„Sony“ pristato vieną mažiausių ir lengviausių „G Master“ serijos plataus kampo objektyvų su priartinimu „VX8037“

Pranešimas spaudai

2023-08-30, 09:58

0 komentarų

„Sony“ pristatė naują plataus kampo „G Master“ serijos objektyvą „VX8037“, skirtą sisteminiams 35 mm kadro dydžio „Alpha“ serijos fotoaparatams. Šis „E-mount“ standarto objektyvas išsiskiria 16-35mm židinio nuotoliu su maksimalia F2.8 diafragmos reikšme per visą priartinimo atstumą.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Sony“ pristato vieną mažiausių ir lengviausių „G Master“ serijos plataus kampo objektyvų su priartinimu „VX8037“

„VX8037“ skirtas patenkinti fotografų ir videografų, ieškančių aukšto lygio veikseną užtikinančio, pajėgaus ir didele autofokusavimo sparta išsiskiriančio objektyvo, kuris galėtų atskleisti visą sisteminių fotoaparatų potencialą. Be to, mažas objektyvo dydis ir svoris užtikrina itin lanksčias jo panaudojimo galimybes.

Kartu su šiuo antros kartos plataus kampo objektyvu „Sony“ sisteminių fotoaparatų savininkams siūlo standartinio židinio nuotolio (24-70mm) ir tele (70-200mm) objektyvus. Kiekvienas iš šių objektyvų savo klasėje yra mažiausi ir lengviausi pasaulyje, užtikrina nepriekaištingą vaizdo raišką bei išplečia „Alpha“ serijos fotoaparatų panaudojimo galimybes.

Mažiausias ir lengviausias F2.8 plataus kampo objektyvas

Dėl naujos optinių elementų konstrukcijos, kuri leidžia optimaliai išdėstyti XA (extreme aspherical) tipo lęšius, su objektyvas „VX8037“ galima išgauti didelę raišką su maksimalia F2.8 apertūros reikšme per visą priartinimo diapazoną. Tai pasiekiama užtikrinant laisvesnį sferinių elementų funkcionalumą.

Be įspūdingo „G Master“ būdingo išsiliejusio fono efekto, objektyvas taip pat suteikia išskirtines makro fotografijos galimybes su minimaliu 0,22 m fotografavimo atstumu ir maksimaliu 0,32x karto išdidinimu.

„Sony“ unikali optinių elementų danga „Nano AR Coating II“ sumažina nepageidaujamus šviesos efektus net tais atvejais, kai fotografuojama prieš stiprų šviesos šaltinį.

Tai vienas mažiausių ir lengviausių pasaulyje plataus kampo objektyvų su priartinimu, kurio bendras ilgis siekia 111,5 mm, o svoris sudaro 547 g. Palyginti su ankstesniuoju modeliu, naujojo objektyvo svoris yra apie 20 proc. mažesnis.

Itin sparti autofokusavimo veiksena

„VX8037“ naudoja naujausios kartos XD (extreme dynamic) linijinius motorus, kurie išsiskiria itin sparčia veiksena. Autofokusavimas itin tyliai veikia ir fotografuojant, ir filmuojant, jo veiksena apie 2 kartus spartesnė, palyginti su įprastais modeliais. Net ir filmuojant su dideliu kadrų dažniu, kur pastebima fokusavimo slinktis, subjektas yra itin tiksliai sekamas. Naudojant šį objektyvą su „Alpha“ serijos fotoaparatais, galima naudotis didelės spartos nepertraukiamu fotografavimu ir užfiksuoti iki 30 kadrų per sekundę su itin tikslia, sparčia ir tylia autofokusavimo veiksena.

Funkcionalumas ir patikimumas filmuojant bei fotografuojant

Užtikrindamas patogų valdymą ir nepriekaištingą nuotraukų ir vaizdo kokybę, „VX8037“ gali atitikti profesionalių fotografų ir pažengusių mėgėjų poreikius. Šiame objektyve, palyginti su ankstesniuoju modeliu, sumažintas fokuso pulsavimo efektas, kas leidžia išgauti aukštos kokybės kadrus išvengiant vaizdo lauko svyravimų. Be to, dėl mažesnių objektyvo matmenų sumažėja svorio centro judėjimas naudojant svirtinį fotoaparato laikiklį.

Objektyvo funkcionalumas pagerintas pridėjus apertūros valdymo žiedą, kurį galima įjungti ar išjungti atskiru jungikliu. Objektyvas turi 2 fokuso užlaikymo mygtukus, kuriems galima priskirti pasirinktas funkcijas per fotoaparato meniu.

Fluoru padengti priekiniai optiniai elementai apsaugo nuo nešvarumų kaupimosi ir lengvo jų nuvalymo. Dulkėms ir aptaškymams atspari konstrukcija leidžia užtikrintai šį objektyvą naudoti lauke taip išpildant įvairius fotografavimo ir filmavimo poreikius.

Naujasis „Sony“ objektyvas „VX8037“ rinkoje pasirodys 2023 m. rugsėjo mėn., jo rekomenduojama pardavimo kaina sieks 2 700 eurų.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas