„Ignitis“ perspėja savo klientus: liko vos kelios dienos atlikti pakeitimus, kitaip gali tekti mokėti daugiau nei norėtųsi

Pranešimas spaudai

2023-06-27, 14:32

0 komentarų

Einant į pabaigą valstybės kompensacijoms, „Ignitis“ ragina savo klientus suskubti ir pasikeisti turimą elektros tiekimo planą į pigesnį.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Ignitis“ perspėja savo klientus: liko vos kelios dienos atlikti pakeitimus, kitaip gali tekti mokėti daugiau nei norėtųsi

Gyventojai, kurie nori nuo liepos už elektrą mokėti mažiau, turėtų suskubti per artimiausias tris dienas pasikeisti turimą elektros planą į pigesnį, primena „Ignitis“. Šių metų liepos 1 d. baigia galioti valstybės kompensacija už elektrą, o iki birželio 29 d. dar yra galimybė pasikeisti turimą planą į pigesnį, patogiausia tai padaryti internetu.

„Didesnis stabilumas rinkoje ir šiltojo sezono pradžia lėmė palankesnes elektros kainas biržoje, todėl dabar svarbu nepavėluoti peržiūrėti savo elektros tiekimo planą ir sutartį. Pasikeitus elektros tiekimo planą, galima fiksuoti mažesnę elektros kainą ilgesniam laikotarpiui arba išbandyti su biržos kainomis susietą elektros planą“, – teigia „Ignitis“ privačių klientų padalinio vadovas Andrius Kavaliauskas.

Anot jo, ši informacija aktualiausia tiems klientams, kurie šiuo metu už elektrą moka 28 ct/kWh ir daugiau bei gauna valstybės kompensaciją.

Norėdama apsaugoti klientus, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių iki birželio 29 d. nespės pasikeisti turimų elektros planų, „Ignitis“ nuo liepos 1 d. vienašališkai sumažins elektros kainą iki 28 ct/kWh. Ši kaina bus užfiksuota iki administruojamos sutarties termino pabaigos.

A. Kavaliauskas primena, kad paprasčiausias būdas pasikeisti galiojantį elektros tiekimo planą – prisijungus prie savitarnos svetainės internete – taip galima išvengti apsilankymo „Ignitis“ klientų aptarnavimo skyriuje ir galimo laiko gaišimo eilėse.

Tiems elektros vartotojams, kurie ankstesnės sutarties sudarymo metu gavo nuolaidų, jų „Ignitis“ grąžinti nereikės. Tai bus taikoma tiems klientams, kurie planą pasikeis iki birželio 29 d. dienos ir liks „Ignitis“ nepriklausomo tiekimo klientais ne trumpiau kaip šešis mėnesius. Šešių mėnesių laikotarpis skaičiuojamas nuo naujo plano įsigaliojimo pradžios.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas