Prie įmonių grupės „Oixio“ prisijungė „BRS Networks Baltic“: kartu pradės plėtrą Vokietijoje

Prie „Oixio“ grupės IT infrastruktūros ir kibernetinio saugumo bendrovės „Oixio IT“ prisijungė įmonė „BRS Networks Baltic“. Kartu jos pradės pasirengimą tolesnei plėtrai iš Baltijos šalių vidaus rinkos į eksporto rinkas.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Prie įmonių grupės „Oixio“ prisijungė „BRS Networks Baltic“: kartu pradės plėtrą Vokietijoje

Pirmiausiai jau šių metų pirmąjį ketvirtį veiklą numatyta pradėti Vokietijoje. Numatoma, kad Lietuvos „Oixio“ vėliau šiemet taip pat pradės teikti paslaugas Vokietijos klientams.

Plėtrą padiktuoja augantys klientai

Kaip teigia „Oixio group“ valdybos pirmininkas Ivo Suursoo, įmonių kompetencijų apjungimas orientuotas į jau esamų didelių klientų augimą ir naujų pritraukimą Vokietijos rinkoje.

„Tarptautinė plėtra – logiškas ir savalaikis mūsų žingsnis. Matome Baltijos šalių kompetencijų eksporto potencialą Vokietijoje ir apjungę jėgas su „BRS Networks Baltic“ komanda mes esame pasirengę jį įgyvendinti. Pastaroji bendrovė turi didelę patirtį kuriant ir valdant IT infrastruktūrą tarptautinėms pramonės įmonėms, o susijungimas padės užtikrinti tolesnę mūsų grupės plėtrą. Nuo šiol galėsime savo klientams pasiūlyti daug platesnį IT, skaitmeninimo ir kibernetinio saugumo paslaugų spektrą ne tik Baltijos šalyse, bet ir visoje Europoje“, – išskiria Ivo Suursoo.

Didžiausio dabartinio „BRS Networks Baltic“ kliento „Hanza“ informacijos valdymo direktorius Folkertas Wierda teigia, kad bendrovė yra svarbus „Hanza“ IT partneris: „Kadangi sparčiai augame, mums reikia IT partnerio, kuris augtų kartu su mumis – pagal dydį, geografiją ir kompetenciją. Todėl „Hanza“ nuoširdžiai sveikina „BRS Networks Baltic“ ir „Oixio“ jėgų sujungimą. Šių įmonių veiklos pradžia Vokietijoje puikiai dera su „Hanza“ augimu Vokietijoje ir didėjančiais mūsų IT paslaugų poreikiais šioje rinkoje“.

Daugiau galimybių Lietuvos įmonei

Pasak „Oixio“ vadovo Lietuvoje Dovydo Zinkevičiaus, prasidėjusi įmonių grupės plėtra į Vokietiją sudaro palankias sąlygas šios rinkos bendrovėms siūlyti papildomas paslaugas ar produktus iš Lietuvos.

„Vokietijos rinką vertiname ne tik kaip logišką plėtros etapą, bet ir galimybę šiai rinkai pasiūlyti produktus, kurie vystomi Lietuvoje. Tai produktai, kurių pardavimui bei diegimui reikia atitinkamo pasiruošimo dėl savo kompleksijos. Taigi, prasidėjus paslaugų krepšelio augimui, iš Lietuvos būtų eksportuojamos papildomos paslaugos. Jau dabar matome potencialą darbuotojų savitarnos portalo, IFRS16, BDAR reguliacinių reikalavimų, licencijų valdymo ar analitikos sprendimams“, – sako Dovydas Zinkevičius.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas