„Ignitis“ dalinasi itin svarbia informacija: jau dabar galima atlikti veiksmus, kurie leis gerokai sutaupyti ateityje, sužinokite ką reikia padaryti

Artėjant šaltajam sezonui rekomenduojama pradėti galvoti apie ateisiantį šildymo poreikį. Ekspertai ragina galvoti apie efektyvius šildymo sprendimus, kurie gali realiai sumažinti mėnesio išlaidas už dujas ir elektrą. Tačiau tai dar ne viskas.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Ignitis“ dalinasi itin svarbia informacija: jau dabar galima atlikti veiksmus, kurie leis gerokai sutaupyti ateityje, sužinokite ką reikia padaryti

Esate užfiksavę elektros tiekimo kainą iki gruodžio galo? „Ignitis“ rūpinasi savo klientais, kad jūs pratęstumėte planą kuo geresnėmis sąlygomis ir išvengtumėte galimo kainų kilimo žiemą. Todėl jau dabar kviečiame užfiksuoti elektros tiekimo kainą 8 mėnesiams.

Kodėl verta nelaukti gruodžio ir jau dabar užfiksuoti kainą, kuri įsigalios nuo naujų metų?

  • Ribotas pasiūlymas – pasinaudokite, kol dar yra laisvų jam rezervuotų kilovatvalandžių.
  • Naudinga – užsitikrinsite šiuo metu geriausią „Ignitis“ siūlomą elektros tiekimo kainą.
  • Saugu – išvengsite galimo elektros kainos kilimo.

Numatyti elektros kainos pokyčius yra nelengva, nes juos lemia daug skirtingų veiksnių. Vis tik, pastebimas tam tikras sezoniškumas. Įprastai, šaltuoju metų laiku elektra brangsta , nes tuo metu išauga energijos poreikis šildymui, o saulės elektros energijos gamyba ženkliai sumažėja. Todėl žiema dažniausiai yra mažiau palankus metas fiksuoti elektros tiekimo kainą.

Siūlomas 8 mėnesių tiekimo kainos fiksavimo laikotarpis pasibaigs vasaros gale, prieš šildymo sezoną – įprastai, palankesniu laiku vėl užfiksuoti elektros tiekimo kainą.

Kaip pratęsti planą?

Paprasčiausia planą pratęsti „Ignitis“ savitarnoje. Užtruksite vos 2 minutes! Visų pirma, keliaujama į „Ignitis“ internetinę svetainėje ir viršuje, dešinėje pusėje, spaudžiame „Savitarna“ bei prisijungiame prie jos su jums tinkamiausiu prisijungimo būdu. Žinoma, jeigu paskyros neturite – tuomet prieš prisijungiant, reikėtų ją susikurti.

Prisijungus prie „Ignitis“ savitarnos – matysite visus savo turimus planus bei objektus, jeigu jų turite daugiau nei vieną. Taigi, pasirenkame norimą objektą ir planą bei spaudžiame mygtuką „Keisti“. Atlikus šį veiksmą – atsidarys naujas langas, kuriame reikės patvirtinti, kad leidžiate bendrovei tvarkyti asmens duomenis. Spaudžiame „Sutinku“.

Kitame žingsnyje išvysite skaičiuoklę, kuri padės išsirinkti jums tinkamiausią planą. Jums rodomas turimas laiko zonų skaičius, kurio keisti negalite, o žemiau pateikiamas jūsų sunaudojamos elektros kiekis. Jeigu manote, kad šie skaičiai gali keistis – skaičius galite pakoreguoti. Verta pastebėti, kad galite suvesti skaičius pagal mėnesį arba metus.

Atlikus pakeitimus, jeigu tokių buvo, spaudžiame „Skaičiuoti kainą“. Sekančiame žingsnyje jau matysite planus, iš kurių galėsite išsirinkti jums tinkamiausią. „Ignitis“ pateiks pasiūlymus, o kainą galėsite fiksuoti 12 arba 24 mėnesiams. Verta pastebėti, kad fiksuojant kainą ilgesniam laikotarpiui – galėsite pasirinkti papildomą nuolaidą, kas leis sutaupyti dar šiek tiek pinigų.

To paties lango apačioje jūs galite pasirinkti ir žaliosios energijos opciją, o taip pat ir išmaniosios energijos planą. Tokią opciją rasite viršutinėje lango dalyje, dešinėje pusėje. Šis planas puikiai tinka sekantiems elektros energijos kainas biržoje arba tiems, kurie nenori mokėti fiksuoti kainos. Tiesa, tokia opcija galima tik tuomet kai turite išmanųjį skaitiklį.

Išsirinkus tinkamiausią jums planą – spaudžiame „Sudaryti sutartį“. Naujame lange matysite jūsų objektui taikomo „Ignitis“ plano informaciją – norėdami pakeisti planą, spauskite „Sutinku, keičiu planą“. Kitame žingsnyje reikia patikrinti savo kontaktinius duomenis ir jeigu viskas tvarkoje – spaudžiame mygtuką „Užsakyti“.

Atlikus visus šiuos veiksmus – jūsų „Ignitis“ planas sėkmingai pakeistas. Belieka paspausti „Ačiū, supratau“ mygtuką ir jūs grįšite į pradinį savitarnos puslapį. Čia jau galėsite matyti informaciją apie naująjį jūsų planą.

Jei neturite galimybių naudotis savitarna, planą pratęsti galite paskambinę telefonu +37061121802 arba atvykę į klientų aptarnavimo centrą.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

6 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas