„Sony“ pristato 3 naujus belaidžius mikrofonus, kurie išsiskiria garso kokybe ir kompaktišku dydžiu

„Sony“ plečia savo mikrofonų spektrą ir pristato tris naujus belaidžių mikrofonų modelius „ECM-W3“, „ECM-W3S“ ir „ECM-S1“. Šie inovatyvūs mikrofonai išsiskiria itin aukštos kokybės garso fiksavimu ir kompaktiška forma, o vaizdo turinio kūrėjams siūlo nepriekaištingą garso įrašymą įvairiose filmavimo situacijose.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Sony“ pristato 3 naujus belaidžius mikrofonus, kurie išsiskiria garso kokybe ir kompaktišku dydžiu

Kompaktiški mikrofonai „ECM-W3“ ir „ECM-W3S“ puikiai tinka su įvairiu formatu dirbantiems vaizdo turinio kūrėjams, įskaitant vaizdo dienoraščius ar interviu, nes jie leidžia užfiksuoti aukštos kokybės balsą toliau nuo kameros.

Modelis „ECM-W3“, kurį sudaro du mikrofonai, yra idealus sprendimas interviu ir dviejų žmonių pokalbiams užfiksuoti, tuo metu mikrofono „ECM-W3S“ pranašumas išryškėja filmuojant vaizdo dienoraščio ar kito tipo vaizdo turinį. Abu mikrofonų modeliai geba tiksliai užfiksuoti garsą ir tuo pačiu metu slopinti aplinkos triukšmą. „Multi-Interface Shoe“ (MI) jungtis leidžia juos naudoti su įvairiais „Sony“ fotoaparatais, jų suderinamumą dar labiau išplečia „USB Type-C“ ir 3,5 mm garso jungtys. Naudojantis pastarosiomis, juos galima prijungti prie kitų fotoaparatų ar kamerų, išmaniųjų telefonų, kompiuterių ir pan. Mikrofonai aprūpinti dėklais su baterija, kuriuose juos galima patogiai įkrauti.

Profesionaliems videografams ir vaizdo turinio kūrėjams skirtas studijos tipo mikrofonas „ECM-S1“, kurį galima panaudoti filmavimui, tiesioginėms transliacijoms ar tinklalaidėms. Šis mikrofonas išsiskiria nedidele forma ir 14 mm skersmens kapsulėmis bei yra pritaikytas itin kokybiškai užfiksuoti žmogaus balsą. Galimybė šį mikrofoną sklandžiai prijungti prie kamerų, kompiuterių ar išmaniųjų telefonų paverčia jį universaliu įrankiu siekiant kurti įtraukų vaizdo turinį. Naudojant šį mikrofoną garsas belaidžiu būdu įrašomas tiesiai į įrenginį, todėl šiuo atveju nepasireiškia „garso ir vaizdo vėlavimo“ efektas, kuris yra būdingas naudojant atskirus įrenginius, o vėliau nereikia atlikti vėlavimo kompensacijos.

„Sony“ mikrofonai „ECM-W3“, „ECM-W3S“ ir „ECM-S1“ atspindi „Sony“ įsipareigojimą vystyti aukštos kokybės inovacijas. Su šiais naujais produktais „Sony“ toliau išplečia garso technologijų ribas bei leidžia vaizdo kūrėjams panaudoti išskirtinę garso kokybę įvairiuose formatuose.

Pagrindinės mikrofonų „ECM-W3“ ir „ECM-W3S“ ypatybės

Tikslus garso fiksavimas su mažesniu triukšmo lygiu

Modelis „ECM-W3“ turi dviejų kanalų imtuvą ir du mikrofonus, o „ECM W3S“ susideda iš vieno kanalo imtuvo ir vieno mikrofono. Abu šie modeliai tiksliai fiksuoja garsą su minimaliu foniniu triukšmo lygiu.

Mikrofonuose panaudotas triukšmo mažinimo filtras, kuris efektyviai pašalina šaižų garsą skaitmeninio signalo apdorojimo metu, ir žemų dažnių filtras, slopinantis vėjo, oro kondicionieriaus ar vibracijos garsus. Be to, pridėta priešvėjinė apsauga padeda sumažinti stipraus vėjo ar į mikrofoną iškvepiamo oro poveikį, taip įrašant nuo įvairaus foninio triukšmo apsaugotą garsą. Kartu funkcionuodami šie filtrai ir ekranas sumažina pašalinių garsų lygį, kurį vėliau reikėtų koreguoti postprodukcijos metu.

Prijungus mikrofonus prie „Sony“ fotoaparato per „Multi-Interface Shoe“ (MI) jungtį, per „ECM-W3“ ir „ECM-W3S“ imtuvus skaitmeninis garso signalas įrašomas tiesiogiai fotoaparate. Tai leidžia išgauti nepriekaištingą garso kokybę su minimaliu pašalinio triukšmo lygiu. Be to, mikrofonuose yra apsaugos funkcija, kuri sumažina garso iškraipymus esant stipriam garsui, o signalo slopintuvas leidžia rankiniu būdu sumažinti įrašo garsumo lygį. Abu mikrofonai palaiko „Bluetooth 5.3“ ryšio standartą ir „LC3Plus“ glaudinimo algoritmą bei išsiskiria mažomis energijos sąnaudomis, žemu signalo vėlavimu ir aukšta garso kokybe.

Daugiau patogumo dėl universalių jungčių

Galimybė mikrofonus prijungti per „MI Shoe“ jungtį suteikia daugiau lankstumo filmuojant, nes nereikia naudoti baterijos ar laidų. Energija iš fotoaparato tiekiama tiesiai į mikrofono imtuvą, todėl nereikia baimintis dėl to, kad jis išsikraus. Mikrofono imtuvas taip pat turi „USB Type-C“ jungtį, todėl skaitmeninį garso signalą (48kHz/24bit) iš jo per USB kabelį galima perduoti tiesiai į išmanųjį telefoną ar kompiuterį. Jis taip pat turi 3,5 mm garso stereo jungtį, todėl gali būti naudojamas su įvairiomis kameromis, kompiuteriais, diktofonais ir kitais įrenginiais. Kartu pridedama MI jungties apsauga, kurią galima panaudoti kaip mikrofono stovą, kai jis naudojamas atskirai nuo fotoaparato, arba jį pritvirtinti prie atitinkamo telefono laikiklio.

Pats mikrofonas turi 3,5 mm mažesnio standarto jungtį, kurią galima panaudoti dar vienam išoriniam mikrofonui prijungti. Pavyzdžiui, prie jos galima prijungti prisegamą mikrofoną, tokį, kaip „ECM-LV1”, kuris padės tiksliau užfiksuoti garsą mikrofoną paslėpus po drabužiais. Su pilnai įkrauta baterija mikrofoną galima naudoti iki 6 val. laiko.

Kompaktiškas ir lengvas, mobilus, su įkraunamu dėklu

Vieno mikrofono išmatavimai siekia 25 mm x 52,5 mm x 20,5 mm, o jo svoris – 17 gramų. Imtuvo išmatavimai siekia 32 mm x 29 mm x 50 mm, jo svoris siekia 25 gramus. Papildomo patikimumo suteikia tai, kad šie mikrofonai yra atsparūs dulkėms ir drėgmei, tad juos nesibaiminant galima naudoti lauko sąlygose. Kartu pridedamas mažo svorio dėklas su baterija, kuriame galima patogiai įkrauti mikrofonus tolesniam naudojimui.

Pagrindinės mikrofono „ECM-S1“ ypatybės

Aukštos kokybės garso fiksavimas ir vaizdo bei garso signalų suderinimas

Studijos tipo mikrofonas „ECM-S1“ turi 3 plataus skersmens (14 mm) kapsules, dėl kurių garsas gali būti fiksuojamas keliais skirtingais būdais: viena kryptimi, įvairiomis kryptimis ar stereo būdu. Mikrofonas išsiskiria dideliu jautrumu ir plačiu fiksuojamų dažnių spektru, mažu pašalinio triukšmo lygiu ir aiškiai įrašomais net ir švelniais garsais.

Mikrofonas sukonfigūruotas taip, kad kuo natūraliau ir aiškiau užfiksuotų žmogaus balsą ir tuo pačiu metu perteiktų realistišką ir turiningą foninio garso tekstūrą. Jis aprūpintas triukšmo filtru, kuris pašalina šaižius garsus signalo apdorojimo procese, ir žemų dažnių filtru, kuris sumažina tokių pašalinių garsų kaip vėjas, oro kondicionierius ar vibracijos poveikį galutiniame įraše.

Pagerintas garso fiksavimas, kompaktiška forma ir universalios jungtys

„ECM-S1“ mikrofonas sveria tik 157 gramus, yra kompaktiškų išmatavimų (63 mm x 137,5 mm x 63 mm), o jo imtuvas sveria 25 gramus (32 mm x 29 mm x 50 mm). Itin mažas energijos sąnaudas užtikrina „Bluetooth 5.3“ ryšio standartas ir „LC3plus“ glaudinimo algoritmas. Jie taip pat lemia mažą signalo vėlavimą ir aukštą garso kokybę. Belaidis ryšys suteikia daugiau lankstumo įrašyti garsui nepriklausomai nuo aplinkos sąlygų. Šis mikrofonas suderintas taip, kad galėtų aiškiai užfiksuoti pokalbius ar dainavimą tuo pat metu skambant instrumentinei muzikai.

Mikrofono imtuvas gali būti prijungtas prie suderinamo fotoaparato per „MI Shoe“ jungtį. Mikrofonas ir imtuvas turi „USB Type-C“ išvesties jungtis, kurios palaiko 48kHz/24 bitų standarto garso signalo perdavimą. Tai leidžia užfiksuoti aukštos kokybės garsą prijungus mikrofoną ar jo imtuvą prie kompiuterio ar išmaniojo telefono. Mikrofono imtuvas taip pat turi 3,5 mm garso išvesties jungtį.

Aukšto lygio funkcionalumas atitinka įvairių kūrėjų poreikius

Mikrofonas „ECM-S1“ turi atskirą ratuką įrašo garsumo lygiui nustatyti. Mikrofono garsumo lygį galima nustatyti ir naudojantis viršutiniu valdymo ratuku fotoaparate realiuoju laiku stebint pokytį atspindinčias indikatoriaus lemputes. Integruotas ryšio indikatorius rodo ryšio statusą tarp mikrofono ir imtuvo taip užtikrinant, kad bus išvengta nesusipratimų įrašant turinį.

Mikrofoną per USB jungtį prijungus prie kompiuterio ar išmaniojo kompiuterio, kartu galima naudoti ausines, kurias prijungiamos tiesiai prie mikrofono garso išvesties. Ausinių garsumo lygį galima valdyti su ant mikrofono esančiu ratuku.

Mikrofonas „ECM-S1“ ir su juo komplektuojamas imtuvas turi integruotas baterijas. Jei imtuvas naudojamas kartu su fotoaparatu ir yra prijungtas per „MI Shoe“ ar „USB Type-C“ jungtį, energija jam gali būti tiekiama iš fotoaparato baterijos. Mikrofono darbo laikas su pilnai įkrauta baterija siekia iki 13 val., ją galima įkrauti per USB jungtį.

Papildomas sietelis, kurį galima uždėti prieš mikrofoną, apsaugo nuo nepageidaujamų garso efektų, kai kalbama nedideliu atstumu nuo mikrofono ar kai staigiai iškvepiama. Kartu su mikrofonu pridedamas stovas, kuris skirtas mikrofonui pastatyti ant horizontalaus paviršiaus. Jis taip pat leidžia mikrofoną pakreipti norimu kampu. Nuėmus stovą, mikrofoną galima pritvirtinti ant trikojo ar kito tam skirto laikiklio su 6 mm skersmens sriegiu.

Kaina ir pasirodymo data

Mikrofonai „ECM-W3“, ir „ECM-W3S“ prekyboje pasirodys nuo 2023 m. lapkričio, jų rekomenduojama pardavimo kaina sieks atitinkamai 500 eurų ir 370 eurų.

Mikrofonas „ECM-S1“ prekyboje pasirodys nuo 2023 m. spalio, jo rekomenduojama kaina sieks apie 450 eurų.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas