 500 m žemiau jūros lygio, tiek 9000 m aukštikalnėse, todėl vartotojai be baimės gali leistis į pasiplaukiojimą vandenyne ar į ekstremalų dviračių žygį kalnuose. „Multi-sports“ greitasis meniu taip pat įgalina sekti triatlono ar kitas iš kelių skirtingų sporto šakų susidedančias treniruotes, o DI paremta funkcinės slenkstinės galios (FTP) matavimo funkcija vos per 4 minutes išmatuoja maksimalią dviračio mynimo jėgą. Visa tai, kartu su optimalų fizinį treniravimosi krūvį nustatančia „Personalized HR Zone“ funkcija, padeda išnaudoti visą savo potencialą treniruotėse.

„Galaxy Watch Ultra“ atsiradęs greitasis mygtukas leidžia laikrodyje greitai pasinaudoti žemėlapiu, atverti treniruotės valdymą ar aktyvuoti kitas naudingas funkcijas. Be to, ekstremaliam naudojimui pritaikytas laikrodis aprūpintas pagalbos sirenos funkcija ir itin ryškiu ekranu, kuris leidžia svarbiausią informaciją įžiūrėti net ryškiausioje saulės šviesoje. O tam, kad į ilgus nuotykius būtų galima leistis užtikrintai, išmanusis laikrodis siūlo didžiausią baterijos ištvermę „Galaxy Watch“ istorijoje – 100 valandų „Power Saving“ režimą arba 48 valandas, aktyvavus „Excercise Power Saving“ parinktį.

„Galaxy Watch7“ ir „Galaxy Watch Ultra“ yra pirmieji „Android“ išmanieji laikrodžiai, paremti „Wear OS 5“ operacine sistema. Ši programinė įranga pagerina dėvimų įrenginių našumą ir baterijos ištvermę, todėl vartotojai gali džiaugtis sklandesniu valdymu bei ilgesniu baterijos veikimu. Šių išmaniųjų laikrodžių savininkai savo naudojimo patirtį gali praturtinti „Galaxy“ paslaugomis, „Google“ aplikacijomis ir vartotojų pamėgtomis trečiųjų šalių programėlėmis.

Naujųjų išmaniųjų laikrodžių išankstiniai užsakymai Lietuvoje prasidėjo liepos 10 d., o „Samsung“ partnerių parduotuvėse juos įsigyti bus galima nuo liepos 24 d. „Galaxy Watch7“ bus prieinamas dviejų dydžių – didesniojo modelio pirkėjai galės rinktis iš žalios ir sidabrinės spalvų, o mažesniojo – iš žalios ir kreminės. „Galaxy Watch Ultra“ turės vienintelę 47 mm dydžio versiją ir du spalvų pasirinkimus – titano pilkos, bei titano sidabrinės.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas