„Canon“ pristato SKAARHOJ RC-SK5 PTZ valdiklį su galingomis funkcijomis, kad galėtumėte tvirtai valdyti

„Canon Europe“ pristato naujausią naujovę RC-SK5 – profesionalų PTZ valdiklį, sukurtą bendradarbiaujant su visame pasaulyje žinomu gamintoju SKAARHOJ.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Canon“ pristato SKAARHOJ RC-SK5 PTZ valdiklį su galingomis funkcijomis, kad galėtumėte tvirtai valdyti

Išskirtinai „Canon“ sukurtas pažangiausias valdiklis nustato naują universalumo standartą gaminant kelias kameras – nuo ​​pradinio lygio transliacijų iki tiesioginių įvykių, tokių kaip muzikiniai pasirodymai ir koncertai ar paskaitų įrašymas aukštosiose mokyklose.

Sklandžiai integruodamas „Canon XC“ protokolą su profesionalios kokybės vairasvirte, „Zoom Rocker“ ir ratukais, valdiklis leidžia turinio kūrėjams suteikti savo kūriniams galingą kūrybinį pranašumą.

Su RC-SK5 lengva valdyti sklandžią kelių kamerų darbo eigą. Galimybė valdyti įvairias PTZ kameras ir „Canon“ vaizdo kameras per IP tinklą atveria naujas galimybes kurti dinamišką ir sinchronizuotą turinį.

Aukštos kokybės ir ergonomiško dizaino vairasvirtė užtikrina intuityvų valdymą, suteikdama lytėjimo ir jautrumo ryšį su kiekviena prijungta kamera su nauju tikslumo lygiu. Sklandus perėjimas iš plataus į teleskopą gali būti lengvai pasiekiamas naudojant „Zoom Rocker“, todėl naudotojai gali stebėti viską tiksliai valdydami, o papildoma 20 valdymo rinkinių pranašumai.

Galimybė prisijungti prie kitų SKAARHOJ produktų išplečia valdiklio galimybes suteikdama prieigą prie plačios ekosistemos, pvz., šoninio skydelio „Frame Shot Pro“, kuris siūlo dar intuityvesnį valdymą su spalvotais iš anksto nustatytų pozicijų vaizdais.

Papildoma mokama licencija atveria daugiau funkcijų ir suteikia laisvę integruoti RC-SK5 su įvairiais skirtingų gamintojų produktais ir įrenginiais, maksimaliai išnaudojant esamos infrastruktūros potencialą.

RC-SK5 bus galima įsigyti nuo 2024 m. kovo mėn. už rekomenduojamą pardavimo kainą – 3225 EUR , be PVM.

Pagrindinės specifikacijos

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas